szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Chyba zostanę sama-mąz wyjeżdża na pół roku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
Migotka
2006-02-22
Email
Hej kochane mamusie,mam ogromne zmartwienie,mój mąz wczoraj przyszedł z pracy i oznajmił mi,że jego oddział został przeniesiony do Włoch i on jako dyrektor powinien na pół roku również tam pojechac,w celu dopilnowania wszystkiego...Jeste załamana.Przed narodzeniem Alusia Jacek-mój mąż,obiecał mi że juz więcej mnie nie zostawi samej,że wszelkie zlecenia będzie podejmował tylko tutaj w kraju,a teraz takie coś...Mogłabym pojechac razem z nim,ale...nie chcę ciągnąć małego dziecka w nowe,obce mu otoczenie z dala od rodziny.A później,jak by się już przyzwyczaił,to wyjechalibyśmy znów do Polski i narażali go na ponowna zmianę miejsca.Oboje z męzem doszliśmy więc do wniosku,ze to nie było by dobre dla jego psychiki.Najgorsze jest to,że wczale nie potrzebujemy tego wyjazdu,bo swera finansowa jest u nas dośc ustabilizowana,ale Jacuś jest potwornie ambitny i wymyślił sobie,że pieniądze jakie by przez ten czas zarobił zapewniły by naszemu synowi lepszy start w dorosłe życie i ...ma racje...ale tak cięzko mi jest pogodzić się z myślą,że przez pół roku Aluś będzie widywał tatusia odświetnie...KOSZMAR!!!Nie wiem jak sobie bez niefgo poradze,Jacek jest moim prawdziwym oparciem i siłą...co zrobię jak go zabraknie..tak bardzo go kocham...
agnieszka74
2006-02-25
13:20:29
Email
yyy !! czarownice !!!! az tak zle wyglądam ????;))))
Dziękuje za pozdrowienia !!:)))
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum