szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - wygląd piersi po karmieniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-03-04
Email
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie natury estetycznej: jak wyglądaja Wasze piersi po kilku miesiącach po zaprzestaniu karmienia? Wiem,że tuż po są w opłakanym stanie,wiotkie, obwisłe itp. Ale czy po upływie jakiegoś czasu ich kondycja poprawia się? czy nabierają samoistnie jakiejś jędrności czy też nie?
Goga66
2008-01-02
13:29:36
Email
Ja używałam tylko tego typu staników. Inna sprawa, że mam nieduży biust. Dla małych i średnich piersi na pewno są niezłe :) W szczytowym momencie miałam małe C lub b. duże B
Monik
2008-01-02
13:29:45
Email
Zresztą powiem Ci tak,tez wydawało mi się,że takie biustonosze są fajne, ale kiedy kupiłam sobie biustonosz Anita Maternity zmieniłam zdanie. Załowałam,że od razu sobie takiego nie kupiłam,bo w nim piersi wyglądają pięknie, nie jak piersi karmiącej... No i w takim biustonoszu piersi są odpowiednio podtrzymane i mają piękny kształt.
Monik
2008-01-02
13:33:38
Email
Goga dla małego biustu takie staniki na pewno wystarczą. Jeśli byłaś posiadaczką tylko rozmiaru B,max C to nie wiesz co to znaczy mieć miseczkę E... Zresztą gdybym miała miseczkę B to pewnie w ogóle bym nie nosiła stanika:))
ciekawa
2008-01-02
15:31:50
Email
To wszytko zależy od upodobań ja teraz do pracy nosze allesu z na fiszbinach zrobine z koronki-na zdjęciach z sylwka dekoldzik własnie w tym staniczku. Tufi sa zupełnie miekkie i piersi nie podnoszą i nie zbierają ale jak najbardziej podtrzymuja na swoim miejscu. Ja po drutach mam zawsze jakieś guzki-niestety a biuścik D:) obecnie:) No i z tym karmieniem to jednak ciaza ciążą ale cycochy też dostają swoje prz laktacji-zwłaszcza jak przybierają to jednak obciągnie dla skóry. Ale co tam trudno sie mówi-ileż to można na cycki facetów kusić jeden mąż wystarczy:):):)
Goga66
2008-01-02
19:13:33
Email
Przez pierwszy rok karmienia musiałam chodzić w staniku, bo piersi jednak ciężkie a na dodatek mnie ciągle wypływało mleko, to i wkładki laktacyjne na czymś trzymać się musiały. Ale generalnie staników nie używam, bo nie lubię - czuję się jak w niewoli lub sidłach :) Pewnie to mi się na stare lata odbije w postaci murzyńskiego zwisu w kierunku pępka:)
Monik
2008-01-02
20:50:37
Email
heheh:))
pinkie
2008-01-03
08:22:29
Email
Ja tez nie cierpię staników, a spanie w staniku byłoby dla mnie katorgą. ALe już mam miseczkę E-F i bez podtrzymania w dzień ani rusz. Miałam Tufi - ale tak mnie parzył w lato (jest z bawełny), ze długo go nie nosiłam. Ja lubię staniki z mikrofibry (lub czegoś w tym rodzaju). Kupiłam sobie w poprzedniej ciąży stanik z Triumpha - miał sie powiększać ze wzrostem biustu. I faktycznie - jest niezawodny. Kupiłam go jako rozmiar D, a nosze do dziś. Nie ma drutów i jest bardzo delikatny. Mimo, ze jest dla cięzarnych - nie przeszkadzał mi w karmieniu. MOnik, gdzie można kupic taki stanik jak Twój i ile kosztuje? ten z Triumpha kosztował 85zł chyba.
pinkie
2008-01-03
08:26:52
Email
Chodziło mi oczywiście o mikrofazę. Bawełna bardzo grzeje, na lato nie polecam.
Monik
2008-01-03
09:51:46
Email
Pinkie ja noszę miseczkę E. Ten z Maternity jest dość drogi,ale przy takim biuście warto wydać taką kasę. Biustonosze są różne od ok 120zł do 190zł. Kupiłam przez Internet. http://www.mamadama.pl/strefa-mamy-biustonosze-karmienia-c-21_33.html
monia_ireland
2008-01-06
21:47:23
Email
polecam artykuł na temat wygladu piersi z ostatniego nr "Mam dziecko" jest tam jasno napisane na ten temat. I jest napisane oczywiscie ze karmienie nie ma zadnego wplywu na ich wyglad. Wplyw ma: ciążą, wiek i palenie papierosów.
ciekawa
2008-01-07
07:36:25
Email
Nie czytałam artukułu ale jestem jednak za tym ze karmienie ma wpływ na piersi-poprzez karmienie(czyli działnie gruczołow) zmienia sie budowa piersi-pisałam o tym wczesniej. wiem to bo mój onkolog kazała mi karmic piersią i to najdłuzej jak sieda bo: zmienia sie budowa piersi. Wiecej robi sie gruczołu mniej tłuszczyku. A to tłuszczyk zapewnia nam te sterczenie:) Oczywiscie nie znaczy to ze od karmienia kazdemy opadna cycuszki:) Mam koleżanke po 40-tce i ma cycki jak 20-stka a karmiła dwuch chłopaów-duzo czynników ma wpływ na wyglad piersi, gnetyczne uwarunkowania też. Moja mama i babcia miały ładne piersi wiec mam nadzieje ze i ja nie ucierpie jakos szczególnie:)
monia_ireland
2008-01-07
09:20:20
Email
A JA SIE NADAL UPIERAM ZE NIE MA WPLYWU BO CZY KARMISZ CZY NIE PIERSI PO CIAZY TAK CZY SIAK BEDA WISIALY-to ci powie kazdy lekarz!! A TO CZY JE UELASTYCZNISZ-ZALEZY OD TRYBU ZYCIA POZNIEJ:)
monia_ireland
2008-01-07
09:54:42
Email
a sterczenie zapewnia nam nie tluszczyk tylko elastyna wystepujaca w wiazadlach-czyli proteina nadajaca naszemu biustowi elastycznosc. Elastyne tracimy podczas ciazy a nie kamrinie piersia-sa to badania udowodnione przez zespol chirurga plastycznego Briana Rinkera.
monia_ireland
2008-01-07
09:55:17
Email
owszem karmienie ma wplyw na zdrwotnosc biustu ale nie na jegowyglad.
Goga66
2008-01-07
10:15:34
Email
To ja się włączę. wielokrotnie robiłam badania piersi na USG i dowiedziałam się czegoś odwrotnego niż Ciekawa. To młode piersi mają gruczołowatą budowę a starsze przewagę tłuszczu. I jak tu wierzyć lekarzom - każdy mówi co innego? Ponieważ przez lata byłam na hormonach robiono mi USG a nie mammografię, bo piersi miałam młodszej kobiety niż byłam. Też czytałam, że karmienie nie wpływa na kształt piersi tylko ciąża. Ale uważam, że i karmienie trochę. Starsze dziecko mocno ciągnie brodawkę - same zobaczycie i na pewno może trochę dodatkowo rozciągać skórę.
Monik
2008-01-07
11:17:41
Email
Ja też wielokrotnie czytałam(o czym zresztą już tutaj pisałam),że nie karmienie ma wpływ na wygląd piersi,tylko ciąża. Czytałam też,że bzdurą jest plotka,że to karmienie niszczy kształt piersi,a to zniechęca wiele kobiet do karmienia. Oczywiście wpływ na wygląd piersi może mieć niewłaściwe karmienie, jeśli doprowadza się piersi do nawałów itd. Ale to chyba wie każda kobieta.
ciekawa
2008-01-07
13:47:30
Email
Mniejsza o większoc-oby nam cycki sterczały jeszcze długo i ładnie:)
Goga66
2008-01-15
19:46:36
Email
biustowe rady
Goga66
2008-01-15
19:51:08
Email
podobno b. skuteczny
Goga66
2008-01-15
19:52:29
Email
ale po zakończeniu karmienia. Wcześniej nie wolno
noemi
2008-01-17
18:08:58
Email
kurcze, marzy mi się mniejszy biust. to chyba jedyny mój kompleks
Goga66
2008-01-17
19:57:28
Email
Skąd na forum tyle kobiet z dużymi biustami??? W średniej szkole wszystkie chyba miałyśmy nieduże, niektóre średnie biusty. W pracach miałam tylko 2 koleżanki z dużymi rozmiarami. Wydawało mi się więc, że drobny biust przeważa w Polsce. Ale jak patrzę na to forum, to zaczynam zmieniać zdanie.
Julia
2008-01-17
20:33:44
Email
Goga ja też mam za duży ;o) Chociaż jak przestałam karmić to jest lepiej, teraz już czuję się z nim dobrze, chociaż teraz kolejny minus - mógłby się znajdować nieco wyżej ;o) Teraz mam miseczkę D (98 w biuście), a w trakcie karmienia było E. Masakra, bardzo źle się z tym czułam. Poza tym całe moje "dojrzałe" życie muszę się zmagać z wkurzającymi mnie na maksa śliniącymi się na mój widok obleśnymi facetami, kiedy idę chodnikiem. Żeby to jeszcze byli faceci na poziomie ;o) Ale tacy są oczywiście bardziej dyskretni.
noemi
2008-01-17
21:03:12
Email
:) ja poważnie myslę o operacyjnym pomniejszeniu. jak tylko figurę będę mieć jak trzeba poszukam specjalisty. marzy mi się chodzenie bez stanika, ale to tak realne jak to, że zostanę kiedyś prezesem banku
Julia
2008-01-17
21:16:32
Email
Noemi a jeśli można zapytać, jaki Ty właściwie masz rozmiar ze aż tak drastyczne kroki chcesz podjąć?
noemi
2008-01-17
22:43:33
Email
e. a marzę o c:)
pinkie
2008-01-18
09:18:46
Email
Ostatnio gdzies czytałam, ze faktycznie biusty Polek się powiększyły. Ten problem zauważają sprzedawcy bielizny - małe staniki marnie schodzą, jest ogromne zapotrzebowanie na te większe. Teraz partia staników z miseczkami A-D ma małą szansę na szybką sprzedaż. Tłumaczą to zawartością hormonów w pożywieniu , łykaniem witamin i odżywek no i hormonów przede wszystkim.
ciekawa
2008-01-18
09:22:07
Email
he-skoro sprzedawy to zauwazyli to mogli by zaopatrzyc sie w lepsze staniki-teraz mam hmm jakoś D a normalnie srednie C i szału dostaje jak chce kupić dobry stanik.
Julia
2008-01-18
12:47:35
Email
No właśnie ciekawa, mam ten sam problem od zawsze, dlatego odkąd zaczęłam zarabiać i mnie stać, kupuję tylko staniki w triumphie, są droższe niż przeciętny stanik, ale za to po roku noszenia nic się nie naciąga i tak samo ładnie trzymają piersi. Kiedyś kupowałam staniki za 20-30 zł i były dobre przez miesiąc, potem wszystko się rozciągało. A w małych sklepikach wkurza mnie zawsze to, że niby wybór ogromne ale wszystko ze sztywnymi miseczkami. Nienawidzę usztywnianych miseczek! I niestety czuję się w sklepach z bielizną dyskryminowana. Dlatego już od dawna kupuję przez internet. I zgadzam się z tym, co napisała jakiś czas Monik. Na porządny stanik warto wydać trochę więcej pieniędzy, bo oprócz ładnego wyglądu to też inwestycja w zgrabne piersi.
Goga66
2008-01-18
13:09:46
Email
Może ja z mniej hormonalnego pokolenia :)))? Stanik powinno się nosić nawet przy B. Ja jednak nie znoszę się tym "sprzętem" mordować :) Kiedyś do firmy przyszedł facet z bielizną do sprzedania. Spojrzałyśmy po sobie i w śmiech. Bo ja ze swoim A/B miałam największy. Koleżanka miała np.poniżej A. Ale za to kiedy karmiła miała z tych mikroskopijnych piersi tyle mleka, że 2 x dziennie ze szpitala przyjeżdżali skupywać od niej :) Podobno kobiety o małych piersiach często mają więcej mleka. Ale czy to reguła??? Mnie się w każdym razie lało dzień i noc po brzuchu przerz pierwse 7-8 miesięcy.
ciekawa
2008-01-18
18:09:20
Email
A "najlepsze" w tych sklepach jest to ze stanik niby w dużym rozmiarze a ma wkładki powiększające albo jest tak uformowany aby juz chyba idealnie pod broda nosić cycochy:)
pinkie
2008-01-21
09:15:12
Email
No własnie, sprzedawcy zawsze robią wielkie oczy, ze ja te wkładki od razu wyjmuję ;)
Julia
2008-01-21
13:14:25
Email
Widzę, że wszystkie mamy podobne doświadczenia ;o) Ja też często spotykam się z dziwnymi minami sprzedawców, kiedy pytam o stanik miękki z fiszbinami. Jak to, przecież usztywniany jest lepszy? To jest bardzo dziwne, że ktoś może lubić coś innego i lepiej się w czymś innym czuć. Pomijam już fakt, że stanik usztywniany w moim rozmiarze (80D) jest na mnie zawsze za mały po prostu, bo te michy są takie grube. Poza tym czuję się w nim, jakbym miała jakieś skorupy na sobie ;o)
Monik
2008-02-20
14:24:49
Email
Z biustonoszami na duży biust jest problem, a ze strojami kąpielowymi to już lepiej nie gadać... Czy któraś z Wam zna jaką stronkę, gdzie można kupić bikini z miseczką E i majteczki 38 lub M? Ja przeszukałam chyba cały Internet i znalazłam tylko 4 szt obrzydliwych strojów z majtami zabudowanymi jak dla 50-latki... Szkoda gadać... Pomocy!!!
ciekawa
2008-02-20
15:50:32
Email
Moja siostra zamawiał osobno części stroju chyba z nekermana albo quela. Na e-lady tez był chyba jeden strój w częściach.
Monik
2008-02-20
22:03:29
Email
e-lady znam doskonale, bo tam zamawiam biustonosze, nie ma problemu z rozmiarem. Stroju nie ma narazie żadnego. Z quella już zamówiłam,bo były stroje z miseczką e, ale paczka nie przyszła.Dzwoniłam w tej sprawie- miła pani uświadomiła mnie,że nie zawsze to co widać w katalogu można dostać! Miałam zamówiony strój 2-częściowy i tankini z miseczką E. Necermana przejrzałam-nic nie mają. Szukam dalej...
noemi
2008-02-21
09:38:18
Email
MOnik, ja miałam ten problem jakies 3 lata temu:) poszukaj firmy felina. ja za kostium zapłaciłam wówczas 240 zl, ale ne miałam wyjścia. jedyny, który byl w tym rozmiarze:) no i ładny, prosty, czarny z malenkimi fioletowymi wstawkami. a stanik dobrze podtrzymuje biust
Monik
2008-02-21
14:57:35
Email
Noemi-cena nie gra roli, byle coś kupię! Już przyzwyczaiłam się,że muszę płacić za bieliznę więcej niż koleżanki z małymi biustami...
Monik
2008-02-21
15:02:56
Email
Noemi chyba mnie uratowałaś! Nie znałam w ogóle taj marki! Mają stroje w moich rozmiarach, a majteczki można też dobrać wg rozmiaru:) Cena ponad 300zł, trochę drogo,ale nie mam wyboru. Jeszcze raz dzięki:))
Monik
2008-02-21
17:53:21
Email
Noemi czy to ten strój który masz? http://www.biust.pl/pasaz/foto/felina_stroje/352242_big.jpg
alice87
2013-06-15
17:07:59
Email
Moje piersi po porodzie były w fatalnym stanie dlatego długo szukałam sposobu na poprawę ich wyglądu :( W końcu znajoma z pracy poleciła mi coś takiego superbiuscik.pl . Zamówiłam sobie ten zestaw, gdyż zależało mi na naturalnych środkach i muszę przyznać, że jestem zszokowana jego skutecznością :)
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum