szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Miesiączka po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
Anula
2006-01-28
Email
Mam pytanie dotyczące pierwszej po porodzie miesiączki. U mnie pojawiła sie po 8 miesiącach (bardzo skąpa), potem były 2 miesiące przerwy, a teraz trwa już 10 dni, jest średnio obfita i cały czas pojawiają się w niej skrzepy i raczej nie zapowiada się na jej koniec. Czy Wy równiez miałyście podobnie? A może powinno mnie to zaniepokoić?
dodka591983
2007-06-05
10:53:10
Email
U mnie polog trwal rowne 6 tyg potem niecaly tydzien przerwy i dostalam okres ktory trwal tydzien byl dosc obfity, nastepnie po 3 tyg dostalam kolejny okres (pomimo ze karmie piersia i ze bylam w polowie pudelka tabletek)
katarzyna_j
2007-09-06
11:19:59
Email
Mam pytanie: czy możliwe jest, żebym 3 tygodnie po porodzie dostała okres? Martwię się, bo moje krwawienia po porodzie były oczywiście czerwone i obfite, potem coraz mniej obfite, potem takie różowo-brązowe, a od jakichś trzech dni są znów mocno czerwone, niezbyt obfite. Trochę jak okres, ale ani brzuch mnie nie bolał jak przed okresem, ani nic innego mnie nie bolało. Trochę się przestraszyłam, bo na tym etapie połogu nie powinno być już chyba jaskrawo czerwonej krwi. W zasadzie nic mnie nie boli, krocze już się chyba zagoiło, bo nie ciągnie, nie boli. Troszkę czasami brzuch mnie pobolewa, jak karmię - może jeszcze się wszystko wciąga. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?
pinkie
2007-09-06
11:33:41
Email
Może skontaktuj się z lekarzem, nas w szkole rodzenia uczulali na takie nagłe zmiany w upławach i ze jest to sprawa dość pilna. Może to tylko okres, ale jezeli to coś innego, to liczy się szybka interwencja.
ciekawa
2007-09-06
17:25:05
Email
ja miałam rożne krwawienia przez ponad 8 tyg. ale zadzwoń do położnej i dopytaj
katarzyna_j
2007-09-06
18:30:42
Email
Pocieszyłaś mnie trochę. Zadzwoniłam i umówiła mnie na poniedziałek do ginekologa.
pinkie
2007-09-07
09:19:36
Email
Pamiętaj, ze zawsze mozesz jechac na izbę przyjęć szpitala, w którym rodziłaś i do 6tyg po porodzie masz prawo być tam przebadana 'od ręki'.
karolina
2007-09-07
12:10:14
Email
Kasiu a moze cos dzwignelas,ja nioslam gondole z synkiem na czwarte pietro i nastepnego dnia jakby mi sie zaczal mi sie okres.
karolina
2007-09-07
12:11:11
Email
a i zapomnialam dodac ze trwalo to chyba ok.5 dni
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum