szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - wygląd piersi po karmieniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-03-04
Email
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie natury estetycznej: jak wyglądaja Wasze piersi po kilku miesiącach po zaprzestaniu karmienia? Wiem,że tuż po są w opłakanym stanie,wiotkie, obwisłe itp. Ale czy po upływie jakiegoś czasu ich kondycja poprawia się? czy nabierają samoistnie jakiejś jędrności czy też nie?
Magdalenka
2006-03-05
03:35:00
Email
sylwetka,ja karmilam niespelna 3 tygodnie, do tego dawalam butelke bo mialam za malo pokarmu. nawet po tak krotkim okresie moje piersi teraz wygladaja okropnie, wcale mi sie nie podobaja. rosly mi przez cala ciaze (przed nosilam b), do rozmiru d, najwiecej juz po porodzie, a nie moglam sie niczym smarowac, bo julka nie chciala ssac jak cos mialam na piersiach. a ze potrafila ssac co 45min przez nawet do poltorej godziny, to smarowanie i zmywanie nie mialo sensu. no i teraz mam flakulce z rozstepami. ale nie moge sie doczekac nastepnego dziecka, zeby nadrobic to, czego nie moglam zrobic przy pierwszym, czyli karmic piersia. dla mnie to byl pierwszy test macierzynstwa ktorego nie zdalam. i choc minely juz 3 miesiace, ja wciaz to bardzo przezywam. gdybym mogla to zmienic, wolalabym zeby moj biust wygladal jeszcze gorzej, ale zeby julia dostawala moje mleko a nie mieszanke.
ola25
2006-03-05
19:44:46
Email
Też jestem załamana tym wyglądem biustu po karmieniu.Nie wiem czy coś pomaga i czy w ogóle pomoże.Smaruje czym się da i ćwiczę ale efekty kiepskie.Chyba trzeba znowu być w ciąży żeby je choć przez 9 miesięcy ujędrnić:)
Doti
2006-03-05
19:49:57
Email
Taaa..tylko co póżniej ;-)))
sylwetka
2006-03-06
09:11:46
Email
Tak zgadzam się,że karmirnir jest ważniejsze niż wygląd piersi. Agatka porzuciła cycya po 4 m-cy a ja mimo to przez kolejne 4 zciągałam pokarm laktatorem, więc wydaje mi się, że przez laktator są one w jeszcze bardzej opłakanym stanie niż dziecko samo by ssało. Poza tym obecnie jakoś dziwnie mi nabrzmiały a okres spóźnia się już 2 tygodnie...zrobiłąm test, to nie kolejna ciąża, więc się głośno zastanawiam o co chodzi z tymi pierśmi hi hi
setka
2006-03-09
14:54:36
Email
Dziewczyny nie zalamujcie mnie!!! mam nadzieje ze piersi jakos dojda do siebie. Moj synek ma ponad 3 miesiace i karmie piersia ale tez dokarmiam butelka - tak pol na pol. przez cala ciaze cwiczylam na piersi i nie mowcie mi ze to na marne!?!?!?
ewika
2006-03-15
23:13:20
Email
Dziewczyny, nie martwcie się: po 2 latach ćwiczeń biust miałam ładniejszy niż przed ciążą /a córkę karmiłam 10 miesięcy mleczkiem "z laktatora"/. Teraz karmię piersią synka, już 11 miesiąc i się nie martwię.... Trochę wysiłku i wszystko będzie w porządku.
setka
2006-03-16
08:26:47
Email
No w koncu jakis pozytywny wpis:)))))))))) Napisz mi blagam jakie cwiczenia stosowalas.
ania77
2006-04-26
12:35:22
Email
szkoda, że temat ucichł-bo jest bardzo ciekawy...każda z nas chciałaby wrócić do formy.Ja jeszcze karmię,nie wiem co będzie potem.Ciekawa jestem tych ćwiczeń,które poprawiają wygląd piersi!Uchylcie rąbka tych tajników>>
sylwetka
2006-04-26
20:14:56
Email
Ewika no właśnie jakie ćwiczenia robiłaś? Mój już się nieco polepszył,ale daleko mu jeszcze do stanu sprzed karmienia.
21Aneta
2006-06-06
10:01:25
Email
ja mam tragiczny biust... nie karmie ponad miesiac. moje cycki zrobily sie malutkie i obwisle- naprawde niezbyt przyjemny widok.jedno dobre ze rozstepy zbladly tak bardzo ze sa prawie juz niewidoczne. jak mam cwiczyc zeby byly ladniejsze? nie chodzi mi o wielkosc ale jedrnosc.. sorki za brak polskich znakow ale trzymam malego na kolanie..
Migotka
2006-06-06
12:45:21
Email
Przeglądając strony poswięcone ćwiczeniom,które mają poprawic wygląc piersi trafiłam na tę __________http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=42&dz=11&page=1&PHPSESSID=10c99c47be99d3c0c32ec8fe641e8f72________moim zdaniem jest całkiem niezła:)Powodzenia w cwiczeniach,mało zmeczenia i szybkich efektów życze.Pa :*
mapet
2006-06-06
14:17:33
Email
i komu by sie chciało ćwiczyć?Mi na pewno NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
21Aneta
2006-06-06
14:28:23
Email
mapet tobie sie nawet myśleć nie chce więc co dopiero ćwiczyć...
Kati
2006-06-06
15:51:19
Email
hahaha, aneta, brawo:) mapet, ty leniu intelektualny i fizyczny...
MoNiSiA
2006-06-06
17:30:56
Email
Hehehehehehe!!!!
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum