szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - gdzie jest nasza gwiazdeczka ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna
Napisano: Treść:
dorotka
2006-05-16
Email
Hej babki co sie sało z naszą migoczącą gwiazdą???Czyzby zrozumiała,ze nikt jej tu nie potrzebuje???Migotko,poszłas po rozum do głowy??Udanych poszukiwań.
mapet
2006-05-18
12:20:07
Email
A co bede ukrywać,własne przypuszczenia.Jestem prawie na bank pewna,że to Moiisia bawi sie w te fałszywości.Dziewczyno opadnuj się.Wiem,że przebywanie z małym dzieckiem w domu może spowodowac zmiane myslenia na dziecinne,ale bez przesady.Niba tak grzeczn jesteś a tu taka złosliwość sie ujawnia!!!!Fujjjjj
MoNiSiA
2006-05-18
12:56:24
Email
Ehhhhhh :| Najpierw Migotka obarczana fałszywością, teraz ja. Dzięki mapet za taką etykietkę, ale zdziwię cię bardzo, bo napisałam tu tylko jedną wypowiedź skierowaną bezpośrednio do ciebie innym nickiem. Znikam z tego forum. Fajnie było dopóki nie pojawiłaś się. Szkoda, wielka szkoda. Dzięki dziewczyny za wszystkie porady. mapet mam prośbę - nie pisz już więcej do mnie i odpuść sobie, bo ryczeć mi się chce jak to przeczytałam ;( Miłego dnia.
Kamila
2006-05-18
14:32:59
Email
O rany! Dalej to sama parodia! Moniśka nie wkurzaj mnie, tylko spróbuj odejść z forum! Już ja odpalę miotłę i wpadnę tam do Ciebie :) nie reaguj na te posty..
pinkie
2006-05-18
15:53:55
Email
Hej, dziewczyny, co sie tak denerwujecie? Pomyślcie, że ta osoba jest chora i nieszczęśliwa, a będzie Wam łatwiej ją zaakceptować. Inwalidzi sa wśród nas, czy Wam się to podoba, czy nie. Mapet,Dorotko czy Jowito, wyobrażam sobie jak jest ciężko żyć z tyloma osobowościami żyjącymi i walczącymi w jednym ciele. Na pewno jest na świecie ktoś , kto Cię kocha i pomaga.
Goga66
2006-05-18
16:42:28
Email
Monisia - olej tę chorą osobę. Nikt Cię nawet przez chwilę nie podejrzewa o taką skrajną wredność czy fałszywość. Na razie znowu się hamuje nieco w słownictwie i inwektywach ale dziewczyny, jakby Was naprawdę solidnie poobrażała, zawsze można wnieść skargę do prokuratury, najlepiej wspólną i szybciutko się namierzy złośliwca. Oszuści z Allegro - prawie wszyscy ponieśli karę, więc to nie jest tak, że ten ktoś jest bezkarny, jak sobie myśli.
21Aneta
2006-05-18
17:46:33
Email
NO ale dziewczęta co tu się dzieje ?? NIe ma mnie jakiś czas a tu normalnie robi się cyrk !!! ale sie uśmiałam hahaha :)))) Podziwiam cie mapet-dorotko, ja bym tyle bzdur na poczekaniu nie wymyśliła.. ty masz talent dziewczyno ;)
MoNiSiA
2006-05-19
12:04:27
Email
Dziewczyny, przemyślałam pewne sprawy. Rzeczywiście macie słuszną rację, lepiej się nie denerwować, nie przejmować i w ogóle nie wdawać się w kłótliwe i obraźliwe rozmowy z chorą osobą, bo jeśli ktoś pisze takie coś, to musi być baaardzo nieszczęśliwy i nie do końca być normalnym (to nie obraza!). Żal mi tej osoby, bo niszczy reputacje forum, ale dobrze ktoś to ujął : "zawsze się znajdzie czarna owca...". Nie będę też podświadomie dociekać już, kto pisze takie głupoty, bo odwraca się to przeciwko mnie. A co do tego, że niby ja miałabym to pisać, to rozwieję wątpliwości - miałabym siebie obrażać w taki chamski sposób? Trochę logiki i wszystko jasne. Poza tym, to że siedzę w domu z dzieckiem nie wpływa na mnie dziecinnie, tylko szczerze mówiąc to ta sytuacja może mieć jakiś wpływ. Ale koniec z tym. Nie będzie wulgaryzmów, denerwowania się. Więcej luzu i już. :-) Na tym forum siedzę już długi czas i bardzo lubię tu przebywać, bo zawsze mogę liczyć na kompetentne rady, czy słuszne wypowiedzi osób życzliwych. Czasem trzeba przemyśleć pewne sprawy, żeby dojść do takiego wniosku. Pozdrawiam ciepło Was dziewczyny i Wasze skarby :* PeeS. Dorotko, mapecie, jowito - ciebie/was też.
mapet
2006-05-19
14:39:47
Email
Dawno nie zagladałam na forum.Niemalże siłą zostałam wepchnieta wir pracy,która pochłania mój czas prawie w całości.Uświadomiłam sobie ostatnio,że kosztem zarabiania zaniedbuję córcię i rodzinę.Staram się oczywiście spędzać z nią jak najwięcej czasu,ale i tak czuję się bardzo niewpożądku.Wzięło mnie jakoś na wspomnienia czasów,gdy mogłam spędzać z małą całe dnie,mogłąm wtedy też cześciej uczestniczyć w tym forum.Strasznie żałowałam,ze nie nie starcza mi czasu by tu zajżeć,ale teraz,po tym wszystkim co tutaj przeczytałam,zadłam sobie sprawę,że forum nie jest juz takie jakie opusciłam, nie za takim forum tęskiłam i nie takie Happy mum mam w pamięci.To potworne co się tutaj porobiło,niegdy wcześniej żadnej z nas nie wpadło do głowy by sie wyzywac,podszywać jedna pod drugą,obrzucac się bluzgami.Nie rozumiem skąd biora się te ataki na Monisię i Migotkę?Przypuszczam ,że ze zwykłej zazdrości.Obie dziewczyny są młode,piękne, szczęsliwe i szczęscie to promieniuje na forum.Nie wiem kim jest ta złosliwa osoba,ale musi być ona całkowicie pozbawiaona serca!!!Denerwuje ją grzeczność obydwu dziewczyn.Także kochane nie przejmujcie sie tymi parszywymi ,niezrównowazonymi psychicznie dzieciakami,ktore nie maja w głowie oleju ,a w sercu miłości.
dorotka
2006-05-19
15:05:28
Email
to jest tylko jedna osoba - jjedno niezrównoważone babsko może psuć atmosferę... Poza tym forum jest jakie jest i idzie swoją drogą mimo ataków psychopatki
MoNiSiA
2006-05-19
20:11:43
Email
Dziękuję za takie słowa :*** Na forum siedzę już ponad rok czasu. Rok smutków, radości, wzlotów, upadków. Tu właśnie czułam ten "smak" świetnej atmosfery. Dosłownie przyjacielskiej atmosfery. Ja również potrafiłam zabrać głos i nie zgadzać się ze zdaniem innych. Ale wypowiadałam się - mam nadzieję - w sposób co najmniej grzeczny. Nigdy nikogo nie wyzywałam, za to, że ma odmienne zdanie. Bo jesteśmy ludźmi i mamy własne oryginalne poglądy i myśli na dane tematy. I wkońcu żyjemy w świecie gdzie tolerancji w tym przypadku powinno być znacznie więcej. Przekonałam się również, że nie do końca można opowiadać o swoich intymnych sytuacjach, bo...może obrócić się to kiedyś przeciwko nam i zostać potrkatowane jako niezły ubaw. Ja mam swoje uczucia i chciałabym żeby były poważnie traktowane, ale jak widać są ludzie, którym humor doskwiera w sposób żenujący. Ale nauczyłam się kolejnej baaardzo ważnej umiejętności. Bagatelizowania głupawych odzywek. Jeśli chce sobie "pogadać", niech "gada". Ale jeśli będzie wyzywać, sprawa nabierze innego wymiaru i sądzę, że lepszego dla nas wszystkich. Mam już bowiem jakieś plany w stosunku z tą osobą. Ale ciiii :) Nie zapeszać. Poza tym wierzę, że forum będzie dalej się rozwijało, dawni ludzie pozostaną, nowych mamuś z dzieciaczkami przybędzie i stworzymy super atmosferę. Taką za jaką tęsknią wszystkie starsze forumowiczki :) A co do sytuacji jaką przebywasz - próbuję Cię rozumieć i pewnie rozumiem. Nie rób wytrzutów sumienia. Ja wiem o tym, że nie wszyscy mogą siedzieć z dzieciaczkami do 3,4 roku. I wiem też, że czas który spędzałaś z córeczką po pracy był świetnie wykorzystany. Potrafiłam siedzieć ze swoją Julcią cały dzień i zastanawiałam się wieczorkiem, co takiego dzisiaj ciekawego z nią zrobiłam. I dochodziłam do wniosku, że nie potrafię się z nią bawić i spędzać fajnie czasu! Kiedy to uświadomiłam sobie z przerażeniem, zaczęłam każdą chwilę poświęcać tylko Jej i tylko dla niej. Robiłam wszystko, aby przez ten krótki czas śmiała się jak najwięcej i aby jej radość udzielała się również i mnie. Razem czytałyśmy, razem się gilgotałyśmy, razem się czesałyśmy. Każda chwila stała się tą wspaniałą i uwielbiam czas spędzony z córeczką, ale tylko ten w którym nam obu jest dobrze. Trzeba pewne sprawy przemyśleć. Nawet jeśli swojej córci poświecasz pół godzinki dziennie, to jestem pewna, że jest wtedy duuużo szczęśliwsza niż dziecko, którego Mama jest nieszczęśliwa, niespełniona i wciąż przygnębiona. Pamiętaj, że Twoja radość udzieli się córeczce, a Jej radość udzieli się Tobie, tak więc nie miej wyrzutów, poprostu dobrze gospodaruj czas dla Was obu i BĄDŹ SZCZĘŚLIWA!!! Pozdrawiam ciepło :)
MoNiSiA
2006-05-19
20:18:32
Email
Poprawiam się, ponieważ szybko to dodałam nie przeczytawszy dokładnie tekstu. ;-) Oczywiście uwielbiam cały czas, który spędzam z córeczką, ale jestem naprawdę szczęśliwa, jak ten czas zagospodarowany jest w sposób, gdzie obie mamy satysfakcję ze wspólnych zabaw i wygłupów. Pozdrawiam cieplusio :***
natalka86
2006-07-12
10:29:56
Email
moim zdaniem na takie osoby psujace atmosfere na forum powinnismy nie zwracac uwagi i wogole nie odpisywac wtedy sobie pojda.
bela
2006-07-12
10:39:09
Email
Natalka86 pisz na bieżące tematy a nie wyszukuj starych, nieaktualnych, ktore psuły atmosfere na forum.Pozdrawiam
natalka86
2006-07-12
11:12:28
Email
moim zdaniem na takie osoby psujace atmosfere na forum powinnismy nie zwracac uwagi i wogole nie odpisywac wtedy sobie pojda.
MoNiSiA
2006-07-12
11:36:45
Email
No właśnie...Natalko ja też cię bardzo proszę nie wyciągaj starych tematów. Nie ma co roztrząsać. Pozdrawiam.
Dorotka
2006-07-12
14:41:32
Email
bardzo się cieszę,że wreszcie ktoś za mną zatęsknił!!!!!!Monisia czego ty sie tak boisz,że znów usłyszysz kilka słów przykrej prawdy o sobie????????Migotka,nasza forumowa gwiazdeczka świeci tak wielkim baskiem ,że aż mnie oślepiło:)))))))Słodka to ty jestes migotko aż do zemdlenia.Uroda anioła i charakter milutki,dajże spokój,gdzie ty się uchowałaś,że taka milusia jesteś???Gogga 66 główna mentorka forum coś przycichła,czyżby jej wiedza i madrość się wyczerpały,a może w koncu zabrała się za wychowanie dziecka???????Pojawiła się za to cała masa nowych intruzów!!!!!!!Te wasze problemy to kpina,nie wiecie podstawowych rzeczy,powinnyście się wstydzić pytać o takie błachostki!!!!!!!!!!A tak wogle to forum jest urzytkowane przez wybrane osoby,a nie takie matoły jak wy,więc zmiatajcie i to już!!!!!!!!Czy wy nie widzicie,że nikt nie opowiada na wasze pytania,mozecie liczyć tylko na siebie!!!!
Michalina
2006-07-12
15:01:46
Email
Dorotka, jeżeli ktoś jest matołem to właśnie ty. "Użytkowany" piszemy przez "ż" a nie "rz". :D buahahahaha
bela
2006-07-12
16:43:18
Email
NATALKA 86 zobacz co zrobilas...........
Dorotka
2006-07-12
17:16:56
Email
A TAK NA MARGINESIKU,KAŻDA Z WAS MOJE KOCHANE MOŻE BYĆ "dorotką" Ponieważ nicka i hasło są identyczne czyli hasło to"dorotka".Więc jeżeli którejś z was coś nie pasuje ale nie chce pisac pos swoim nickiem zeby się nie narazić to niech wygada się jako dorotka.Dziękuję ci natalko,że mnie przywołałaś do życia:)
mapet
2006-07-12
17:42:43
Email
Zombi powraca!
Dorotka
2006-07-12
19:19:22
Email
mnie nie podoba się to że Migotka powklejała swoje zdjęcia w dziale dzieci bo to nie casting.Owszem zrobiła to na stronie swojego synka ale to nie sesja zdjeęciowa mamy tylko syna.A na modelkę to....hm...Moze tak troche uśmiechu???????;-))))
Kati
2006-07-12
20:18:00
Email
Dorotko, no wynacz ale co ci do tego, że wkleiła swoje foty?? zrobiła to na twoim poście?? NIE, na swoim wiec moim zdaniem... nos w sos... wyrażając moje ogólne zdanie Migotka to bardzo atrakcyjna dziewczyna, jednak co do modelingu to czasami widac, że nie wie, co z rękoma zrobić. ciągle ten odruch kładzenia reki na brzuchu. no i mimo ściskania ud widać, że sa lekko pulchne. co nie oznacza wcale, że nie jest bardzo atrakcyjna. ważne, żeby umiec się sprzedać takim, jakim się jest. i medal dla Migotki za to:)
Kati
2006-07-12
20:20:15
Email
Dominiko jeszcze do ciebie się zwrtócę, kiedyś napisałam, że na stronie synka Anety 21 poisze ktoś z działu dzieci z jej miesiąca. przepraszam, nie wiedziałam, że piszecie tam same. po prostu nigdy w ten dział nie wnikałam, to było stwierdzenie hipotetyczne. jeszcze raz przepraszam za pomówienie
dorotka
2006-07-12
20:36:41
Email
Kati nikt cię o krytykę nie prosił.Wytykaj wady u siebie a nie u innych!Nie masz za grosz klasy i juz od dawna podejrzewam cie o coś...no ale to już moja sprawa.Migotce współczuję,zawsze ktoś się jej uczepi,jakby miała za mało własnych problemów,to jeszcze na forum musi jej ktoś dopiekać.A chude ,obciągnięte skórą wieszaki nikomu się juz niepodobają!No chyba,że tobie!Sma chetnie wstawiłabym swoje zdjęcia,ale nie jestem tak ładna jak Migotka.Moja kościste ciało raczej nie nadaje się do pokazywania:(Chciałabym wyglądac po ciąży tak jak Ty Migotko.Nie przejmuj sie!
Goga66
2006-07-12
21:03:46
Email
Dziewczyny, polecam forum onetu pod artykułami o urodzie. Tam dyskutują rzesze zwolenników grubych i chudych, pulchnych i tych z niedowagą. Sama jestem raczej b. szczupła, he i uważam, że na świecie są zwolennicy tej i tej opcji. Każda potwora znajdzie swojego amatora:)))) Także taka jak ja i taka jak Migotka :)))))))))Szkoda jednak czasu i miejsca na takie "bzdetne" tematy. Tym bardziej, że łatwo nimi kogoś urazić. Jesteśmy jakie jesteśmy za to wszystkie mamy prześliczne dzieciaczki, które cudownie się uśmiechają bezzębnymi dziąsełkami; czterema ząbkami a'la dziurkacz czy pełną białych perełek buzią. I dla nich jesteśmy te najpiękniejsze :))
Goga66
2006-07-12
21:05:38
Email
I jak wyrażacie swoje zdanie, to troszkę odwagi cywilnej a nie posługujecie się wciąż tym samym nickiem! Jeżeli boicie się wypowiedzieć na czyjś temat zdanie, to znaczy, że nie należy go wypowiadać z tych czy innych względów!
DOROTKA
2006-07-12
21:44:06
Email
Ty się gogga nie wypowiadaj ,bo straszna jak noc jesteś ,zero w tobie kobiety!Z trudem można cię od faceta odróżnić!Więc twój głos jest mało wazny !Migotka jest jaka jest,może i bardzo łada,ale nie musi ponizac innych pokazując siebie w takiej ilości!No chyba ,ze ta jej praca padła jej już na głowe i nie dostrzega granicy w robieniu zdjęć.
MoNiSiA
2006-07-12
21:51:17
Email
Kati, strasznie mi się przykro zrobiło, bo ja też do tych chudych nie należę. Widzę totalną dyskryminację!!! No i co to za uwaga, że "...czasami widac, że nie wie, co z rękoma zrobić. ciągle ten odruch kładzenia reki na brzuchu. no i mimo ściskania ud widać, że sa lekko pulchne." Nie staję teraz w obronie Migotki, ale jestem zła, że ktoś tak dyskryminuje innych z takich, czy innych powodów. Przecież tam nie wklejamy fotek na pokaz, czy na konkurs supermodelki!!! To są nasze fotki. Osobiste. I nie musimy chyba pozować według czyjegoś uznania. A takie uwagi nie były potrzebne.
Amelka
2006-07-12
21:55:36
Email
Cytuję "Nasze dzieci i my - chwalimy się - zdjęcia, zdjęcia!!" Więc jak najbardziej na miejscu jest wklejanie zdjęć i dzieci jak i swoich własnych!!!
Goga66
2006-07-12
22:40:39
Email
A ja do chudych należę :) I w takim razie pochwalę się moją męską urodą. Dwie foty. Sprzed 5 lat i tuż sprzed ciąży. No cóż - młodsza byłam piękniejsza :)))

Goga66
2006-07-12
22:41:01
Email
no i w całej męskiej krasie :)

sylwia
2006-07-13
09:13:30
Email
Gogga ładna fryzurka, ale chyba trudna w wymodelowaniu, czy mylę się?
bela
2006-07-13
09:28:50
Email
GOGA na tym pierwszym zdjeciu wygladasz jak Brooke (Bruk) z filmu "Moda na sukces" - tego tasiemca w TVP1 tylko ona ma blad wlosy ale rysy twarzy wydaja sie podobne
Goga66
2006-07-13
09:34:10
Email
Sylwio, ja jej nie czeszę tylko czochram :)))))))))- nie używam grzebienia i rzadko suszarki. Jeżeli fryzjer dobrze zetnie, to nie wymaga to modelowania. Strasznie nie lubię zajmować się włosami. Wtedy ostrzygł mnie b. dobry fryzjer, niestety gdzieś się przeniósł.W Wawie to wkurzające, że fryzjerzy bez przerwy zmieniająś miejsca pracy i ledwo zdążysz się przywiązać do jakiegoś i już go nie ma :(
Goga66
2006-07-13
09:36:23
Email
Dzięki Bela. Obawiam się, że jednak daleko mi do tej aktorki. Obejrzałam ze dwa odcinki i ona akurat najbardziej mi się podoba. W każdym razie uznaję to za wyjątkowo miły komplement ;)
bela
2006-07-13
09:52:14
Email
GOGA a Ty nie zuwazylas tego podobienstwa???Super zdjecie
sylwia
2006-07-13
10:03:06
Email
Rzeczywiście! Belu masz rację, mnie tez sie wydawało, że Gogga na tym zdjęciu jest podobna do jakiejś aktorki, ale tak jakoś nie mogłam skojarzyć z jakiego serialu. Fotka tez jest profesjonalna. Mnie się szalenie podobają takie "pazurkowe" fryzurki, ale boje sie, że nie dałabym sobie rady z modelowaniem. Pewnie zaraz następnego dnia jak bym wstała, to by były pazurki, ale nie takie wymarzone, hehehe. pozdrawiam was serdecznie i zmykam na wieś, bo u nas taka pogoda, że tylko w basenie dupsko moczyć, papa
MoNiSiA
2006-07-13
10:06:21
Email
Hehehe, a mnie się wydaje, że bardziej podobna jesteś - na tym pierwszym foto - do aktorki granej w "Uwierz w ducha", czy "Uwierzyć w ducha" - żony zmarłego. No strasznie podobna. :-)))
sylwia
2006-07-13
10:12:05
Email
Do Demi Moore? no tez cos w tym jest!
Goga66
2006-07-13
10:29:51
Email
A mój nauczyciel malarstwa twierdzi, że mu przypominam Mię Farrow :) Zdjęcie profesjonalne, bo wtedy powiedziałam bratu: jesteś fotografem, to zrób mi sesję zanim się zestarzeję :)Wzięłam ulubione ubrania i fajnie się bawiliśmy. Teraz mam za bardzo już wymęczoną i wychudzoną twarz :( Starość nieradość. :) Najważniejsze jednak, to lubić siebie i nieprzejmować się zanadto urodą. W końcu lepiej będzie zaakceptować zmarszczki niż katować ciało skalpelem :)
21Aneta
2006-07-13
10:36:55
Email
Goga... jeśli ty jesteś męska to ja nie wiem wtedy jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta ;) Dla mnie to ty jesteś kobietą z prawdziwego zdarzenia, piękną, dojrzałą, mądrą a zarazem wyluzowaną i z dużym poczuciem humoru. Chciałabym być taka za te kilkanaście latek :)
Goga66
2006-07-13
10:37:58
Email
Na koniec skatuję Was jeszcze dwoma fotami tez robionymi przez brata w czasie wyjazdu do Sopotu. Lubię je bardzo. Pozdrawiam ciepło i to koniec narcystycznych popisów :))))

Goga66
2006-07-13
10:38:14
Email
:)

Goga66
2006-07-13
10:42:43
Email
dzięki Anetko :) Jak mawia moja mama - trzeba starzeć się z godnością. U niej to wyglądało tak, że postarzała się nobliwymi ciuchami mimo młodego wyglądu i naszych protestów (a śliczną babeczką była). U mnie natomiast starzenie się z godnością polega na wkładaniu ciuchów, nie licujących z wiekiem ale skoro wyglądam troszkę młodziej, to sobie hehe, pozwalam :)
21Aneta
2006-07-13
10:49:47
Email
NO i zapomnieliśmy w tej rozmowie o jednym istotnym fakcie... Przecież macierzyństwo odmładza!!! To dlatego tak ślicznie i młodo wyglądasz!!! Widziałam juz wiele kobiet, które koło 40 rodziły dzieciaczki i naprawdę im to służyło :)
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum