szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - MIRENA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2009-05-12
Email
czesc dziewczyny, mam pytanie w kwestii mireny - wkladki domacicznej hormonalnej. wlasnie ja sobie zalozylam, niby czuje sie dobrze, ale ciekawa jestem czy macie jakies doswiadczenia z mirena. wiecie, paranoja ciazowa. poza tym interesuje mnie jaki jest koszt w waszych miastach bo mam wrazenie ze moj gin mnie troche oszwabil, wzial za zalozenie 500zl.
bea1978
2009-05-18
20:19:04
Email
Mi się nie ma już co podnosić bo mam piersi na etapie zaniku hahaha Chodziło mi o to, że są jak by puste, że przez skórę czuję tylko wiązadła, guzki itp itd...:)) A kremik mam obecnie z firmy eveline i jak na razie tylko mąż zauważył że piersi jakieś inne w dotyku, ja jeszcze nie widzę efektu ujędrnienia i wzrostu hahaha bo też obiecują na opakowaniu :)))
ciekawa
2009-05-18
22:56:42
Email
Tez go miałam rewelacyjny:) ale trzeba trochę poczekać:)
bea1978
2009-05-19
10:25:14
Email
I co urosły Ci??hahaha A tak poważnie, to liczę, że się chociaż po tym serum ujędrnią ale z drugiej strony co się ma ujędrniać, jak nic prawie nie ma !! :))
ciekawa
2009-05-19
12:44:04
Email
Ha ha no nie ale wstały mozna powiedziec:)
bea1978
2009-05-21
10:11:40
Email
No nie chcę chwalić ale chyba jednak jakaś poprawa już jest u mnie widoczna haha Jak tak patrzę w lustro, to jak by były pełniejsze :)) Mąż codziennie mówi, że są takie jak by więkrze, zawsze przed miesiączką mi rosną, a teraz jestem po i są podobne do tych z przed okresu hihi Smaruję się chyba trzeci tydzień, aż wierzyć się nie chce, że to zasługa tego serum...:) Chyba zacznę z czystym sumieniem polecać ten kosmetyk :)Jeszcze żeby to pomogło na tą mastopatię...
ciekawa
2009-05-25
22:29:25
Email
Kontynuując temat guzków..... dzis byłam u swojej onkolog. Zapisałam sie na zabieg ale... nie dość ze mam niewyczuwalne guzki i muszę je w dniu zabiegu mieć narysowane na piersiach-trzeba zgrać usg to okazuje się że jak mam 3 to mogą mi jednorazowo wyciąć jeden bo NFZ płaci tylko za jeden to po prostu to jest możliwe tylko w Polsce!! W końcu dogadałyśmy się z panią doktor ze zrobimy biopsję cienko igłową i jak wszystko będzie dobrze to narazie nie bede sie ciąć ale... biopsja jest płatna 220zł!!!!!!!!!!!!!
bea1978
2009-05-26
08:32:46
Email
O kurde, masz rację Ciekawa, ze to tylko u nas w Pl takie rzeczy się mogą dziać!!! Dobrze że udało Ci się z tą cienkoigłówką, to za jednym razem może ściągną zawartość wszystkich guzków co? A czemu płacić musisz za biopsję, na to nie ma już refundacji???
ciekawa
2009-05-26
08:38:03
Email
Nie wiem widocznie nie jest refundowane. A zciagać nic mi nie bedą bo to tylko badanie-ja mam włókniaki ich sie nie da tak wyciągnać one maja poprostu tam zostać jeśli są łagodne-to tylko dla zbadania. Nie biore hormonów to nie powinny rosnąć beda tylko do obserwacji. Wole jednak zrobic biopsje niz zakąłdać ze skoro poprzednie były łagodne to i te są. Mam tę sama lekarkę od paru dobrych lat zna moje cycki i mówi ze to bardzo prawdopodobne ze nie beda rosły bo od odstawienia tabletek piersi bardzo mi sie poprawiły.
bea1978
2009-05-26
10:50:41
Email
A no tak włókniaka się nie da wyciągnąć. Jeju ja do tej pory odpukać miałam jednego, po roku obserwacji go wycięto bo rósł. A tak tylko cysty, torbiele, na szczęście udawało się je wyciągać cienkoigłową biopsją do końca :) Ciekawi mnie czemu u Ciebie nie refundują tej biopsji, ja nigdy za nią nie płaciłam a miałam już kilka razy. Pamiętam, że kiedyś limity były wyczerpane i żeby nie płacić, musiałam czekać jakiś czas, na kolejne wolne miejsca ale to trwało jakieś dwa miesiace max, a że nic mnie nie goniło to czekałam :)
ciekawa
2009-05-26
12:08:53
Email
Pewnie dlatego ze ja nie mam cycst i włokniaki niby widac na usg-czyli nie mam wskazań do badania
Magdalenka
2009-06-05
08:54:51
Email
ojoj, jak dostalam okres to mam go juz prawie dwa tygodnie. a w cholere z ta mirena! mialo byc 2 dni a tu sie ciagnie i ciagnie. niby jest bardzo skapy, ale to jest denerwujace chodzic 2 tygodnie z pielucha w majtach. mam nadzieje ze sie wkrotce skonczy. poza tym innych obajwow niepazadanych nie mam. acha, przed okresem czulam sie normalnie, tzn. bole niewielkie, obrzmiale piersi.
Kamila
2010-09-22
15:16:35
Email
Magda, nadal masz Mirenę? Jak się czujesz? Pytam, bo zastanawiam się nad jej założeniem. Miałam przez 3 lata też spiralkę, ale NOVA-T. Nie chcę znowu tej samej, bo plamienia miałam tydzień przed okresem, potem z tydzień po okresie.. a podobno jak się używa Mireny to luz, czasem okres całkowicie zanika. Prawda czy fałsz? :) Daj znać. Ach i cena.... moja gin sama może zamówić i cena 700zł - założenie gratis. Powaliła mnie ta cena :/
Magdalenka
2010-09-24
08:46:42
Email
cholera, napisalam sie i nie dodalo tekstu. neostrada sie zerwala. jestem zadowolona z mireny - po pierwsze skape miesiaczki. denerwujace jest tylko to, ze to brudzenie (bo nawet nie uplawy) trwac moga dosc dlugo - w tym miesiacu juz chyba ze 2 tygodnie. podobno pomagaja tabletki cyclofort (na hemoroidy je bralam). choc z drugiej strony, w zeszlym miesiancu brudzenie trwalo 1 dzien. ale wtedy chyba bralam cyclofort. nie trzeba pamietac o braniu pigulek i niszczyc sobie zoladka i watroby hormonami. moje migreny prawie ze zniknely. ostatnio boli mnie glowa, ale chyba to wina stresu - konczymy budowe domu i wkrotce sie przeprowadzamy. mam male problemy ze skora, myslalam ze to wina mirenki ale dermatolog twierdzi ze nie. dostalam antybiotyk i jakas masc, zobaczymy jak bedzie. generalnie sytuacja idealna byloby pozbyc sie okresu i miec swiety spokoj, ale taki juz nasz kobiecy urok. trzeba jakos z tym zyc. wedlug mnie, w porownaniu z tabletkami, mirena wypada rewelacyjnie. pewnie zalozylabym ja jeszcze raz, gdybym miala wybierac.
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum