szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Miesiączka po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Anula
2006-01-28
Email
Mam pytanie dotyczące pierwszej po porodzie miesiączki. U mnie pojawiła sie po 8 miesiącach (bardzo skąpa), potem były 2 miesiące przerwy, a teraz trwa już 10 dni, jest średnio obfita i cały czas pojawiają się w niej skrzepy i raczej nie zapowiada się na jej koniec. Czy Wy równiez miałyście podobnie? A może powinno mnie to zaniepokoić?
weronika22
2006-11-25
19:51:43
Email
Hejka.mam pytanko. jestem 2 miesiace po porodie i nie dostalam jeszcze miesiaczki. niewiem czy mam sie martwic.nie karmie piersia!
weronika22
2006-11-25
19:53:26
Email
hejka. mam pytanie dotyczące miesiączki po porodzie. kiedy powinna się pojawić? nie karmie piersią. prosze o szybką odpowiedź.
Goga66
2006-11-25
21:17:25
Email
Bardzo róznie - moja koleżanka przy pierwszym dziecku niekarmionym piersią miała po 12 miesiącach. Ja przy karmieniu po roku i 3 miesiącach. Są kobiety, ktore karmią i mają po 4-5 miesiącach. Naprawdę, nie ma reguły
Daniel
2006-12-13
21:13:25
Email
Cześć dziwczyny ja przestałam małą karmić i po tygodniu dotałam pierwszy okres po 7 miesiącch od porodu,, to było straszne 2 dni przed bardzo bolal mnie brzuch a gdy juz dostałam to ból minął jak ręką odjął, ale za to miałam tak obity jak nigdy w życiu myślałam że to jakiś krwotok czy coś. Ale na sczęście tak było tylko 2 dni potem juz normalie mam już 6 dni i jeszcze nie widze końca, ciekawe jak długo bedzie trwał.
bela
2006-12-14
07:15:51
Email
a ja sie troche boje kiedy i gdzie mnie zlapie.Jestem juz 10 miesiecy po porodzie.Karmie nadal ale nie tyle co na poczatku.
Basia.26
2006-12-14
12:11:45
Email
no, różnie to bywa. karmiłam 8 miesięcy. w tym czasie miałam dwie miesiączki: 6 tyg po porodzie i 5 miesięcy po porodzie. jak przestałam karmic, to po chyba 3 dniach dostalam okres, ale poczulam takie same symptomy, jakie miałam przed ciążą, czyli świdrowanie w podbrzuszu... no bardzo to charakterystyczne:) byłam akurat w przychodni. małego zostawilam z pielęgniarką, a sama poszłam założyc podpaske (nigdy nie rozstaję się z zestawem "małego podróżnika";)) i nie pomyliłam sie, za jakąs godzinke poczulam, że "poleciało". owszem, mialam dos obfita miesiączkę, ale zawsze takie miałam. z tej obfitości ratowały mnie tabletki antykoncepcyjne. podczas ich brania okres był bezbolesny (tylko mały symptom w podbrzuszu) i duuużo skąpszy. teraz wiecznie cos mi wypada i odwlekam wizyte u lekarza, a już nie mogę się doczekac powrotu do tych tabletek. we wtorek juz muuusze iś po receptę:)
basienka25
2006-12-14
12:14:21
Email
Ja pierwszy okres dostalam 6 miesiecy po porodzie, mimo ze wciaz karmie piersia.Teraz juz karmie rzadziej, ale drugiego okresu nie widac:) A ten pierwszy nie byl zbyt obfity i trwal 3 tygodnie!
Michalina
2006-12-20
13:37:56
Email
Ja dostałam okres 18 miesięcy po porodzie. Jest bardzo regularny i co najważniejsze nie towarzyszą mu nieprzyjemne bole brzucha, jak było wcześniej.
femag
2006-12-22
13:49:12
Email
Ja dostałam okres miesiąc po porodzie i co miesiąc pojawia się regularnie i bezboleśnie. Małą karmiłam piersią przez 4 mce ale była też dokarmiana Enfamilem, bo miałam za mało pokarmu.
betty1209
2007-02-25
15:08:22
Email
czesc kochane!mam pytanko i prosbe zarazem...dwa miesiace po porodzie dostalam okresu,po trzech tygodniach kiedy myslalam juz,ze sie konczy zaczelam bardzo mocno krwawic do tego stopnia,ze tampon i podpaska(always night)starczaja mi na 1h.jezeli ktoras z Was miala ten sam problem badz wie cokolwiek na ten temat to bardzo prosze o kontakt na gg 5052158...beata.
bela
2007-02-25
20:36:57
Email
podobno druga miesiaczka po porodzie jest baardzo obfita. Ja pierwsza dostala po 21 miesiacach od porodu i teraz czekam na druga i boje sie czy sobie z nia poradze
basienka25
2007-02-25
21:26:38
Email
Jesli to prawda, Belu, to u mnie sie sprawdzilo. Pierwszy okres dostalam 6 miesiecy po porodzie, a drugi 6 miesiecy po pierwszym, trwa juz dwa tygodnie, a 8 pierwszych dni tez byl baaaardzo obfity.
bela
2007-02-25
21:55:34
Email
moja kolezanka pierwsz miala normalna a ta druga miala dlugo i tak bardzo obfita ze co zmienila podpaske to juz musiala zakladac nowa i mowila ze normalnie po nogach sie jej lalo. Wiec chyba Basiu i na twoim przypadku to sie zgadza
betty1209
2007-02-25
23:01:11
Email
dzieki za zainteresowanie :)
kruszynka2442
2007-06-02
08:07:15
Email
witam wszystkie mamusie!!! bardzo mnie uspokoily wasze opinie i doswiadczenia milena urodzila sie w czerwcu tamtego roku karmilam ja 10 miesiecy i po zakonczonej laktacji czekalam jeszcze miesiac na miesiaczke przed nia kochalam sie z mezem dwa raze(czesto go nie ma jest za granica). potem dostalam byla dosc bolesna i obfita i teraz czekam na nastepna juz 5 dni i nic zaczelam sie martwic o ciaze ale zabezpieczalismy sie wiec sama juz nie wiem tymbardziej ze przeciez po tym fakcie dostalam miesiaczke
dodka591983
2007-06-05
10:53:10
Email
U mnie polog trwal rowne 6 tyg potem niecaly tydzien przerwy i dostalam okres ktory trwal tydzien byl dosc obfity, nastepnie po 3 tyg dostalam kolejny okres (pomimo ze karmie piersia i ze bylam w polowie pudelka tabletek)
katarzyna_j
2007-09-06
11:19:59
Email
Mam pytanie: czy możliwe jest, żebym 3 tygodnie po porodzie dostała okres? Martwię się, bo moje krwawienia po porodzie były oczywiście czerwone i obfite, potem coraz mniej obfite, potem takie różowo-brązowe, a od jakichś trzech dni są znów mocno czerwone, niezbyt obfite. Trochę jak okres, ale ani brzuch mnie nie bolał jak przed okresem, ani nic innego mnie nie bolało. Trochę się przestraszyłam, bo na tym etapie połogu nie powinno być już chyba jaskrawo czerwonej krwi. W zasadzie nic mnie nie boli, krocze już się chyba zagoiło, bo nie ciągnie, nie boli. Troszkę czasami brzuch mnie pobolewa, jak karmię - może jeszcze się wszystko wciąga. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?
pinkie
2007-09-06
11:33:41
Email
Może skontaktuj się z lekarzem, nas w szkole rodzenia uczulali na takie nagłe zmiany w upławach i ze jest to sprawa dość pilna. Może to tylko okres, ale jezeli to coś innego, to liczy się szybka interwencja.
ciekawa
2007-09-06
17:25:05
Email
ja miałam rożne krwawienia przez ponad 8 tyg. ale zadzwoń do położnej i dopytaj
katarzyna_j
2007-09-06
18:30:42
Email
Pocieszyłaś mnie trochę. Zadzwoniłam i umówiła mnie na poniedziałek do ginekologa.
pinkie
2007-09-07
09:19:36
Email
Pamiętaj, ze zawsze mozesz jechac na izbę przyjęć szpitala, w którym rodziłaś i do 6tyg po porodzie masz prawo być tam przebadana 'od ręki'.
karolina
2007-09-07
12:10:14
Email
Kasiu a moze cos dzwignelas,ja nioslam gondole z synkiem na czwarte pietro i nastepnego dnia jakby mi sie zaczal mi sie okres.
karolina
2007-09-07
12:11:11
Email
a i zapomnialam dodac ze trwalo to chyba ok.5 dni
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum