szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - wygląd piersi po karmieniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-03-04
Email
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie natury estetycznej: jak wyglądaja Wasze piersi po kilku miesiącach po zaprzestaniu karmienia? Wiem,że tuż po są w opłakanym stanie,wiotkie, obwisłe itp. Ale czy po upływie jakiegoś czasu ich kondycja poprawia się? czy nabierają samoistnie jakiejś jędrności czy też nie?
monio78
2006-07-02
21:02:10
Email
witam dziewczyny, tak czytam te wasze wpisy i dokładnie wiem jak się czujecie. Ja jestem matką 8-letniego chłopczyka i teraz znowu jestem w ciąży.Synka karmiłam przez 3 lata i też byłam zrozpaczona wyglądem swojego biustu. Z miseczki C z (przed ciążą) zrobiło mi się małe obwisłe z rozstępami B. Smarowałam sie i ćwiczyłam, ale bez większych efektów. Po takim czasie mój biust nadal jest straszny , ale muszę się do tego przyzwyczaić.
sylwetka
2006-07-04
09:33:36
Email
Ojojooj ale mnie zasmuciłaś:/ ja tam widzę lekka poprawę swych cycuchów. Głowa do góry dziewczyny!
monio78
2006-07-14
15:54:09
Email
Ie martw się sylwetka, ja mam chopla na punkcie swoich piersi do tego stopnia, ą zaczęłam zbierać na operację plastyczną (11 tys), ale jak o tym dowiedział się mój mąż to mnie po prostu wyśmiał. Powiedział, że są dobre i zebym sobie swój mózg wymieniła a nie biust. Sam kupił mi kilka ślicznych staniczków typu push-up. już sie przyzwyczaiłam do swoich cycuszków, choć najgorzej jest podczas spra intymnych. Ale co tam.... pozdrawiam
ciekawa
2006-07-19
22:23:06
Email
a próbowałście zaji blokera-pisałam w RANKINGU KOSMETYKóW? no ja nie karmiłam ale też jak shudłam spadł mi biust-a ten kosmetyk naprawde mi pomógł-musi byc silny bo pisza na opakowaniu zeby sutki omijac. ja tego nie robiłam i po dwuch dniach strasznie sie zrobiły wrażliwe-wiec chyba działa-poza tym efekt widac:)
Magdzik
2006-08-03
13:32:03
Email
Wiecie co, a jak mmyślałam, że po ciąży będę miała większe piersi... Dopiero co skończyłam synka karmić, w ciągu może tygodnia cyce opadły zmalały... Tragedia! Przed ciążą nosiłam b, w ciązy d a teraz takie malutkie b i jeszcze wisi do pasa... Coś tam popróbuję, ale co do ćwiczeń to nie z moi samozaparciem, może jakieś kremy, zimny prysznic, masaże, bardziej na to stawiam.
góraleczka
2006-08-06
15:08:05
Email
ja karmilamm 2 mc pozniej jakis miesiac odsysania i dramat mialam -piekne piersi a zostaly mi 2 skarpetki bylam tak zalamana ze zdecydowalam sie na operacje powiekszanaia z podnoszeniem i nie zaluje ani troche teraz w planie drugi dzidizus i juz napewno nie zaryzykuje zeby karmic choc z moimi imlantami moge.
rozi
2007-01-10
18:36:10
Email
ja mam 2 dzieci.karmiłam je bo ponoc są zdrowsze!!ani one zdrowe ani moje piersi juz nie wygladaja!!dajcie te cwiczenia bo mi nic nie pomaga jak bylo tak jest:((a to juz 1,5 roku pomocy bo mam depresje!!!
Azuza
2007-12-10
13:08:06
Email
No włąsnie jak czytam te wpisy to wcale sie nie poceoszam. Odstawiłą moja Zuzię od piesri jakiś miesiac temu. Po 14 miesiacach karmienia moje piesri są dosć, że małe to wyglądają jak baloniki z których trochę uleciało powietrza. Moze któras z Was zna jakieś dobre sposoby na ujędrenienie, kosmetyki które pomagają???? Ciekawa a ten bloker o którym piasałaś dobrze działa? Napiszczie jak sobie radzicie z tymi mankamentami po ciązy i karmieniu...
ciekawa
2007-12-12
21:42:34
Email
Ja jeszcze karmię i teraz używam muslea. a ziajka jest bardzo tania i używałam jej jak bardzo schudłam ok 10 kilo i piersi mi bardzo opadły-po ok 2 miesiącach chyba wróciły do siebie. Myśle ze po karmieniu bedzie nieco mniej spektakularny efekt bo zmienia sie budowa sutka z gruczołowej na tłuszczową-trzeba tam mieć tłuszczyk zeby odstawało:) ale no ja sobie krem bardzo chwaliłam-ale z ręka na sercu smarował 2 razy dziennie-masowałam i ćwiczyłam mięśnie klatki.
anjag
2007-12-13
11:47:58
Email
ja mam ten sam problem. karmilam synka 11 miesiecy i po odstawieniu moje piersi wygladaja jak "uszy jamnika". kremy i cwiczenia niewiele daja.. zreszta u mnie cwiczenia przynosza odwrotny skutek.. chudne w oczach. dlatego mysle ze jedynym ratunkiem jest dopasowana bielizna i staniczki typu push-up
malutka12
2008-01-02
08:52:52
Email
To proponuje w takim razie, jakiś dobry biustonosz dla mamy karmiącej , który podtrzymuje biust i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.
Monik
2008-01-02
10:00:34
Email
To nie karmienie niszczy wygląd piersi,jak niektóre z Was pisze. Sama ciąża już zmienia ich wygląd. Poczytajcie trochę, a nie będziecie wypisywały takich głupot,że karmienie niszczy wygląd piersi. Ja już karmię prawie 8 miesięcy, moja znajoma,która rodziła ze mną nie karmi wcale i ma jeszcze gorsze piersi. Jesteśmy ze sobą szczere i mówimy sobie o takich rzeczach. Zresztą to widać. Ciąża już sprawia,że zmienia się tkanka-tak jak pisze Ciekawa,do tego jeszcze dochodzą hormony. Nie sądzę też, aby stanik, do którego któraś z Was podała link jest dobry. Za 30 zł nie da się kupić odpowiedniego stanika do karmienia, który dobrze podtrzyma biust. Owszem taki biustonosz przyda się do szpitala czy na noc, ale w biustonosz do chodzenia warto zainwestować, tym bardziej,jeśli ma się duży biust. Dzięki za link do ćwiczeń,na pewno skorzystałam. A teraz do mam które są w ciąży: karmienie to najpiękniejsze chwile przeżyte z dzieckiem-nie rezygnujcie z nich; choćby z piersi leciała sama woda-to jest to najzdrowsza woda jaką możecie dać swojemu dziecku. Pokarm matki jest najbardziej wartościowym pokarmem dla niemowląt. No i nie oszukujmy się,piersi nie będą już takie piękne jak przed ciążą, ale nie przez karmienie tylko przez ciążę! Trzeba mieć dobry biustonosz, dobry krem do biustu i dużo silnej woli,aby ćwiczyć i nie będzie tak źle. Samo narzekanie jaki to mam obwisły biust na pewno go nie ujędrni. Pozdrawiam:)
Monik
2008-01-02
10:02:39
Email
Dzięki za link do ćwiczeń,na pewno skorzystam. Sorki za powyższy błąd.
ciekawa
2008-01-02
12:25:11
Email
He he zawsze rozbawia mnie widok szczupłej modelki ze stanikem dla karmiacych:) co do ceny to Monik powim ci ze najlepsze i najwygodniejsze staniki jak dla mnie-a tez mam biuscik-to staniki tufi-36zł:)
Monik
2008-01-02
13:26:35
Email
Ciekawa- najwygodniejsze-może i tak... Zobaczyłam je na stronie tufi i nie sądzę,aby dobrze podtrzymywały duże piersi. Owszem wygodne pewnie i są. Ja podobnych używam na noc.
Goga66
2008-01-02
13:29:36
Email
Ja używałam tylko tego typu staników. Inna sprawa, że mam nieduży biust. Dla małych i średnich piersi na pewno są niezłe :) W szczytowym momencie miałam małe C lub b. duże B
Monik
2008-01-02
13:29:45
Email
Zresztą powiem Ci tak,tez wydawało mi się,że takie biustonosze są fajne, ale kiedy kupiłam sobie biustonosz Anita Maternity zmieniłam zdanie. Załowałam,że od razu sobie takiego nie kupiłam,bo w nim piersi wyglądają pięknie, nie jak piersi karmiącej... No i w takim biustonoszu piersi są odpowiednio podtrzymane i mają piękny kształt.
Monik
2008-01-02
13:33:38
Email
Goga dla małego biustu takie staniki na pewno wystarczą. Jeśli byłaś posiadaczką tylko rozmiaru B,max C to nie wiesz co to znaczy mieć miseczkę E... Zresztą gdybym miała miseczkę B to pewnie w ogóle bym nie nosiła stanika:))
ciekawa
2008-01-02
15:31:50
Email
To wszytko zależy od upodobań ja teraz do pracy nosze allesu z na fiszbinach zrobine z koronki-na zdjęciach z sylwka dekoldzik własnie w tym staniczku. Tufi sa zupełnie miekkie i piersi nie podnoszą i nie zbierają ale jak najbardziej podtrzymuja na swoim miejscu. Ja po drutach mam zawsze jakieś guzki-niestety a biuścik D:) obecnie:) No i z tym karmieniem to jednak ciaza ciążą ale cycochy też dostają swoje prz laktacji-zwłaszcza jak przybierają to jednak obciągnie dla skóry. Ale co tam trudno sie mówi-ileż to można na cycki facetów kusić jeden mąż wystarczy:):):)
Goga66
2008-01-02
19:13:33
Email
Przez pierwszy rok karmienia musiałam chodzić w staniku, bo piersi jednak ciężkie a na dodatek mnie ciągle wypływało mleko, to i wkładki laktacyjne na czymś trzymać się musiały. Ale generalnie staników nie używam, bo nie lubię - czuję się jak w niewoli lub sidłach :) Pewnie to mi się na stare lata odbije w postaci murzyńskiego zwisu w kierunku pępka:)
Monik
2008-01-02
20:50:37
Email
heheh:))
pinkie
2008-01-03
08:22:29
Email
Ja tez nie cierpię staników, a spanie w staniku byłoby dla mnie katorgą. ALe już mam miseczkę E-F i bez podtrzymania w dzień ani rusz. Miałam Tufi - ale tak mnie parzył w lato (jest z bawełny), ze długo go nie nosiłam. Ja lubię staniki z mikrofibry (lub czegoś w tym rodzaju). Kupiłam sobie w poprzedniej ciąży stanik z Triumpha - miał sie powiększać ze wzrostem biustu. I faktycznie - jest niezawodny. Kupiłam go jako rozmiar D, a nosze do dziś. Nie ma drutów i jest bardzo delikatny. Mimo, ze jest dla cięzarnych - nie przeszkadzał mi w karmieniu. MOnik, gdzie można kupic taki stanik jak Twój i ile kosztuje? ten z Triumpha kosztował 85zł chyba.
pinkie
2008-01-03
08:26:52
Email
Chodziło mi oczywiście o mikrofazę. Bawełna bardzo grzeje, na lato nie polecam.
Monik
2008-01-03
09:51:46
Email
Pinkie ja noszę miseczkę E. Ten z Maternity jest dość drogi,ale przy takim biuście warto wydać taką kasę. Biustonosze są różne od ok 120zł do 190zł. Kupiłam przez Internet. http://www.mamadama.pl/strefa-mamy-biustonosze-karmienia-c-21_33.html
monia_ireland
2008-01-06
21:47:23
Email
polecam artykuł na temat wygladu piersi z ostatniego nr "Mam dziecko" jest tam jasno napisane na ten temat. I jest napisane oczywiscie ze karmienie nie ma zadnego wplywu na ich wyglad. Wplyw ma: ciążą, wiek i palenie papierosów.
ciekawa
2008-01-07
07:36:25
Email
Nie czytałam artukułu ale jestem jednak za tym ze karmienie ma wpływ na piersi-poprzez karmienie(czyli działnie gruczołow) zmienia sie budowa piersi-pisałam o tym wczesniej. wiem to bo mój onkolog kazała mi karmic piersią i to najdłuzej jak sieda bo: zmienia sie budowa piersi. Wiecej robi sie gruczołu mniej tłuszczyku. A to tłuszczyk zapewnia nam te sterczenie:) Oczywiscie nie znaczy to ze od karmienia kazdemy opadna cycuszki:) Mam koleżanke po 40-tce i ma cycki jak 20-stka a karmiła dwuch chłopaów-duzo czynników ma wpływ na wyglad piersi, gnetyczne uwarunkowania też. Moja mama i babcia miały ładne piersi wiec mam nadzieje ze i ja nie ucierpie jakos szczególnie:)
monia_ireland
2008-01-07
09:20:20
Email
A JA SIE NADAL UPIERAM ZE NIE MA WPLYWU BO CZY KARMISZ CZY NIE PIERSI PO CIAZY TAK CZY SIAK BEDA WISIALY-to ci powie kazdy lekarz!! A TO CZY JE UELASTYCZNISZ-ZALEZY OD TRYBU ZYCIA POZNIEJ:)
monia_ireland
2008-01-07
09:54:42
Email
a sterczenie zapewnia nam nie tluszczyk tylko elastyna wystepujaca w wiazadlach-czyli proteina nadajaca naszemu biustowi elastycznosc. Elastyne tracimy podczas ciazy a nie kamrinie piersia-sa to badania udowodnione przez zespol chirurga plastycznego Briana Rinkera.
monia_ireland
2008-01-07
09:55:17
Email
owszem karmienie ma wplyw na zdrwotnosc biustu ale nie na jegowyglad.
Goga66
2008-01-07
10:15:34
Email
To ja się włączę. wielokrotnie robiłam badania piersi na USG i dowiedziałam się czegoś odwrotnego niż Ciekawa. To młode piersi mają gruczołowatą budowę a starsze przewagę tłuszczu. I jak tu wierzyć lekarzom - każdy mówi co innego? Ponieważ przez lata byłam na hormonach robiono mi USG a nie mammografię, bo piersi miałam młodszej kobiety niż byłam. Też czytałam, że karmienie nie wpływa na kształt piersi tylko ciąża. Ale uważam, że i karmienie trochę. Starsze dziecko mocno ciągnie brodawkę - same zobaczycie i na pewno może trochę dodatkowo rozciągać skórę.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum