szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Długi weekend


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2005-04-28
Email
Hej dziewczynki, czy macie jakies plany na zblizajacy sie długi weekend? Ja grzęzne na budowie swojego wymarzonego domku, ale chetnie poczytałabym sobie o Waszych wyjazdowych (i nie tylko) planach. Pozdrawiam
Kamila
2006-04-28
11:34:38
Email
Już jesteśmy prawie gotowi :) Kini kupiłam gumiaczki w kaczuchy :] jest zachwycona! Przeraża mnie tylko pakowanie.. mam nadzieję, że niczego nie zapomnę.. najważniejsze chyba lekarstwa (Panadol), no i książeczka zdrowia małej. Pogoda jak na razie u nas super, ok 20st, tylko wiaterek troszkę silny.. mam nadzieję, że tak się utrzyma do środy! Życzę wszystkim wspaniałego odpoczynku i świetnej pogody!
sylwia
2006-04-28
21:22:57
Email
Dziewczyny, nie dajcie się prosić i wpisujcie, co macie zamiar robić w ten długi weekend:)))
21Aneta
2006-04-29
09:03:02
Email
My już dziś wyjeżdżamy na domek do lasu nad jeziorko... Mam nadzieję, że się rozpogodzi bo narazie to pogodę mamy okropną. Jedzie nas 10 osób, mamy karty i scrabble i .. pifko. Czyli wszystko co potrzebne gdy pada deszcz :) Ale zaczyna mnie łapać mały dołek... Pierwsza noc bez mojego synka przy mnie (będzie u babci) - będe strasznie za nim tęskniła. A najbardziej sie martwię, że on też będzie za mamusią tęsknił... Tak strasznie się cieszyłam na ten mój wyjazd z mężem i znajomymi a teraz już nie jestem taka pewna, czy chcę jechać :(
kyja
2006-04-30
15:38:49
Email
my nie pojechaliśmy do mojej mamy-jesteśmy w domu:Micho podziębiony, wczoraj miał podwyższoną temp., no i ta podła pogoda...2 maja pracuję,więc przez te parę dni po prostu odpocznę sobie w domowych pieleszach;-))
Goga66
2006-04-30
20:58:43
Email
Aneto - to tak jest - uczucia ambiwalentne: ma się ochotę odpocząć od dziecka i równocześnie chce sie z nim być. Kiedyś nie mogłam zrozumieć, co tym mamuśkom odbija, że tak ciągle myślą o dziecku skoro mogą na chwilę od niego odpocząć. Po co wydzwaniają do domu itp. My jutro jedziemy na działkę po moich dziadkach w puszczy kozienickiej. Stary domek na pewno pełen wilgoci. Trochę się boję o Zuzie ale zobaczymy
sylwia
2006-05-01
08:09:06
Email
Anetko, ja ciebie równiez rozumiem i przez to samo przechodziłam. Kiedys wyszliśmy z mezem do pubu, a mały został z nianią, która miała zostać do 23, a ja podczas tego upragnionego wyjścia czułam się, jakby to syn robił imprezę w domu i pozbywał sie starych i tylko odliczałam czas, zeby wrócić. Zabawne, ale taka juz natura matek. Taki wyjazd jest nie tylko z korzyścią dla ciebie, ale i dla dziecka, poniewaz wrócisz stęskniona i wypoczęta, a kontaktach z dzidzią nie bedzie rutyny, tylko na pewno więcej czułości, niz po codziennych obowiązkach. Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby wyjazd się udał.
21Aneta
2006-05-03
12:03:42
Email
Hej dziewczyny! Dzieki za zrozumienie. Wyjazd okazał się świetnym pomysłem, odpoczełam, wybawiłam się. Faktycznie, tęskniłam za małym... Mama napisała mi sms że on już śpi a ja się popłakałam... Może to było przez te dwa pifka, które wypiłam ale myślę, że to po prostu tęsknota była. Jak przyjechałam i małego przytuliłam to oboje byliśmy w siódmym niebie. Trochę pogoda nie dopisała (cały czas lało) ale i tak było milusio - najważniejsi są ludzie, z którymi się spędza czas. A nasza paczka przyjaciół jest po prostu super :)
Kamila
2006-05-04
11:43:10
Email
Wróciliśmy :) było rewelacyjnie! Pierwsze 2. dni trochę pochmurne, ale ostatnie słoneczne i ciepłe :) oczywiście wczoraj jak wyjeżdżaliśmy to już wogóle... lato! Dlaczego zawsze tak jest?? Kinia praktycznie całe dnie spędzała na dworze, dużo spacerowała, poznała nowe koleżanki i kolegów :) był tylko jeden problem: bardzo mało jadła.. no ale teraz po powrocie do domu już nadrabia braki :) gorąco polecam to miejsce jest naprawdę fantastyczne! Idealne dla małych dzieci, świerze powietrze, cisza i spokój.. pływaliśmy z malutką łódką i rowerem wodnym, bardzo dużo spacerowaliśmy.. szkoda, że czas tak szybko minął :( jak znajdę chwilkę to wrzucę fotki, pozdrawiamy!
samalandra
2006-05-04
17:46:09
Email
KAmilko bardzo się cieszymy że wam się weekend udał. Odżyliście sobie razem. Chyba tego wam brakowało nie?? Czekam na zdjęcia:)
Kamila
2007-04-19
14:27:47
Email
No dziewczyny, gdzie w tym roku wybieracie się na majowy dłuuugi weekend? Jakby nie liczyć, można odpocząć całe 9. dni! My w tym roku niestety nigdzie nie jedziemy :( będziemy odpoczywać u siebie na wsi :) a Wy dziewczyny gdzie się wybieracie??? Może na Mazury? ;-)
Goga66
2007-04-19
15:24:04
Email
MY jak zykle na działkę do puszczy kozienickiej . Niestety, jeden z weekendów u mnie = szkoła
basienka25
2007-04-19
19:21:06
Email
Ja jadę na wycieczkę do Pragi i Wiednia. Na tą, którą pomogłyście mi się zdecydować:))
sylwetka
2007-04-19
21:55:56
Email
A my w Bieszczady! Komańcza będzie nasza !!!huuuuuraaaaaaaa!!!
aneta76
2007-04-19
22:48:58
Email
A my chcemy jechać do znajomych do Gryfina k.Szczecina, po raz pierwszy na 3 dni uwaga bez Bożenki... Strasznie się cieszę na ten wyjazd, planujemy wypad nad morze, którego nie widziałam już kilka lat, ale... boję się jak to będzie, jak mała to zniesie, jak do tej pory zaledwie 2 razy nocowała u babci, a tu 3 noce i mama strrrrrasznie daleko...
Basia.26
2007-04-20
08:45:25
Email
o, mam rodzine w Gryfinie, zaraz koło parku wodnego:) my chyba pojedziemy do teściów na działke i na mazowsze do rodziny... ogólnie to planowaliśmy wypad do Londynu do znajomych, ale okazało się, ze musz a zmieniac mieszkanie i w tym całym bałaganie nie chcemy im wchodzić na głowe...
MoNiSiA
2007-04-20
09:44:10
Email
Basia, co ja widzę...Rodzina w Gryfinie. :-) Jak będziesz gdzieś w tych rejonach, to daj znak. Szczecin może niewiele atrakcyjny, ale coś tam można pooglądać. Może spotkanko by wypaliło. ;-) Pozdrawiam ciepło. PeeS. My w domku spędzimy długi weekend, ale mam nadzieję, że to ostatni raz. Buziaczki!
Basia.26
2007-04-20
10:31:39
Email
Moniska, ja mam tez w samym Szczecinie rodzine, w centrum na ul Łokietka:) a także znajomych bardzo dobrych, ale oni mieszkają już na obrzeżach:) tak szczerze, to już chyba predzej tych znajomych odwiedzę niż rodzinę;) Szczecin to bardzo ładne miasto, podoba mi sie:) kto wie, może w tym roku gdzies w tamte rejony zawitam:) w razie czego to dam znać ;)
MoNiSiA
2007-04-20
12:03:27
Email
Hehehehe. Łokietka dobrze znam, bo w tych rejonach swego czasu sporo przebywałam. Ja też bardziej na obrzeżach mieszkam. Buziaczki :-*
Kamila
2007-04-20
12:18:01
Email
Byłam w zeszłym roku w Szczecinie, na szkoleniu, nocowałam w Hotelu Arcona.. obok był piękny zamek :) w sumie, za bardzo nie było nic do zwiedzania :/ popływałyśmy stateczkiem - wypiłyśmy tak LUX wodę w LUX cenie hehehe za 30ml zapłaciłam 10zł :] najmilej wspominam Centrum Handlowe (zapomniałam nazwy), gdzie jest MULTIKINO :) tam spędzałyśmy bardzo dużo czasu :) Dziecię moje jedzie na majówkę pod Białystok :) mama zabiera Kinię do swojej kuzynki, która mieszka na wsi. Odpoczną dziewczyny - my przy okazji także. Kinia już nie może się doczekać żubrów z Białowieży :)
basienka25
2007-04-20
12:24:21
Email
Bardzo mi miło Kamila, że ktoś i moje strony odwiedza:))
Kamila
2007-04-20
12:26:34
Email
Basieńko, a gdzie mieszkasz, bo się zagubiłam... w Szczecinie czy gdzieś koło Białegostoku??
MoNiSiA
2007-04-20
12:42:38
Email
Kamila, bo taka jest niestety prawda. Wszyscy szczecinianie narzekają, że nie ma co zwiedzać, gdzie pochodzić. Ciągle to samo. Park Kasprowicza, Wały, Jasne Błonia... A dzieci mają najgorzej. Nawet zoo nie ma! Dla wiekszości Szczecin to wielka wiocha i tyle. :-) Centrum handlowe z multikinem, to Galaxy. Najczęstsza rozrywka. :-) heh. Ale może za bardzo narzekam? ;-))) Dobrze, że cokolwiek jest...
MoNiSiA
2007-04-20
12:42:44
Email
Kamila, bo taka jest niestety prawda. Wszyscy szczecinianie narzekają, że nie ma co zwiedzać, gdzie pochodzić. Ciągle to samo. Park Kasprowicza, Wały, Jasne Błonia... A dzieci mają najgorzej. Nawet zoo nie ma! Dla wiekszości Szczecin to wielka wiocha i tyle. :-) Centrum handlowe z multikinem, to Galaxy. Najczęstsza rozrywka. :-) heh. Ale może za bardzo narzekam? ;-))) Dobrze, że cokolwiek jest...
Kamila
2007-04-20
13:09:45
Email
O tak! Galaxy :) A to ten zamek :)

basienka25
2007-04-20
13:24:44
Email
Koło Białegostoku
Kamila
2007-04-20
13:41:39
Email
:)

Kamila
2007-04-20
13:42:12
Email
:)

Kamila
2007-04-20
13:42:31
Email
I te knajpy... ;)

ANDZIA76
2007-04-20
20:02:43
Email
Ja też jestem ze Szczecina i jak mam gości z innego regionu to sie zawsze zastanawiam gdzie ich zabrać. Makabra totalna wiocha u nas jest. Kamila ładne zdjęcia masz ze Szczecina jakby nie to miasto, bo na codzień to sie takie szare wydaje.
olufal
2007-04-22
23:02:08
Email
My wwybieramy sie na 5 dni do Brennej :) Jedziemy ze znajomymi i babcia Ameli.W planach chodzenie po gorkach,wdychanie gorskiego powietrza,a wieczorami grilek,piweczko i rozmowy do rana pleny relaks :)dobrze ze babcia budzi sie tak wczesnie jak Amelia :)
agafa
2007-04-24
17:23:37
Email
My jedziemy do Zakopanego, a konkretnie do Koscieliska...i podobnie swierze-gorskie powietrze,szlaczki,a 700 od naszego drewnianego noclegu dwie dolinka ( Chocholowska uwielbiamy z mezem:))wieczorkami, wiadomo piweczko i takie tam, musze nabrac sil i wszelakiej energii przed powrotem do pracy ( od polowy czerwca come back)hm... tylko szoda ze nie jedzie z nami bavcia, ale moze znajomi pobawia sie w kochane ciocie i wojkow:)))gorace pozdrowionka i udanego weekendu, gdziekolwiek by nie byl, aby w milym gronie:)
agafa
2007-04-24
17:25:41
Email
P.S. wielkie sorki za bledy!
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum