szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - czasami czujętylko bol


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
rena27
2007-11-06
Email
cześć dziewczyny mam ogromny problem i nie wiem już co mam robić. jesteśmy już prawie 2 lata po ślubie kochamy się z mężem, mamy zdrowe dziecko wszystko jest niby ok. ale jest coś co mnie dręczy otóż nie czerpię przyjemności z seksu. czasami odczuwam tylko ból. nie wiem co to orgazm.mój mąż jest moim pierwszym kochankiem, nie miałam wcześniej żadnych doświadczeń seksualnych. nie mam pojęcia po której stronie leży wina ale najgorsze jest to że czasem dopadają mnie takie myśli żeby może spróbować z innym facetem. czy ze mną jest coś nie tak? jak to jest że mogę mieć dziecko a nie mogę mieć orgazmu
rena27
2008-01-31
12:44:55
Email
ale ja bardzo chcę to wreszcie poczuć tylko z jakiegoś powodu nie mogę myślałam że to przez męża
ciekawa
2008-01-31
13:01:19
Email
A sama sobiebie potrafisz doprowadzic? słuchaj ja w sumie nie mam problemu z tym bo prawie za kazym razem mam-a jak nie mam to jestem zła;) Mam swoja ulubioną pozycje ktora mi to ułatwia a raczej jedyna w której dochodze-musze tez opowiedznio pomanipulować biodrami i mięśniami no i dyryguje mężem-wyznanczam tempo i już. Wsłuchaj sie w sibie kiedy czujesz cos wiecej i spróbuj sama sie zorientowac co i jak. To tylko na filmach tak wyglada ze to facet robi babce dobrze;)
rena27
2008-01-31
13:54:22
Email
piszesz om pozycji w ktorej jest ci przyjemnie, zdradzisz mi jeżeli możesz jaka to pozycja? może mi też pomoże
pinkie
2008-01-31
14:08:25
Email
Hehe lepiej nie tutaj, bo zaraz się znajda chętni do Ciekawej... Rena przestań się oszukiwać i spotkaj się z seksuologiem. Musisz odkryć seksualność w sobie. Łatwo mówić kobietom, które znają swoje ciało i potrzeby. Dla Ciebie to może być mało przydatne. W ksiegarniach jest mnóstwo poradników seksualnych dla kobiet. Ale książka to również nie specjalista.
ciekawa
2008-01-31
16:47:56
Email
He he powiedzmy ze klasyczna jestem babka;) Choć seks w róznych pozycjach tez lubie byle tylko ta na koniec:) Ja bym sie przeszła do seksuologa, ale sprobój pogadac z mężem-pobawcie sie w "mizianie". Sprawdźcie co lubisz.. moze kąsanie, moze pocałunki, albo gilgotki...popróbujcie. Zreszta wiele kobiet nie ma orgazmu-ponoć fajny seks bez orgazmu jest jak najbardziej normalny. Sama nie wiem bo ja mam jak facet szybko, z orgazmem a potem spanko:) Mąż ma odwrotnie:)
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum