szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak zajsc w ciaze??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
izulka1...
2005-05-16
Email
Jka zajsc w ciaze czy musze miec koniecznie orgazm pomocy probujemy tyle razy i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Isia
2005-05-16
11:00:01
Email
Orgazm, na moje oko, nie jest niezbędny...Żeby zaistniał dzidziuś, potrzebny jest plemniczek i jajeczko...A jajeczko jest w Tobie zawsze, nie tylko po orgazmie... :D
Dorka
2005-05-16
11:48:46
Email
A ja proponuje zrobić sobie przerwę dla psychiki i fizycznie też. Ja mądra jestem, bo nam wyszło w drugim miesiącu starań, ale wiem, że koleżankom to pomagało. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)
Nusia
2005-05-18
19:44:48
Email
Ja jestem w drugiej ciąży, pierwsza była pozamaciczna. Za oboma razami udało nam się za pierwszym razem, ale trochę wiem o płodności bo studiuję medycynę i już prawie jestem nauczycielem naturalnego rozpoznawania płodnosci. Po pierwsze musisz sie zrelaksować!!! Jak będziesz spięta to poprzesuwa Ci się cykl i może nic z tego nie wyjśc. Orgazm nie jest potrzebny, ale po stosunku poleż chwilę i nie myj się od razu zbyt intensywnie. Najlepiej jest współżyć jak masz największą ochotę. Kobieta zazwyczaj w ten sposób czuje owulację - wiem na własnym przykładzie. Jeśli natomiast nie ufasz własnemu instynktowi to kochajcie się co drugi dzień. Jeśli się na tym znasz to sprawdzaj, kiedy jesteś płodna, jeśli nie umiesz to napisz a postaram Ci się wytłumaczyć.
dagmara
2005-05-19
20:48:59
Email
hej.ja jestem w piatym miesiacu.to moje pierwsze dziecko.zaszlam bardzo szybko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych-od razu w pierwszym miesiacu niebrania.chodza sluchy ze po tabletkach jest trudniej,trzeba odczekac kilka miesiecy.zapytalam wczesniej o to mojego lekarza a on powiedzial ze po nich zajde szybciej niz bez. i mial racje. pozdrawiam
Nusia
2005-05-20
14:54:35
Email
Hej. Z tego co wiem to po tabletkach od razu lepiej nie zachodzić bo jeszcze hormony nie są unormowane, poza tym wtedy łatwiej o ciążę mnogą.
mala
2005-09-17
21:54:13
Email
czesc od 4 miesiecy probuje zajsc w ciaze i nic nie wychodzi niewiem w czym tkwi problem bylam juz u kilku ginekologow i kazdy z nich kaze probowac dalej nawet przepisal mi jeden kwas foliowy badanie wyszly pozytywnie te z usg budowe i jajniki mam ok nie potrafie zbyt dobrze wyliczyc sobie dni okres mam co 29 30 dni pozdrawiam
Agata
2005-09-17
22:09:22
Email
Dziewczyny nic na siłę!! Bo psychika robi swoje. Ja też przez 8 długich dla mnie miesięcy nie mogłam zajść w ciąże i strasznie się bałam , że coś jest nie tak. w końcu powiedziałam sobie dość - bo zwarjuję od tej obsesyjnej mysli o zajściu w ciążę. Powiedziałam sobie, że teraz wszystko na spokojnie - co ma byc i kiedy ma byc to będzie - i co? W następnym miesiącu już byłam w ciąży:)
MoNiSiA
2005-09-18
09:15:24
Email
mała, jajeczkowanie jest w połowie cyklu, więc jesli masz co 30 dni to w 15 dniu jest najwieksza mozliwosc wystapienia tego o to jajeczkowania. Wtedy radzę też próbować. Dodam, że niektóre kobiety często w dniu jajeczkowania bolą jajniki tak jak by mialy okres. W dzisiejszych czasach ogormne znaczenie ma zanieczyszczone powietrze, stres, czy choćby zła dieta. Może warto zmienić klimat i gdzieś wyjechac i odpocząć?
agucha
2005-09-18
12:31:27
Email
Ja podpisuję się pod tym co napisała Agata ! Trzeba dać sobie na wstrzymanie i wyluzować. Ja też spinałam sie bardzo przez kilka miesięcy, bardzo chciałam trafić w okres kiedy w pracy miałam korzystne warunki. Miesiąc po tym jak te warunki się skończyły zaszłam w ciążę :) Teraz jesteśmy już w 38 tygodniu i odliczamy dni do spotkanka. A tak wogóle to dzidzia czeka na odpowiednie warunki wiesz te szczególne układy gwiazdek na niebie w dniu urodzin więc to ona decyduje kiedy do nas zawita a nie my ;) Pozdrawiamy i życzymy owocnych prac...
agucha
2005-09-18
12:31:29
Email
Ja podpisuję się pod tym co napisała Agata ! Trzeba dać sobie na wstrzymanie i wyluzować. Ja też spinałam sie bardzo przez kilka miesięcy, bardzo chciałam trafić w okres kiedy w pracy miałam korzystne warunki. Miesiąc po tym jak te warunki się skończyły zaszłam w ciążę :) Teraz jesteśmy już w 38 tygodniu i odliczamy dni do spotkanka. A tak wogóle to dzidzia czeka na odpowiednie warunki wiesz te szczególne układy gwiazdek na niebie w dniu urodzin więc to ona decyduje kiedy do nas zawita a nie my ;) Pozdrawiamy i życzymy owocnych prac...
wika
2005-09-19
11:21:21
Email
cześć wszystkim! ja też od 3 miesięcy staram się zajśc w ciążę, jak dotąd z marnym skutkiem. najgordze jest to ,że mam bardzo nieregularne cykle, np ostatni trwał 60 dni, musiałabym być jasnowidzem żeby muc określić kiedy jest jajeczkowanie, chybaże mierzyć sobie temperature, ale za bardzo się nie oriętuję jak interpretować te wykresy. może powinnam zrobić sobie badania na hormony?! kiedyś miałam wysoką prolaktynę... czekam na wasze rady drogie koleżanki. Pozdrawiam
wika
2005-09-19
11:24:20
Email
... móc...!?
Kasienka
2005-10-01
13:55:42
Email
ja tez chce zajsc w ciaze. mam nieregularne cykle, kazdy powyzej 30 dni, ostatni nawet 36 dni. mam problem z ustaleniem dni plodnych. czy ktos moglby mi pomoc i podpowiedziec kiedy mam dni plodne?
Jagoda
2005-10-02
00:30:13
Email
A mierzysz temperaturę i obserwujesz śluz?
Kasienka
2005-10-02
12:12:45
Email
tak mierze i nic z tego.
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum