szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - gdzie jest nasza gwiazdeczka ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 8 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna
Napisano: Treść:
dorotka
2006-05-16
Email
Hej babki co sie sało z naszą migoczącą gwiazdą???Czyzby zrozumiała,ze nikt jej tu nie potrzebuje???Migotko,poszłas po rozum do głowy??Udanych poszukiwań.
MoNiSiA
2006-07-15
07:54:15
Email
Julia mi też się to podoba, dlatego tak będziemy trzymać. Nie ma oburzania się, jest tylko śmiech. To najlepsze co może być. Wszystko na luz - jak to któraś mama zasugerowała. :-) Pozdrawiam ciepło. Wasz pasztet. Hehehehehehehe.
MoNiSiA
2006-07-15
07:58:39
Email
A co do zdjęcia Sylwii, to jest śliczne. Jak je oglądam to zastanawiam się, czy kiedyś taką piękną sukienkę też założę...Mmmmm...Marzenia piękne są... :-) Pozdrawiam cieplusio :***
Dorotka
2006-07-15
20:44:30
Email
Jeski,napadłyście na migotkę,ze nieby zrobiła sobie kastink,a ty gogo to niby co zrobiłaś?Po co wkleiłas te zdjęća,żeby pokazać,ze nie jestes taka stara.Kazdy wie jak wygląda?Tak samo monisia,pokazuje siebie sprzed ciąży.A kogo obchodzi jaka kiedyś byłaś(nic szczególnego sobą nie prezentujesz,a bluzkę to chyba miałaś z lumpeksu)teraz jesteś ,taka jaka jesteś,każda kobieta ma prawo do bycia pulchniaczkiem po ciąży,więc nie kamufluj tego.Śmiechowe to bardzo,że musicie udowadniac przed innymi,ze jesteście ładne.Katka bardziej bezczelnej od cebie osby to chyba nie ma.Może i masz prawo do wyrażania łasnych poglondów,ale to co napisałaś do migotki jest poniżej pasa.Chciałabyć przeczytać coś takiego o sobie?Wontpię!
agnieszka74
2006-07-16
00:37:33
Email
"dorotka" Ty nie pokazując siebie nic ciekawego nie prezentujesz...
A ja np jestem ciekawa jak ktora z dziewczyn jak wygląda chocby dlatego ze mam wtedy jakies wyobrażenie o osobie z ktorą np pisze na gg...
agnieszka74
2006-07-16
00:38:47
Email
nie masz odwagi pokazac swojej "twarzy" ....tchórz !
katka
2006-07-16
11:59:56
Email
Dziewczyny, co ja takiego napisalam migotce że gorszej ode mnie tu nie ma? I kto uczy pewne osoby ortografii?
Goga66
2006-07-16
21:30:12
Email
Przesadzasz z tą najgorszą ale przeczytaj jeszcze raz swój wpis i zastanów się, czy zawsze trzeba mówić wszystko. I czy potrzebna jest taka bezwzględna szczerość? Mowa jest srebrem a milczenie złotem. Pozdrawiam
MoNiSiA
2006-07-16
21:48:53
Email
Dziewczyny, ale to napisała Kati nie katka...dorotce procek się przegrzał ;-)
katka
2006-07-16
21:56:49
Email
dzieki monisia bo dziwilam się,że pierwszy raz zagladam w temat atu na mnie psioczą
Goga66
2006-07-17
10:16:40
Email
Katko, wszędzxie jest o Kati :) Więc albo masz dwa podobne nicki, albo akurat nie o Tobie była mowa :) Pozdrawiam
katka
2006-07-17
10:50:09
Email
o mnie było we wpisie dorotki z 15 lipca dlatego sie zdziwilam szkoda że jest tu tyle osób w których jest duzo jadu ale i duzo tez sympatycznych dziewczyn-jedni chcą rządzić a inni dobrze się bawić
Goga66
2006-07-17
10:54:38
Email
faktycznie. Ale macie tak podobne nicki, że i mnie się czasem mylą. Zwłaszcza, że macie podobny styl wypowiedzi. Pozdrawiam :)
katka
2006-07-17
11:01:49
Email
Ja też pozdrawiam. Nie zależy mi na kłótniach tylko na rozmowie. Wracając ostatni raz do wątku do wzw, nie skrytykowałam wszystkiego o czym pisalas tylko informacje o sterylizacji.Z resztą sie zgadzam. Faktem jest jednak,że osoby nie związane z medycyną mają tendencje do wyolbrzymiania pewnych faktów. Na takiej zasadzie dziala np. superekspres. Nie dotyczy to ciebie w sensie dosłownym,oczywiscie.Ja akurat z medycyna jestem zwiazana i na takie rzeczy patrze pod katem wlasnych doswiadczeń.Nie znam sie za to na wielu innych rzczach. Czasami trzeba umiec przyznac sie, że sie nie mialo racji.Bo w końcu nie kazdy jest ekspertem od wszystkiego
Goga66
2006-07-17
11:18:11
Email
Katko, podałam źródło informacji :) Jest nim lekarz. Kazała mi się natychmiast zaszczepić, kiedy dowiedziała się, że u ginekologów (onkolog, endokrynolog itp) jestem do 10 razy w roku. I b. często chodzę do dentysty. Powiedziała mi, że jestem w czołowej grupie zagrożonych tym wirusem. Że nie można ufać sterylizacji, gdyż w przypadku wzw typu B bywa zawodna :) Może nie miała racji.(Wikipedia faktycznie twierdzi, że tylko wygotowywanie narzędzi jest nieskuteczne a np. autoklaw owszem) ALe dało mi to do myślenia. Zauważ, że nigdzie już nie przyjmują na większe zabiegi i operacje (chyba, że przypadek jest nagły)bez zaświadczenia o przynajmniej podwójnym zaszczepieniu na tego wirusa. Więc jedno, co można generalnie ludziom uswiadamiać i proponować znajomym, to to, żeby w żółtym tygodniu jednak się szczepili. Natomiast ciekawa jestem co sądzisz o informacji (znalazłam w necie), że obecnie odchodzi się od szczepień przypominających jako zbytecznych (poza przypadkami osób zawodowo stykających się z żółtaczką) Sorki za pomyłkę nicków ale podobieństwo jest uderzające i czytając Twoje pytanie od razu skojarzyłam z Kati, która wypowiada się kilka stron wcześniej :) A co do tatuaży, kolczykowania etc. to jest jeszcze gorzej, bo grozi to przecież także WZW typu C, na który to wirusik jeszcze nie ma szczepień. To mnie np. powstrzymało od zrobienia sobie kiedyś tatuażu
katka
2006-07-17
13:44:39
Email
Szczepienia przyominajace mozna poprzedzic badaniem przeciwcial- jesli ich poziom jest wystarczajacy, mozna je sobie odroczyc
Strona 8 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum