szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - wygląd piersi po karmieniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-03-04
Email
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie natury estetycznej: jak wyglądaja Wasze piersi po kilku miesiącach po zaprzestaniu karmienia? Wiem,że tuż po są w opłakanym stanie,wiotkie, obwisłe itp. Ale czy po upływie jakiegoś czasu ich kondycja poprawia się? czy nabierają samoistnie jakiejś jędrności czy też nie?
ciekawa
2008-01-18
18:09:20
Email
A "najlepsze" w tych sklepach jest to ze stanik niby w dużym rozmiarze a ma wkładki powiększające albo jest tak uformowany aby juz chyba idealnie pod broda nosić cycochy:)
pinkie
2008-01-21
09:15:12
Email
No własnie, sprzedawcy zawsze robią wielkie oczy, ze ja te wkładki od razu wyjmuję ;)
Julia
2008-01-21
13:14:25
Email
Widzę, że wszystkie mamy podobne doświadczenia ;o) Ja też często spotykam się z dziwnymi minami sprzedawców, kiedy pytam o stanik miękki z fiszbinami. Jak to, przecież usztywniany jest lepszy? To jest bardzo dziwne, że ktoś może lubić coś innego i lepiej się w czymś innym czuć. Pomijam już fakt, że stanik usztywniany w moim rozmiarze (80D) jest na mnie zawsze za mały po prostu, bo te michy są takie grube. Poza tym czuję się w nim, jakbym miała jakieś skorupy na sobie ;o)
Monik
2008-02-20
14:24:49
Email
Z biustonoszami na duży biust jest problem, a ze strojami kąpielowymi to już lepiej nie gadać... Czy któraś z Wam zna jaką stronkę, gdzie można kupić bikini z miseczką E i majteczki 38 lub M? Ja przeszukałam chyba cały Internet i znalazłam tylko 4 szt obrzydliwych strojów z majtami zabudowanymi jak dla 50-latki... Szkoda gadać... Pomocy!!!
ciekawa
2008-02-20
15:50:32
Email
Moja siostra zamawiał osobno części stroju chyba z nekermana albo quela. Na e-lady tez był chyba jeden strój w częściach.
Monik
2008-02-20
22:03:29
Email
e-lady znam doskonale, bo tam zamawiam biustonosze, nie ma problemu z rozmiarem. Stroju nie ma narazie żadnego. Z quella już zamówiłam,bo były stroje z miseczką e, ale paczka nie przyszła.Dzwoniłam w tej sprawie- miła pani uświadomiła mnie,że nie zawsze to co widać w katalogu można dostać! Miałam zamówiony strój 2-częściowy i tankini z miseczką E. Necermana przejrzałam-nic nie mają. Szukam dalej...
noemi
2008-02-21
09:38:18
Email
MOnik, ja miałam ten problem jakies 3 lata temu:) poszukaj firmy felina. ja za kostium zapłaciłam wówczas 240 zl, ale ne miałam wyjścia. jedyny, który byl w tym rozmiarze:) no i ładny, prosty, czarny z malenkimi fioletowymi wstawkami. a stanik dobrze podtrzymuje biust
Monik
2008-02-21
14:57:35
Email
Noemi-cena nie gra roli, byle coś kupię! Już przyzwyczaiłam się,że muszę płacić za bieliznę więcej niż koleżanki z małymi biustami...
Monik
2008-02-21
15:02:56
Email
Noemi chyba mnie uratowałaś! Nie znałam w ogóle taj marki! Mają stroje w moich rozmiarach, a majteczki można też dobrać wg rozmiaru:) Cena ponad 300zł, trochę drogo,ale nie mam wyboru. Jeszcze raz dzięki:))
Monik
2008-02-21
17:53:21
Email
Noemi czy to ten strój który masz? http://www.biust.pl/pasaz/foto/felina_stroje/352242_big.jpg
alice87
2013-06-15
17:07:59
Email
Moje piersi po porodzie były w fatalnym stanie dlatego długo szukałam sposobu na poprawę ich wyglądu :( W końcu znajoma z pracy poleciła mi coś takiego superbiuscik.pl . Zamówiłam sobie ten zestaw, gdyż zależało mi na naturalnych środkach i muszę przyznać, że jestem zszokowana jego skutecznością :)
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum