szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Dieta kapuścina....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-06-26
Email
Czesć Kobitki !!!
Czy któraś z Was stosowała dietkę kapuściną ???
Jaki był efekt ??? Czy i ile udało Wam się schudnąć ???
Basia.26
2006-07-07
07:01:34
Email
oj dzięki dziewczyny. ale powiem wam, że to świetne uczucie obudzić się rano z uczuciem głodu:) ale jak tak żołądek lekko się obkurczy to ten głód wcale nie jest aż tak dokuczliwy. nawet prezyjemny, jest to takie uczucie lekkości:) no i nie mam wilczego głodu, że zbliża się pora śniadania i zjadłabym 5 różnych rzeczy. wręcz przeciwnie, zajrzałam do lodówki i... napiłam się wody. taki upał, że nic się nie chce. oj Migotko, gdybym tylko miała możliwość wyskoczyć na siłownię:) nie mogę się doczekać swojego domku, tam będę miała 100m2 piwnic, a w jednej z nich będzie siłownia:) nie będe się musiała martwić czy ktoś zostanie z dzieckiem, po prostu zabiorę Miłka ze sobą:) tylko jeszcze nie wiem kto mi kupi ten atlas, steper i inne cuda hihihi:) o, w sumie to chyba sobie teraz sprezentuję steper. powiedz Migotko, pomaga on kształtować nóżki?? Ciekawa myślę, że na takiej monotematyczniej diecie to ja bym nie pociągła. jednak lubię różnorodność, tylko po prostu zmienię kilka nawyków żywieniowych:) no i ruch... dzięki za wsparcie:) aha, Migotko, mi taki numer z dietą wyszedł tylko raz w życiu wiec się nie dziewie twojej siostrze:) mam nadzieję że i tym razem mi się uda, ale że dłużej niż miesiąc wytrwam w tym:)
bela
2006-07-07
09:02:08
Email
ja raz stosowalam diete kapusciana 9 uwazam ze jest swietna.Schudlam dzieki niej ale nie pamietam ile. Teraz nie moge sie odchudzic bo jakas znerwicowana sie zrobilam a to ciagnie mnie do slodkiego :-((.W poniedzialek tak jak Ty Basiu mialam zalane mieszkanie brudna smierdzaca kanalem woda z kaloryfera :-((.No i jeszcze takie okolicznosciowe stresy.Jedyna nadzieja na schudniecie dla mnie to powrot do pracy i koniec karmienia by stosowac diety.
Migotka
2006-07-07
14:53:14
Email
Basiu ja w siłowni mam stepper z kolumną schmidt.Ważne by komputer w stepperze wyświetlał: *Pomiar czasu *Pomiar liczby powtórzeń *Powtórzenia na minutę *Spalone kalorie *SCAN.Ja najbardzie lubię cwiczyć na bieżni elektrycznej i na rowerku treningowym ergometr,jest dorozszy niż standoardowy ale jest o wiele lepszy,mamy tez u siebie zwykłego magnetyznego wioślarza,ale nie zabardzo go lubię:).Nasza siłownia też mieści się w piwnicy,to najchłodnejsze i najlepsze miejsce:)Pozdrawiam serdecznie.
Gosia
2006-07-14
07:35:47
Email
Schudłam!!!W zeszły piątek kiedy zobaczyłam ile waże 72,100 powiedziałam koiec dziewczyno przecież ty nigdy tyle nie ważyłaś!!!! Lepiej się odchudzic niż kupować całąmase nowych ciuchów!!! Koniec! Oj ostro się wziełam za siebie(kuracja wstrząsowa)Na śniadanko twarożek chudy ze szczyporem i takie tam.Zero smażonego jedzenia, zero ziemniaków .Jadałam tylko sórówki z obiadów, brokuły, jajecznice na parze jogurty o niskiej zawartości tłuszczu i kefiry i ok 2 litrów wody dziennie!!! Zero słodyczy cukrów.Czuje sie już lżejsza od jutra postanowiłam biegać.Aaaa no i dziś waże 69,0 .Pozdrawiam!!!
MoNiSiA
2006-07-14
07:53:56
Email
Moje gratulacje!!!! :-))) 3 kg to naprawdę spory wyczyn, wiem, bo ja też z każdego kilograma się cieszyłam. Ja od dzisiaj się znowu odchudzam. Ostatnio miałam ogromną przerwę, ale najważniejsze, że waga stoi. Fakt, nie objadałam się, ani nie jadłam słodyczy, ale nie przestrzegałam zasdowych godzin. Kolacja 22, słodkie jogurty na drugie śniadanko. No, to nie dla mnie :-) Cudowne uczucie zasypiać z małym głodzikiem. Ach, ale się nakręciłam :-))) Fajnie Gosiu, że napisałaś o swoim sukcesie, trzymam za Ciebie kciuki! Ja swoimi radościami na pewno się jeszcze podzielę. Gosiu, ile masz wzrostu? Pozdrawiam.
Gosia
2006-07-15
19:23:48
Email
166 cm i chcę wrócić do wagi z przed ciąży czyli 60 kg i świetnie wyglądać w spodniach których mam całe mnustwo( no tak jedne jako nałóg maja kupowanie butów a ja spodni)he he
MoNiSiA
2006-07-15
22:22:33
Email
Jeszcze 5 kg! 5 nieszczęsnych kilo!!! No, nie mogę...Nie przestrzegam diety... ;-((( Nie mogę wejść znowu na ten tryb diety. Jejuś... :-( Wiem, że dam radę je zgubić, ale kiedy?? :-( Jestem przed okresem i ciągle odkładam dietę, mówiąc : od jutra wezmę się do roboty... Kurcze, a tak mało mi zostało! :-(
MoNiSiA
2006-07-16
09:00:37
Email
Aaa i jeszcze napiszę, że ja też mam Gosiu fioła na punkcie spodni!!! Potrafię iść w jeden dzień i 2 pary sobie sprawić. Nienawidzę kupować butów, kupno bluzeczek zawsze odkładam, a spodnie na pierwszym miejscu. :-) Spódniczki tak, ale tylko te dłuższe. Pozdrawiam, jak tam diety?
Gosia
2006-07-16
16:57:07
Email
Kurna dziewczyny czy przez diete może sie opóżnić okres aż o 8 dni? W zeszłym miesiącu przerwałam branie tabletek bo miałam potworne bóle głowy i baraszkowaliśmy z gumką choć 2-3 razy bez ale uważaliśmy no ale teraz to się strasznie boję....
MoNiSiA
2006-07-16
21:19:30
Email
Diety chyba Gosiu nie stosujesz zbyt długo prawda? A czy kiedy stosowałaś wcześniej, np. dietę kapuścianą, to czy wtedy okres Ci się spóźniał? Każdy ma inny organizm dlatego pytam. Pozdrawiam.
Gosia
2006-07-16
21:40:14
Email
he he dietke kapuscianą stosowałam jak miałam 18 lat ale wtedy to ogólnie miałam nieregularne miesiączki , zresztą mało mnie to wtedy interesowało bo byłam jeszcze "nietknięta" he he że tak to ujmę:)))i nie musiałam stosować antykoncepcji. Ja poprostu kupie jutro test ciążowy i będę miała problem z głowy.Albo będe skakać z radości albo się popłacze:(((.
MoNiSiA
2006-07-16
22:54:58
Email
No właśnie, najprostsze rozwiązanie - test. :-) Zdaj realcje jutro. :-))) Buźki!
Gosia
2006-07-16
23:58:27
Email
Może się przyda:)http://www.fit.pl/cwicz_z_nami_brzuch.htm
Gosia
2006-07-17
00:00:20
Email
http://www.fitnessclub.pl/index.php?id=28&m2=0 http://mmtwo.w.interia.pl/cwicz.htm
MoNiSiA
2006-07-17
12:24:13
Email
I jak tam Gosiu test?
Gosia
2006-07-17
13:26:14
Email
No właśnie niedawno wróciliśmy z miasta i kupiliśmy, chciałam go zrobić ale mężulek chce mieć 100 % pewności i mamy go zrobić jutro rano he he ale co tam jak będzie tak będzie....dam jutro znać. Narazie Marcin kazał mi zaprzestać diete:))) he he
MoNiSiA
2006-07-17
17:49:36
Email
Trzymam kciuki!!! I z niecierpliwością czekam na wiadomość! :-) Pozdrawiam!
Gosia
2006-07-18
11:18:49
Email
Test wyszedł negatywny ,nawet szkoda bo już się trochę cieszyłam, ale nadal nie mam okresu to już 10 dni hmm...
Magdalenka
2006-07-28
13:10:29
Email
taaa, sprobowalam te diete w tym tygodniu. wytrzymalam pol dnia. zupa w smaku jest OBRZYDLIWA, nie mozna solic, wegety ityd. tylko ziola. to co z tego, ze mozna ja jesc bez ograniczen, kiedy sie jesc nie da! tragedia!
ciekawa
2006-07-28
13:13:46
Email
No coś Ty jak to solić nie można??? Dlaczego? Moja mama robiła super doprawioną nawet pierną i smakował super. No nie przesadzajmy-sama dieta jest dosć uboga więc pozbawianie zupy smaku to juc chyba z adużo.Poprostu ja dobrze dopraw. Toc ona i tak prawie tłuszczu nie zawiera i jest dietetyczna
Magdalenka
2006-07-30
22:54:00
Email
mysliesz ze mozna solic? przepis na necie mowil ze nie wolno. ale skoro twoja mama stosowala i dzialala mimo soli, to moze sprobuje jeszcze raz. dam znac jak podziala.
bela
2006-07-31
09:23:58
Email
ja tez kiedys stosowalam te diete ale bez doprawiania chyba by mi nie smakowala.Wszystko wg przepisu z dodatkiem wegety lub soli i pieprzu.Zupa wtedy bardzoo mi smakowala i sie nia objadalam a kilogramy ubywaly
agnieszka74
2006-08-01
23:03:05
Email
tylko w tym momecie ma jeszcze jedna wade...sól zatrzymuje wode w organizmie..
Magdalenka
2006-08-02
19:33:48
Email
no, dziewczynki. nigdy w zyciu nie stosowalam zadnej diety. wkurza mnie to wazenie, mierzenie, liczenie itd. dlatego zachwycilam sie opisem diety kapuscianej, ale tak jak pisalam wczesniej, ze wzgledu na smak zupy odpuscilam. od poniedzialku (czyli dzis jest 3 dzien) za to stosuje diete kopenkaska, co prawda nie tak rygorystycznie, szczegoonie 1 dnia, bo po prostu bylam glodna tym bardziej, ze befsztyk mialam malutki, zreszta mie lubie befsztykow i zjadlam pare czeresni czy czegos tam, juz nie pamietam. dzis jest mi juz nacznie latwiej ciagnac te diete, zobaczymy ile schudne (trwa ona 13 dni). zwrocilam uwage na nia dlatego, ze siostra mojej kolezanki bardzo na niej schudla, i co najwazniejsze minal juz chyba rok a ona utrzymuje wage. trzymacie kciuki, pulchniutka magdusia ;-)))
21Aneta
2006-08-03
00:39:02
Email
Magdalenko... cały sekret skuteczności diety kopenhaskiej polega na tym, żeby jesc tylko to co w niej napisane. Inaczej nie poprawisz swojej przemiany materii. I tylko wtedy unikniesz efektu jojo jeśli nie będziesz jadła nic dodatkowego - chodzi o poprawe przemiany materii i jesli po tych trzynastu dniach zaczniesz jesc normalnie to nie przytyjesz.
Magdalenka
2006-08-03
03:27:02
Email
o jezu, aneta, nie dobijaj mnie... a juz sie cieszylam ze jestem taka dzielna... a co tam, najwyzej tobedzie dieta 1000 kcal (bo chyba wiecej na niej nie spozywam). nic, trudno, pozostaje byc grubszawa ;-) do wagi sprzed ciazy brakuje mi 5 kilo, niby nieduzo, ale jednak. jak w pracy, aneta?
21Aneta
2006-08-04
09:47:00
Email
Magdalenko schudniesz napewno... ale przemiana materii pozostanie taka sama ;(
Latarnia
2006-09-14
23:10:37
Email
Cześć..ja na diecie 1000kal...od początku wakacji..spadło 7kg...ciężko..i wolno . Chyba pomyslę o jakiejś dietce?????? ach
ciekawa
2006-09-15
07:55:03
Email
No coś Ty idzie Ci świetnie:)Waga nie powinna spadac zbyt szybko-a to co piszesz swiadczy że tracisz kilogramy w dobrym tempie. Nie głódź sie-powolutku do celu-powodzenia. Kurcze mnie tez sie po wakacjach zaokrągliły biderka(tyłeczek):) hi hi oj chyba odstawie batoniki i cisteczka:)
agnieszka74
2006-10-13
16:18:45
Email
I komu tu wierzyć????? Diety
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum