szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Długi weekend


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2005-04-28
Email
Hej dziewczynki, czy macie jakies plany na zblizajacy sie długi weekend? Ja grzęzne na budowie swojego wymarzonego domku, ale chetnie poczytałabym sobie o Waszych wyjazdowych (i nie tylko) planach. Pozdrawiam
MoNiSiA
2007-04-20
09:44:10
Email
Basia, co ja widzę...Rodzina w Gryfinie. :-) Jak będziesz gdzieś w tych rejonach, to daj znak. Szczecin może niewiele atrakcyjny, ale coś tam można pooglądać. Może spotkanko by wypaliło. ;-) Pozdrawiam ciepło. PeeS. My w domku spędzimy długi weekend, ale mam nadzieję, że to ostatni raz. Buziaczki!
Basia.26
2007-04-20
10:31:39
Email
Moniska, ja mam tez w samym Szczecinie rodzine, w centrum na ul Łokietka:) a także znajomych bardzo dobrych, ale oni mieszkają już na obrzeżach:) tak szczerze, to już chyba predzej tych znajomych odwiedzę niż rodzinę;) Szczecin to bardzo ładne miasto, podoba mi sie:) kto wie, może w tym roku gdzies w tamte rejony zawitam:) w razie czego to dam znać ;)
MoNiSiA
2007-04-20
12:03:27
Email
Hehehehe. Łokietka dobrze znam, bo w tych rejonach swego czasu sporo przebywałam. Ja też bardziej na obrzeżach mieszkam. Buziaczki :-*
Kamila
2007-04-20
12:18:01
Email
Byłam w zeszłym roku w Szczecinie, na szkoleniu, nocowałam w Hotelu Arcona.. obok był piękny zamek :) w sumie, za bardzo nie było nic do zwiedzania :/ popływałyśmy stateczkiem - wypiłyśmy tak LUX wodę w LUX cenie hehehe za 30ml zapłaciłam 10zł :] najmilej wspominam Centrum Handlowe (zapomniałam nazwy), gdzie jest MULTIKINO :) tam spędzałyśmy bardzo dużo czasu :) Dziecię moje jedzie na majówkę pod Białystok :) mama zabiera Kinię do swojej kuzynki, która mieszka na wsi. Odpoczną dziewczyny - my przy okazji także. Kinia już nie może się doczekać żubrów z Białowieży :)
basienka25
2007-04-20
12:24:21
Email
Bardzo mi miło Kamila, że ktoś i moje strony odwiedza:))
Kamila
2007-04-20
12:26:34
Email
Basieńko, a gdzie mieszkasz, bo się zagubiłam... w Szczecinie czy gdzieś koło Białegostoku??
MoNiSiA
2007-04-20
12:42:38
Email
Kamila, bo taka jest niestety prawda. Wszyscy szczecinianie narzekają, że nie ma co zwiedzać, gdzie pochodzić. Ciągle to samo. Park Kasprowicza, Wały, Jasne Błonia... A dzieci mają najgorzej. Nawet zoo nie ma! Dla wiekszości Szczecin to wielka wiocha i tyle. :-) Centrum handlowe z multikinem, to Galaxy. Najczęstsza rozrywka. :-) heh. Ale może za bardzo narzekam? ;-))) Dobrze, że cokolwiek jest...
MoNiSiA
2007-04-20
12:42:44
Email
Kamila, bo taka jest niestety prawda. Wszyscy szczecinianie narzekają, że nie ma co zwiedzać, gdzie pochodzić. Ciągle to samo. Park Kasprowicza, Wały, Jasne Błonia... A dzieci mają najgorzej. Nawet zoo nie ma! Dla wiekszości Szczecin to wielka wiocha i tyle. :-) Centrum handlowe z multikinem, to Galaxy. Najczęstsza rozrywka. :-) heh. Ale może za bardzo narzekam? ;-))) Dobrze, że cokolwiek jest...
Kamila
2007-04-20
13:09:45
Email
O tak! Galaxy :) A to ten zamek :)

basienka25
2007-04-20
13:24:44
Email
Koło Białegostoku
Kamila
2007-04-20
13:41:39
Email
:)

Kamila
2007-04-20
13:42:12
Email
:)

Kamila
2007-04-20
13:42:31
Email
I te knajpy... ;)

ANDZIA76
2007-04-20
20:02:43
Email
Ja też jestem ze Szczecina i jak mam gości z innego regionu to sie zawsze zastanawiam gdzie ich zabrać. Makabra totalna wiocha u nas jest. Kamila ładne zdjęcia masz ze Szczecina jakby nie to miasto, bo na codzień to sie takie szare wydaje.
olufal
2007-04-22
23:02:08
Email
My wwybieramy sie na 5 dni do Brennej :) Jedziemy ze znajomymi i babcia Ameli.W planach chodzenie po gorkach,wdychanie gorskiego powietrza,a wieczorami grilek,piweczko i rozmowy do rana pleny relaks :)dobrze ze babcia budzi sie tak wczesnie jak Amelia :)
agafa
2007-04-24
17:23:37
Email
My jedziemy do Zakopanego, a konkretnie do Koscieliska...i podobnie swierze-gorskie powietrze,szlaczki,a 700 od naszego drewnianego noclegu dwie dolinka ( Chocholowska uwielbiamy z mezem:))wieczorkami, wiadomo piweczko i takie tam, musze nabrac sil i wszelakiej energii przed powrotem do pracy ( od polowy czerwca come back)hm... tylko szoda ze nie jedzie z nami bavcia, ale moze znajomi pobawia sie w kochane ciocie i wojkow:)))gorace pozdrowionka i udanego weekendu, gdziekolwiek by nie byl, aby w milym gronie:)
agafa
2007-04-24
17:25:41
Email
P.S. wielkie sorki za bledy!
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum