szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Długi weekend


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2005-04-28
Email
Hej dziewczynki, czy macie jakies plany na zblizajacy sie długi weekend? Ja grzęzne na budowie swojego wymarzonego domku, ale chetnie poczytałabym sobie o Waszych wyjazdowych (i nie tylko) planach. Pozdrawiam
setka
2006-03-14
13:36:41
Email
JA wlasnie sie nad tym zastanawiam:)) MAly bedzie mial juz 6miesiecy to chyba na jakis wypad mozna sie pokusic:)) Mysle o jakims jeziorku:)) JA CHCE WIOSNE!!!!!!!!!!!!
21Aneta
2006-03-14
13:37:09
Email
My z meżem prawdopodobnie weźmiemy synka na wieś, do mojej babci a do prababci mojego synka. Tam jest las, jeziora i łąki. Idealne miejsce do wypoczynku. Mam tylko nadzieję, że będzie cieplutko :)
Kajka
2006-03-14
14:01:05
Email
my planowalismy wyjazd w gory, do czech... ale niestety lekarz powiedzial ze zawczesnie i prwdopodobnie w miescie zostaniemy:( chyba ze pojedziemy do naszych przyjaciol na wies pod wroclaw:D
Kamila
2006-03-15
14:47:44
Email
W tym roku wyjeżdżamy w końcu z Kinią.. do ośrodka wypoczynkowego :) lasek, jeziorko :) boję się tylko o kleszcze, muszę podpytać lekarza o szczepionkę... może wiecie coś na ten temat??
mala
2006-03-15
14:55:32
Email
nie,nic nie wiemy,spadaj
Kamila
2006-04-22
12:10:33
Email
No i wyjeżdżamy :) za tydzień :) już nie mogę się doczekać! Oby tylko pogoda dopisała.. dorwałam ostatni domek, ośrodek całkiem ciekawy www.na-wzgorzu.pl jedziemy tam pierwszy raz, mam nadzieję, że Kindzior dobrze zniesie jazdę samochodem (200km) ale jak będzie przy niej ulubiony wujek to napewno! A Wy gdzie się wybieracie?? A jeszcze jedno.. dowiadywałam się odnośnie szczepionek na kleszcze.. szczepi się w potrójnych dawkach, najgorsze jest to, że później trzeba szczepić co roku.. myślałam, że może raz na 3-4 lata.. i jednak odpuszczę sobie, co myślicie??
Eryka
2006-04-22
15:17:35
Email
Kamila! Zajrzałam na stronę tego ośrodka. Rzeczywiście robi wrażenie. Wypoczniecie z Kinią aż miło:) Szkoda, że to tak daleko ode mnie (mieszkam w Tarnowie). My prędzej wybierzemy się w góry, ale Kacperek jest jeszcze za mały na dłuzsze wojaże. Pozdrawiamy cieplutko:)
setka
2006-04-22
16:39:30
Email
Kamila osrodek jest super:)))))) I tak b;isko ode mnie - mieszkam w Bydgoszczy. Bawcie sie dobrze ja juz sobie obiecalam ze za rok tez tam pojade. W tym roku chyba pozostaje grillowanie na dzialce. Pozdrawiam
kyja
2006-04-22
21:32:32
Email
a my chyba pojedziemy w Góry Izerskie do mojej mamy.Pod koniec maja wybieramy się na weekend w Karkonosze-tak jak rok temu-z Misiem.Nie mogę się juź doczekać;-)!!!!Pomimo,że bardzo blisko mamy na Ślężę trochę boję się tam jechać z małym-tam jest duże siedlisko kleszczy, w zeszłym roku, po wyprawie z Misiem jeden go ukąsił;-(((
21Aneta
2006-04-23
10:17:41
Email
A u nas się trochę plany pozmieniały... Postanowiliśmy z mężem, że długi weekend należy do nas! Dominik zostaje z moimi rodzicami a my jedziemy ze znajomymi na domek nad jezioro na dwa dni (balować jak za dawnych dobrych czasów). Bedziemy tam niedziele i poniedziałek. A z Dominisiem wyjedziemy gdzieś we wtorek i środę. Czyli dla każdego coś dobrego :) Nie wiem tylko jak mały zniesie rozłąkę z mamusią bo ostatnio jak mu znikam z oczu to strasznie marudzi. Zresztą z moimi rodzicami to napewno nie będzie się nudził, oni uwielbiają z nim objeżdżać a i on świetnie sie bawi :) Bede za nim wprawdzie strasznie teskniła (pierwsza noc bez dziecka obok) ale z drugiej strony po 9 miesiącach ciązy i 8 miesiącach ciągłego siedzenia z dzieckiem w domku mamy ochotę z meżem zrobić coś po staremu i się zabawić ze znajomymi. W końcu jesteśmy młodzi to możemy się bawic! A mały z dziadkami też bedzie zadowolony.
Migotka
2006-04-24
11:35:56
Email
Ja na długi weekend postanowiłam zrobić niespodziankę mężowi i razem z Alkiem pojechać do niego do Włoch.Wylatujemy juz w czwartek.Konsultowałam ten pomysł z pediatrą małego i ogólenie nie wyraził sprzeciwu,więc zabiorę kilka rzeczy wiecej,może zostaniemy tam na dłużej.Muszę się wyrwać od tych polskich problemów.Pozdrawiam serdecznie i rzycze wszystkim udanego weekednu,oby był ciepły i słoneczny:)

Migotka
2006-04-24
11:37:24
Email
żuczę miało być przez "ż" :)
Madzienka
2006-04-24
13:21:50
Email
witam! Nio my razem z mężusiem i naszym szkrabem w brzusiu, w sobote idziemy do bliskich znajomych na weselicho;)A w niedzielkę sie zbieramy i jedziemy nad morze do Koszalina(do teściów). Stwierdziłam, że nie chcę spędzać tak długiego czasu w Poznaniu, bo ostatnio mnie przygnębia mieszkanie w dużym mieście. W sumie 2 sezony z rzędu wstecz, jezdziliśmy nad Jezioro Drawskie pozeglować. W tym roku znajomi tez jada, ale ja jakoś się obawiam wchodzenia na jacht z brzusiem, tym bardziej że cały czas sie powiększa;) Jednak mam nadzieję, że za rok razem z dzidziulą wybierzemy się na jacht;) Pozdrowionka:)
sylwia
2006-04-24
19:07:10
Email
Buuuuu, czytam tak sobie o Waszych planach i strasznie Wam zazdroszczę wyjazdów, oderwania się od codzienności. Mnie w tym roku znowu czeka długi weekend na budowie, jedynie co dobre to, że do pracy nie musze iść i że bedę z małym.
Mała
2006-04-25
18:08:58
Email
My w sumie nic takiego nie planujemy.Siedzimy w domu i nigdzie nie jedziemy.Za to do nas prawdopodobnie przychodzą goście.Jeszcze trwają negocjacje;).Zobaczymy kto do kogo:)My do sąsiadów czy oni do nas:)
Kamila
2006-04-28
11:34:38
Email
Już jesteśmy prawie gotowi :) Kini kupiłam gumiaczki w kaczuchy :] jest zachwycona! Przeraża mnie tylko pakowanie.. mam nadzieję, że niczego nie zapomnę.. najważniejsze chyba lekarstwa (Panadol), no i książeczka zdrowia małej. Pogoda jak na razie u nas super, ok 20st, tylko wiaterek troszkę silny.. mam nadzieję, że tak się utrzyma do środy! Życzę wszystkim wspaniałego odpoczynku i świetnej pogody!
sylwia
2006-04-28
21:22:57
Email
Dziewczyny, nie dajcie się prosić i wpisujcie, co macie zamiar robić w ten długi weekend:)))
21Aneta
2006-04-29
09:03:02
Email
My już dziś wyjeżdżamy na domek do lasu nad jeziorko... Mam nadzieję, że się rozpogodzi bo narazie to pogodę mamy okropną. Jedzie nas 10 osób, mamy karty i scrabble i .. pifko. Czyli wszystko co potrzebne gdy pada deszcz :) Ale zaczyna mnie łapać mały dołek... Pierwsza noc bez mojego synka przy mnie (będzie u babci) - będe strasznie za nim tęskniła. A najbardziej sie martwię, że on też będzie za mamusią tęsknił... Tak strasznie się cieszyłam na ten mój wyjazd z mężem i znajomymi a teraz już nie jestem taka pewna, czy chcę jechać :(
kyja
2006-04-30
15:38:49
Email
my nie pojechaliśmy do mojej mamy-jesteśmy w domu:Micho podziębiony, wczoraj miał podwyższoną temp., no i ta podła pogoda...2 maja pracuję,więc przez te parę dni po prostu odpocznę sobie w domowych pieleszach;-))
Goga66
2006-04-30
20:58:43
Email
Aneto - to tak jest - uczucia ambiwalentne: ma się ochotę odpocząć od dziecka i równocześnie chce sie z nim być. Kiedyś nie mogłam zrozumieć, co tym mamuśkom odbija, że tak ciągle myślą o dziecku skoro mogą na chwilę od niego odpocząć. Po co wydzwaniają do domu itp. My jutro jedziemy na działkę po moich dziadkach w puszczy kozienickiej. Stary domek na pewno pełen wilgoci. Trochę się boję o Zuzie ale zobaczymy
sylwia
2006-05-01
08:09:06
Email
Anetko, ja ciebie równiez rozumiem i przez to samo przechodziłam. Kiedys wyszliśmy z mezem do pubu, a mały został z nianią, która miała zostać do 23, a ja podczas tego upragnionego wyjścia czułam się, jakby to syn robił imprezę w domu i pozbywał sie starych i tylko odliczałam czas, zeby wrócić. Zabawne, ale taka juz natura matek. Taki wyjazd jest nie tylko z korzyścią dla ciebie, ale i dla dziecka, poniewaz wrócisz stęskniona i wypoczęta, a kontaktach z dzidzią nie bedzie rutyny, tylko na pewno więcej czułości, niz po codziennych obowiązkach. Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby wyjazd się udał.
21Aneta
2006-05-03
12:03:42
Email
Hej dziewczyny! Dzieki za zrozumienie. Wyjazd okazał się świetnym pomysłem, odpoczełam, wybawiłam się. Faktycznie, tęskniłam za małym... Mama napisała mi sms że on już śpi a ja się popłakałam... Może to było przez te dwa pifka, które wypiłam ale myślę, że to po prostu tęsknota była. Jak przyjechałam i małego przytuliłam to oboje byliśmy w siódmym niebie. Trochę pogoda nie dopisała (cały czas lało) ale i tak było milusio - najważniejsi są ludzie, z którymi się spędza czas. A nasza paczka przyjaciół jest po prostu super :)
Kamila
2006-05-04
11:43:10
Email
Wróciliśmy :) było rewelacyjnie! Pierwsze 2. dni trochę pochmurne, ale ostatnie słoneczne i ciepłe :) oczywiście wczoraj jak wyjeżdżaliśmy to już wogóle... lato! Dlaczego zawsze tak jest?? Kinia praktycznie całe dnie spędzała na dworze, dużo spacerowała, poznała nowe koleżanki i kolegów :) był tylko jeden problem: bardzo mało jadła.. no ale teraz po powrocie do domu już nadrabia braki :) gorąco polecam to miejsce jest naprawdę fantastyczne! Idealne dla małych dzieci, świerze powietrze, cisza i spokój.. pływaliśmy z malutką łódką i rowerem wodnym, bardzo dużo spacerowaliśmy.. szkoda, że czas tak szybko minął :( jak znajdę chwilkę to wrzucę fotki, pozdrawiamy!
samalandra
2006-05-04
17:46:09
Email
KAmilko bardzo się cieszymy że wam się weekend udał. Odżyliście sobie razem. Chyba tego wam brakowało nie?? Czekam na zdjęcia:)
Kamila
2007-04-19
14:27:47
Email
No dziewczyny, gdzie w tym roku wybieracie się na majowy dłuuugi weekend? Jakby nie liczyć, można odpocząć całe 9. dni! My w tym roku niestety nigdzie nie jedziemy :( będziemy odpoczywać u siebie na wsi :) a Wy dziewczyny gdzie się wybieracie??? Może na Mazury? ;-)
Goga66
2007-04-19
15:24:04
Email
MY jak zykle na działkę do puszczy kozienickiej . Niestety, jeden z weekendów u mnie = szkoła
basienka25
2007-04-19
19:21:06
Email
Ja jadę na wycieczkę do Pragi i Wiednia. Na tą, którą pomogłyście mi się zdecydować:))
sylwetka
2007-04-19
21:55:56
Email
A my w Bieszczady! Komańcza będzie nasza !!!huuuuuraaaaaaaa!!!
aneta76
2007-04-19
22:48:58
Email
A my chcemy jechać do znajomych do Gryfina k.Szczecina, po raz pierwszy na 3 dni uwaga bez Bożenki... Strasznie się cieszę na ten wyjazd, planujemy wypad nad morze, którego nie widziałam już kilka lat, ale... boję się jak to będzie, jak mała to zniesie, jak do tej pory zaledwie 2 razy nocowała u babci, a tu 3 noce i mama strrrrrasznie daleko...
Basia.26
2007-04-20
08:45:25
Email
o, mam rodzine w Gryfinie, zaraz koło parku wodnego:) my chyba pojedziemy do teściów na działke i na mazowsze do rodziny... ogólnie to planowaliśmy wypad do Londynu do znajomych, ale okazało się, ze musz a zmieniac mieszkanie i w tym całym bałaganie nie chcemy im wchodzić na głowe...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum