szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak zajsc w ciaze??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
izulka1...
2005-05-16
Email
Jka zajsc w ciaze czy musze miec koniecznie orgazm pomocy probujemy tyle razy i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ewter
2006-09-12
16:12:54
Email
Cześć Dziewczyny! Podzielę się z Wami moim problemem, od kwietnia tego roku staramy sie o dzidziusia i nic nam z tego nie wychodzi niestety. Ale zacznijmy od początku. W styczniu tego roku byłam w szpitalu zrobili mi laparoskopię i zdiagnozowano wadę w budowie anatomicznej macicy co utrudnia zajście w ciążę a zwłaszcza donoszenie ciąży oraz jakby tego już było mało endometriozę na jajniku oraz w zatoce duglasa. W styczniu endometrium wynosiło 11mm a w kwietniu już 16mm także przyrost nagły i duży. Wtedy mój ginekolog powiedział że to ostatnia moja szansa na naturalne próby zajścia w ciążę. I tak od kwietnia do czerwca kalendarzyki, obserwacja śluzu trafienia w same dni płodne, szaleństwo i nerwy bo chce się mieć dzidziusia a tu co miesiąc rozczarowanie, lipiec i sierpień na luzie kalendarzyki zostały w domu a my na wakacjach relaks, odpoczynek i nadal nic. A teraz nieuchronny wrzesień i się boję mam wizytę na 20 zapomniałam dodać że lekarz powiedział że daje mi czas do zakończenia wakacji, jeżeli się nie uda naturalnie to trzeba będzie się wziąść za pomocną dłoń insemizację (koszmarnie drogą) lub jakąś inną metodę, no ale mam jeszcze nadzieję bo do 20 jest jeszcze czas i wszystko sie może zdażyć. Tylko jakbynawet to teraz jestem na antybiotyku a to zapewnie nie pomoże mi zajść w ciąże. Ale życie samo pisze historie. Zobaczymy po 20 pozdrawiam
niki811
2006-10-04
10:20:57
Email
Hej dziewczyny! Głowy do góry! My z mężem staralismy się półtorej roku. W lipcu stwierdziłam, że chyba nigdy nam sie nie uda i odpusciłam. Na początku sierpnia zaszłam w ciąże:-) Teraz zaczynam 3 miesiąc. Trzeba się odprężyć i zdać się na los, takie jest moje zdanie:-) Trzymam za was kciuki!!!
duszyczka
2006-10-08
10:21:09
Email
Czesc wszystkim!Ja tez staram się zajść w ciążę od lipca 2005 roku.Stosowałam chyba już wszystkie rady jakie tu istnieją i nic.Wizyty u lekarza też nie dały odpowiedzi dlaczego,gdyż lekarz twierdzi,że nic nie stoi na przeszkodzie.Odkąd pamiętam miałam w sobie lęk przed porodem,czy może być to przyczyną niemożności zajścia w ciążę?Dodam,że mam nieregularny okres,co 32-49 dni,różnie.Więc niebardzo można ustalić dni płodne,starałam się je ustalić za pomocą śluzu,ale to też nie działa.Pozdrawiam ciepło!
marzena1
2006-10-09
10:33:42
Email
W moim przypadku wydawało by się, że ostatnia próba była w b.odpowiednim momencie-ale test ciążowy wykazał inaczej. I tak juz od jakiegoś czasu. Obecnie,ponieważ test udowodnił,ze nie jestem w ciąży-przymuję leki na przeziębienie Gripex,Cerutin + domowe sposoby leczenia. Mam nadzieje, że dobrze wykonane testy ciążowe to faktycznie 99,9% pewności-bo gdybym była w ciąży napewno bym takich leków nie przyjmowała..Ale przyznam szczerze, że miewam chwile załamania :( Czy któraś z Was miała podwyższony poziom prolaktyny, a nie tolerowała leków na tą przypadłość?? Bo już zaczynam podejrzewać, że to może być powodem-tylu nieudanych prób.
bela
2006-10-09
12:48:56
Email
o ile dobrze kojarze zbyt dzuzo prolaktyny moze utrudniac zajscie.Nalezy to wyrownac lekami
ciekawa
2006-10-09
14:24:59
Email
Hej nie martw się ja tez miałm z a wysoki poziom;( i teraz nawet bire leki zeby jeszcze go obniży7ć. Pierszy raz lekaż kazał mi bracbromergon po 1/2 tabletki rano i wieczorem. Czułam się jak bym miałą zaraz zejsćw cierpieniach. Ale teraz biore całaą tabletkęna noc i skutki uboczne raczej przesypiam.A prolaktyna to zeczywiscie bardzo sie moze podnosci na skutek stresu. Inny powód to góz w mózgu ale to zadko sie zdaża więc sie nie przejmuj. Nie daj sie tylko naciagna cna drogie leki na ta prolaktyne-wszytskie sa wstrętne i wszystkie maja te skutki uboczne.
duszyczka
2006-10-09
17:30:53
Email
Chcialam sie spytac,czy wiecie moze ile kosztuje test owulacyjny i kiedy go zastosowac?
ciekawa
2006-10-10
06:55:07
Email
ok 20 zł tam sa ze trzy testy. Ale nigdy nie uzywałam. A stosuje się pewnie w okolicach planowanego jajeczkowania.
kasjopeja
2008-03-26
11:22:34
Email
pozdrawiam wszystkich. po odstawieniu tabletek po miesiacu zaszlam w ciaze i urodzilam zdrowego synka ma 6 lat teraz w sierpniu 2007 odstawilam tabletki i zbadalam sie u lekarza czy wszystko jest ok i bylo lecz od tamtego czasu nie moge zajsc w ciaze? probowalam na obserwacji sluzu , u mnie jast caly czas mleczno-bialy czyz nie powinien byc w czasie owulacji przezroczysty?
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum