szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Długi weekend


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2005-04-28
Email
Hej dziewczynki, czy macie jakies plany na zblizajacy sie długi weekend? Ja grzęzne na budowie swojego wymarzonego domku, ale chetnie poczytałabym sobie o Waszych wyjazdowych (i nie tylko) planach. Pozdrawiam
Agata
2005-04-28
22:55:40
Email
No więc my ......nigdzie nie wyjeżdżamy. Za to do nas przjeżdza przyjaciel męża ze studiów wraz z rodzinką...więc będzie wesoło. Poza tym, u nas co rok 3 maja jest organizowany wielki festyn rodzinny na lotnisku i pewnie jak będzie ładna pogoda to wybierzemy się tam z małą. P.S. Tak mi się przypomniało, że rok temu podczas tego weekendu oczekiwałam na pojawienie się " comiesięcznych ciężkich dni"....a one nie przyszły .....i na świecie pojawiła się Sarunia.
Mała
2005-04-29
07:54:20
Email
Sylwia, widze ze i Ty budujesz domek:).Ja także:).My planujemy parę jednodniowych wyjazdów.Odwiedziny u znajomych, rodzinki.Oczywiście z Natalką:)
sylwetka
2005-04-29
08:56:09
Email
My też siedzimy w domku na pupach. Mamy jednak nadzieję na ładną pogodę i pierwszy spacer z Agattunią po parku. Liczymy też na odwiedziny koleżanek, ale...coś czuję,że się przeliczymy. Wkońcu każdy chce gdzieś na dłużej wyjechać. Co do budowy domków, to u nas sytuacja odwrotna, chcemy przenieść się do bloku, ale to na razie kwestia marzeń.
Julia
2005-04-29
09:13:13
Email
My jedziemy w niedzielę do rodziców męża, to jest 300 km od nas. Potem mąż wraca do domu, bo niestety nie dostał tak długiego urlopu, a ja z Bartkiem tam zostanę na dwa tygodnie. Będę więc miała baaaaardzo długi weekend :o) Na szczęście mają tam internet, więc będę mogła do Was zaglądać. Bo inaczej to bym nie pojechała ;o) A propos tego, co było w zeszłym roku, to ja już czułam kopniaki Bartusia, takie leciutkie, a 1 maja mąż pierwszy raz oberwał ;o)
mati81
2005-04-29
11:13:26
Email
My też siedzimy w domku, nie czuję się zbyt pewnie na wypady, ale na całe szczęście mamy swój domek z pięknym sadem i właśnie kwitną wszystkie drzewa:) jest pięknie więc zrobimy sobie grila i poleże sobie na huśtawce :-) mam nadzieje że pogoda dopisze. No i odwiedzą nas znajomi:) pozdrowionka i przyjemności dla wszystkich mam i brzuchatek :))))
Aśka
2005-04-29
14:14:44
Email
My wybieramy się wraz z 4osobową rodzinką mojej siostry "gdzieś". A gdzie jeszcze nie zapadła decyzja: Zakopane, Żywiec, Wisła..... zobaczymy.
Julia
2005-04-29
16:03:36
Email
Aśka skąd jesteś? Bo ja mieszkam 20 km od Wisły :o)
Mała
2005-04-30
15:11:33
Email
Taaak...teraz to już na pewno siedzimy w domu przez długi weekend...Natalka jest chora.Lekarz zalecił powstrzymywanie się od spacerów przez pare dobrych dni.Czy to nie pech?Akurat na długi weekend...
kyja
2005-04-30
21:47:40
Email
my spędzamy ten weekend w domu-w poniedziałek idę do pracy.Zamierzamy wyjechać w góry z Misiem w Boże Ciało:-)Nie mogę się doczekać;-)))
Aśka
2005-05-01
19:30:11
Email
Julia ja jestem z Jaworzna.
sylwia
2005-05-23
20:37:36
Email
Kolejny długi weekend przed nami. Jakie macie plany? Wyjeżdzacie gdzieś, czy moze raczej romantyczne spacerki z mężami i dzieciaczkami? My niestety teraz każdą wolną chwilę poświęcamy domkowi, który się buduje, ale i to jest fajne. już się nie moge doczekać... Na wieś, na wieś....
sylwia
2005-05-29
21:43:06
Email
Naprawdę? nic ciekawego nie robiłyscie w ten weekend, czym mogłybyście sie pochwalić?
mati81
2005-05-30
05:53:42
Email
Niestety nic ciekawego:( jestem już po terminie i do tego te upały ech... ciężko. Nie mogłam nawet pojechać do mamci z żczeniami, a było całe moje rodzeństwo. Było troche za daleko i chociaż moim rodzinnym mieście jest szpital to nawet za pieniądze nie chciałabym tam rodzić! Byliśmy tylko z męże na spacerku nad jeziorem- myśleliśmy że przyśpieszy to troche przyjście na świat naszej córci, ale cóż spuchły mi tylko nóżki:( pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuchatki te po terminie i te przed:)
Katecat
2005-05-30
10:30:32
Email
A my byliśmy nad morzem - pod Lęborkiem. Pierwsza taka długa (trochę ponad 200km) podróż Miłosia (6 miesięcy), mojego męza jako kierowcy i naszego 11 letniego autka - cała trójka spisała się znakomicie. Tylko ja pierwszy raz w życiu (a mam prawie 28lat) miałam ostre zapalenie pęcherza -koszmar! Ale i tak było super, aczkolwiek morze się syniowi nie spodobało, bardziej Słupsk, Lębork, Łeba i nowa ciocia (moja przyjaciółka u której mieszkaliśmy).
sylwia
2006-03-14
13:34:02
Email
Jeszcze duzo czasu, ale może coś planujecie na dłuuugi majowy weekend! Pochwalcie się!!!
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum