szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - gdzie jest nasza gwiazdeczka ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna
Napisano: Treść:
dorotka
2006-05-16
Email
Hej babki co sie sało z naszą migoczącą gwiazdą???Czyzby zrozumiała,ze nikt jej tu nie potrzebuje???Migotko,poszłas po rozum do głowy??Udanych poszukiwań.
dorotka
2006-05-16
21:12:52
Email
hehee różwa dama się odzywa!!!!!!
dorotka
2006-05-16
21:15:27
Email
Aha "pinkie" to była ta durna mysz z tej bajki "pinkie i musk" Ty prezentujesz podobny styl prymitywnego myślenia.
MoNiSiA
2006-05-16
21:22:26
Email
Hahahahahahahaha! Jeszcze lepsze! :D Za mocne! LoL!!!!! Buhahahahaha!!!!!!
MoNiSiA
2006-05-16
21:26:05
Email
Wiesz dorotko, gdyby u ciebie w rodzinie byłoby dobrze, to pewnie siedziałabyś teraz z mężem, a że pewnie ma cie w d...e, to siedzisz na forach i wypisujesz bzdury ze złości na siebie i swiat jaka to biedna dorotka nie jest pokrzywdzona :D A co do mojej sytuacji, to nawet w połowie nie strzeliłaś prawdy :) No dorotko co do tej dupy...to hmmm...ciebie sie jedzie w spodniach? :D LoL!
pinkie
2006-05-16
23:09:41
Email
eeee dorotka, nie podejrzewałam Cię o taką dedukcję. Masz rację, to z tej bajki wzięłam nicka! Chyba jesteś pierwszą osobą, która to odgadła. Ale "mózg" sie inaczej pisze.
agnieszka74
2006-05-16
23:32:11
Email
"dorotka" juz Ci pisałam : nie oceniaj innych według siebie...ale ty chyba nie wiesz co to znaczy..zresztą się nie dziwię..
twoje teksty są tak głupie ze az śmieszne..
mapet
2006-05-17
07:04:04
Email
monisia, no pięknie... to ciebie się "jedzie" tak?? powiesz córce że jakiś tam gościu cię "pojechał" no i znalazła sie na tym świecie...suuuper
andzia
2006-05-17
07:36:44
Email
Jestescie okropne!!To co mowicie jest obrzydliwe.Miałysmy nie reagowac na tego typu posty.Dorotka i Mapet poprostu nie maja duzo w glowie.
MoNiSiA
2006-05-17
08:03:40
Email
mapet no mowie caly czas o tobie :) Bo mapety i dorotki sie "jedzie" przez spodnie - jak sama pomogłaś ułożyć mi scenariusz. Zreszta mam gdzies co mowisz. Mow co chcesz, na mnie nie robisz wiekszego wrazenia. I tak temat zostanie zamknięty przez admina. Pozdrawiam.
MoNiSiA
2006-05-17
08:25:38
Email
Ja już kończę prowadzenie tego bluzgowego tematu. Mam ważniejsze sprawy niż rozmowa z tobą dorotko/mapecie. To forum przestaje istnieć, jak takie chore kobiety siadają i próbują anonimową drogą się "wypowiadać", mało sesnownie rzecz jasna. Powiem ci tyle, że jeśli myślisz, że jesteś anonimowa to jestes w błędzie. Może kiedyś mnie coś skusi i dojdę do tego skąd jesteś i zrobię ci taką manianę że nie będziesz wiedziała w którą stronę spojrzeć - i to nie jest straszenie ;-) Poprostu czas przyjdzie się zreważonwać, chociaż podobno życie się lepiej mści. Pomysl czy nie lepiej byloby siedziec z dziecmi i czytac im ksiazeczki niz siedziec na forum i "wypowiadac sie"? Jesli chcesz sie wypowiadac, to wypowiadaj ale w sposob normalny. Bo to ze ktoras ma nick taki, a inna taki, a to ze ktoras ma tyle lat, a inna tyle nie znaczy ze daje ci podstawy do zabierania glosu. Ok, mozesz zabrac glos, jesli i my bedziemy mogly cie oceniac. I w ogole wiesz co? wstyd przed dzieckiem i samą sobą byłoby mi pisac takie brednie. Pozdrawiam.
andzia
2006-05-17
08:49:17
Email
DOROTKO MAPECIE ZAL MI WAS STRASZNIE!
dorotka
2006-05-17
09:03:04
Email
Przepraszam was dziewczyny za swoje zachowanie.Czasem mnie ponosi.MoNiSiA trochę za ostro to ujęłaś,ale miałaś rację.Swoje zdanie będę wypowiadać tu ciągle ale rzadziej bo dzieci mnie potrzebują.Postaram się też powstrzymać przed głupimi tekstami.Miłego dnia.
Migotka
2006-05-17
09:54:11
Email
ZBIÓRKA?? Muszę przyznac kobieto,że pomysły to ty masz niezwykłe!!Nie udzielam się ostatnio na forum,bo tak jak już jedna z mądrzejszych dorotek napisała,mam utrudniony dostep do internetu.I to nie dlatego,że odcieli mi łącze za nie płacenie rachunków :)))tylko dlatego,że kilka dni byłam u męża,we Włoszech.Musiałam się sama przekonać dlaczego nas zostawił ;)))hehheeee.Ale nie martw się kochana,doszlismy do porozumienia.Obiecałam mu nie wydawać tyle kasy na kosmetyki :)buhahhahhaaa:)Proponujac zrobienie zbiórki to chyba myslałaś o sobie.Przyznaj się,że żywiłaś ogromne nadzieje,że cię wspomożemy i będziesz mogła wyleczyć swoją chorą psychikę z kompleksów i głupoty!!!!!!
dorotka
2006-05-17
21:27:09
Email
jaki pech..znalazła sie ta migocząc zguba
mapet
2006-05-17
22:18:46
Email
dorotka nie wychylaj sie lepiej bo domyslam sie kim jestes.Dlugo miejsca tu nie zagrzejesz gowniaro!
mapet
2006-05-18
12:20:07
Email
A co bede ukrywać,własne przypuszczenia.Jestem prawie na bank pewna,że to Moiisia bawi sie w te fałszywości.Dziewczyno opadnuj się.Wiem,że przebywanie z małym dzieckiem w domu może spowodowac zmiane myslenia na dziecinne,ale bez przesady.Niba tak grzeczn jesteś a tu taka złosliwość sie ujawnia!!!!Fujjjjj
MoNiSiA
2006-05-18
12:56:24
Email
Ehhhhhh :| Najpierw Migotka obarczana fałszywością, teraz ja. Dzięki mapet za taką etykietkę, ale zdziwię cię bardzo, bo napisałam tu tylko jedną wypowiedź skierowaną bezpośrednio do ciebie innym nickiem. Znikam z tego forum. Fajnie było dopóki nie pojawiłaś się. Szkoda, wielka szkoda. Dzięki dziewczyny za wszystkie porady. mapet mam prośbę - nie pisz już więcej do mnie i odpuść sobie, bo ryczeć mi się chce jak to przeczytałam ;( Miłego dnia.
Kamila
2006-05-18
14:32:59
Email
O rany! Dalej to sama parodia! Moniśka nie wkurzaj mnie, tylko spróbuj odejść z forum! Już ja odpalę miotłę i wpadnę tam do Ciebie :) nie reaguj na te posty..
pinkie
2006-05-18
15:53:55
Email
Hej, dziewczyny, co sie tak denerwujecie? Pomyślcie, że ta osoba jest chora i nieszczęśliwa, a będzie Wam łatwiej ją zaakceptować. Inwalidzi sa wśród nas, czy Wam się to podoba, czy nie. Mapet,Dorotko czy Jowito, wyobrażam sobie jak jest ciężko żyć z tyloma osobowościami żyjącymi i walczącymi w jednym ciele. Na pewno jest na świecie ktoś , kto Cię kocha i pomaga.
Goga66
2006-05-18
16:42:28
Email
Monisia - olej tę chorą osobę. Nikt Cię nawet przez chwilę nie podejrzewa o taką skrajną wredność czy fałszywość. Na razie znowu się hamuje nieco w słownictwie i inwektywach ale dziewczyny, jakby Was naprawdę solidnie poobrażała, zawsze można wnieść skargę do prokuratury, najlepiej wspólną i szybciutko się namierzy złośliwca. Oszuści z Allegro - prawie wszyscy ponieśli karę, więc to nie jest tak, że ten ktoś jest bezkarny, jak sobie myśli.
21Aneta
2006-05-18
17:46:33
Email
NO ale dziewczęta co tu się dzieje ?? NIe ma mnie jakiś czas a tu normalnie robi się cyrk !!! ale sie uśmiałam hahaha :)))) Podziwiam cie mapet-dorotko, ja bym tyle bzdur na poczekaniu nie wymyśliła.. ty masz talent dziewczyno ;)
MoNiSiA
2006-05-19
12:04:27
Email
Dziewczyny, przemyślałam pewne sprawy. Rzeczywiście macie słuszną rację, lepiej się nie denerwować, nie przejmować i w ogóle nie wdawać się w kłótliwe i obraźliwe rozmowy z chorą osobą, bo jeśli ktoś pisze takie coś, to musi być baaardzo nieszczęśliwy i nie do końca być normalnym (to nie obraza!). Żal mi tej osoby, bo niszczy reputacje forum, ale dobrze ktoś to ujął : "zawsze się znajdzie czarna owca...". Nie będę też podświadomie dociekać już, kto pisze takie głupoty, bo odwraca się to przeciwko mnie. A co do tego, że niby ja miałabym to pisać, to rozwieję wątpliwości - miałabym siebie obrażać w taki chamski sposób? Trochę logiki i wszystko jasne. Poza tym, to że siedzę w domu z dzieckiem nie wpływa na mnie dziecinnie, tylko szczerze mówiąc to ta sytuacja może mieć jakiś wpływ. Ale koniec z tym. Nie będzie wulgaryzmów, denerwowania się. Więcej luzu i już. :-) Na tym forum siedzę już długi czas i bardzo lubię tu przebywać, bo zawsze mogę liczyć na kompetentne rady, czy słuszne wypowiedzi osób życzliwych. Czasem trzeba przemyśleć pewne sprawy, żeby dojść do takiego wniosku. Pozdrawiam ciepło Was dziewczyny i Wasze skarby :* PeeS. Dorotko, mapecie, jowito - ciebie/was też.
mapet
2006-05-19
14:39:47
Email
Dawno nie zagladałam na forum.Niemalże siłą zostałam wepchnieta wir pracy,która pochłania mój czas prawie w całości.Uświadomiłam sobie ostatnio,że kosztem zarabiania zaniedbuję córcię i rodzinę.Staram się oczywiście spędzać z nią jak najwięcej czasu,ale i tak czuję się bardzo niewpożądku.Wzięło mnie jakoś na wspomnienia czasów,gdy mogłam spędzać z małą całe dnie,mogłąm wtedy też cześciej uczestniczyć w tym forum.Strasznie żałowałam,ze nie nie starcza mi czasu by tu zajżeć,ale teraz,po tym wszystkim co tutaj przeczytałam,zadłam sobie sprawę,że forum nie jest juz takie jakie opusciłam, nie za takim forum tęskiłam i nie takie Happy mum mam w pamięci.To potworne co się tutaj porobiło,niegdy wcześniej żadnej z nas nie wpadło do głowy by sie wyzywac,podszywać jedna pod drugą,obrzucac się bluzgami.Nie rozumiem skąd biora się te ataki na Monisię i Migotkę?Przypuszczam ,że ze zwykłej zazdrości.Obie dziewczyny są młode,piękne, szczęsliwe i szczęscie to promieniuje na forum.Nie wiem kim jest ta złosliwa osoba,ale musi być ona całkowicie pozbawiaona serca!!!Denerwuje ją grzeczność obydwu dziewczyn.Także kochane nie przejmujcie sie tymi parszywymi ,niezrównowazonymi psychicznie dzieciakami,ktore nie maja w głowie oleju ,a w sercu miłości.
dorotka
2006-05-19
15:05:28
Email
to jest tylko jedna osoba - jjedno niezrównoważone babsko może psuć atmosferę... Poza tym forum jest jakie jest i idzie swoją drogą mimo ataków psychopatki
MoNiSiA
2006-05-19
20:11:43
Email
Dziękuję za takie słowa :*** Na forum siedzę już ponad rok czasu. Rok smutków, radości, wzlotów, upadków. Tu właśnie czułam ten "smak" świetnej atmosfery. Dosłownie przyjacielskiej atmosfery. Ja również potrafiłam zabrać głos i nie zgadzać się ze zdaniem innych. Ale wypowiadałam się - mam nadzieję - w sposób co najmniej grzeczny. Nigdy nikogo nie wyzywałam, za to, że ma odmienne zdanie. Bo jesteśmy ludźmi i mamy własne oryginalne poglądy i myśli na dane tematy. I wkońcu żyjemy w świecie gdzie tolerancji w tym przypadku powinno być znacznie więcej. Przekonałam się również, że nie do końca można opowiadać o swoich intymnych sytuacjach, bo...może obrócić się to kiedyś przeciwko nam i zostać potrkatowane jako niezły ubaw. Ja mam swoje uczucia i chciałabym żeby były poważnie traktowane, ale jak widać są ludzie, którym humor doskwiera w sposób żenujący. Ale nauczyłam się kolejnej baaardzo ważnej umiejętności. Bagatelizowania głupawych odzywek. Jeśli chce sobie "pogadać", niech "gada". Ale jeśli będzie wyzywać, sprawa nabierze innego wymiaru i sądzę, że lepszego dla nas wszystkich. Mam już bowiem jakieś plany w stosunku z tą osobą. Ale ciiii :) Nie zapeszać. Poza tym wierzę, że forum będzie dalej się rozwijało, dawni ludzie pozostaną, nowych mamuś z dzieciaczkami przybędzie i stworzymy super atmosferę. Taką za jaką tęsknią wszystkie starsze forumowiczki :) A co do sytuacji jaką przebywasz - próbuję Cię rozumieć i pewnie rozumiem. Nie rób wytrzutów sumienia. Ja wiem o tym, że nie wszyscy mogą siedzieć z dzieciaczkami do 3,4 roku. I wiem też, że czas który spędzałaś z córeczką po pracy był świetnie wykorzystany. Potrafiłam siedzieć ze swoją Julcią cały dzień i zastanawiałam się wieczorkiem, co takiego dzisiaj ciekawego z nią zrobiłam. I dochodziłam do wniosku, że nie potrafię się z nią bawić i spędzać fajnie czasu! Kiedy to uświadomiłam sobie z przerażeniem, zaczęłam każdą chwilę poświęcać tylko Jej i tylko dla niej. Robiłam wszystko, aby przez ten krótki czas śmiała się jak najwięcej i aby jej radość udzielała się również i mnie. Razem czytałyśmy, razem się gilgotałyśmy, razem się czesałyśmy. Każda chwila stała się tą wspaniałą i uwielbiam czas spędzony z córeczką, ale tylko ten w którym nam obu jest dobrze. Trzeba pewne sprawy przemyśleć. Nawet jeśli swojej córci poświecasz pół godzinki dziennie, to jestem pewna, że jest wtedy duuużo szczęśliwsza niż dziecko, którego Mama jest nieszczęśliwa, niespełniona i wciąż przygnębiona. Pamiętaj, że Twoja radość udzieli się córeczce, a Jej radość udzieli się Tobie, tak więc nie miej wyrzutów, poprostu dobrze gospodaruj czas dla Was obu i BĄDŹ SZCZĘŚLIWA!!! Pozdrawiam ciepło :)
MoNiSiA
2006-05-19
20:18:32
Email
Poprawiam się, ponieważ szybko to dodałam nie przeczytawszy dokładnie tekstu. ;-) Oczywiście uwielbiam cały czas, który spędzam z córeczką, ale jestem naprawdę szczęśliwa, jak ten czas zagospodarowany jest w sposób, gdzie obie mamy satysfakcję ze wspólnych zabaw i wygłupów. Pozdrawiam cieplusio :***
natalka86
2006-07-12
10:29:56
Email
moim zdaniem na takie osoby psujace atmosfere na forum powinnismy nie zwracac uwagi i wogole nie odpisywac wtedy sobie pojda.
bela
2006-07-12
10:39:09
Email
Natalka86 pisz na bieżące tematy a nie wyszukuj starych, nieaktualnych, ktore psuły atmosfere na forum.Pozdrawiam
natalka86
2006-07-12
11:12:28
Email
moim zdaniem na takie osoby psujace atmosfere na forum powinnismy nie zwracac uwagi i wogole nie odpisywac wtedy sobie pojda.
MoNiSiA
2006-07-12
11:36:45
Email
No właśnie...Natalko ja też cię bardzo proszę nie wyciągaj starych tematów. Nie ma co roztrząsać. Pozdrawiam.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum