szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak zajsc w ciaze??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
izulka1...
2005-05-16
Email
Jka zajsc w ciaze czy musze miec koniecznie orgazm pomocy probujemy tyle razy i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALLY
2005-11-18
16:42:11
Email
DZIEKI ANDZIA ZA PODPOWIEDZ ALE MAM DO CIEBIE JESZCZE JEDNO PYTANKO JESLI MOZNA?!?JAKIE TABLETKI BRALAS???
Goga66
2005-11-18
18:19:39
Email
noe - można zajść w ciążę w czasie okresu. To zależy od cyklu i innych rzeczy. Ale niestety lub stety można
andzia_01
2005-11-18
18:31:24
Email
Brałam Cilest przez ok. 2 lata, bardzo dobrze go tolerowałam i ogólnie wszystko było ok. Tylko tak jak pisałam po odstawieniu pigułek /chciałam zajśc w ciążę/ przez jakis czas cykl miesiączkowy mi się trochę rozregulował. A swoją drogą zdarzają się ciąże kiedy para współżyła podczas okresu :) pozdrówka
agnese
2006-01-27
13:14:36
Email
Od jakiegos czasu staramy sie o dzidsiusia. Niestety... teraz wspolzylismy w 12 i 13 dc. Powiedzcie mi jaka jest szansa, ze tym razem nam sie uda???
pinkie
2006-01-27
14:01:38
Email
My się staraliśmy... 3 lata. Robiliśmy wszystkie możliwe badania, wszystko było w porządku. Na zabiegi nie stać nas, a poza tym było to sprzeczne z naszymi przekonaniami, więc daliśmy spokój. Po dwóch latach zmieniliśmy plany. Stwierdziliśmy, ze co ma być to będzie, moze uda nam się adpotować kiedyś dziecko. Ja zaczęłam żyć intensywniej (sport, rajdy w górach), mąż wreszcie rzucił palenie. Miałam już plany na wyjazdy na nastęny rok. Nawet nie wiem, kiedy zaszłam w ciążę. Na początku byliśmy zupełnie zaskoczeni: jak to w ogóle było możliwe? Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To nie mogło sie przydażyć w lepszym czasie. Minęło dokładnie 3 lata od kiedy zaczęliśmy planować. Dlatego moja rada jest taka: jeżeli zrobiliście badania (nasienia też!) i wszystko wygląda ok, jeżeli stosujecie sie do rad lekarzy i nadal się nie udaje , to pogódźcie sie z losem, żyjcie pełnią życia. Jedźcie na wakacje, przeżyjcie coś emocjonującego. Wszystko sie moze zdarzyć...Mam nadzieje, ze i nam uda sie to jeszcze przynajmniej raz ;) Powodzenia!!!
Basia 26
2006-01-27
14:23:25
Email
a ja wam powiem, jak ja się starałam o dziecko... podjeliśmy decyzje, ze tak, chcemy... i sex non stop... 2 lub 3 razy na dzień... przed pracą, po pracy... wieczorem lub w nocy... i nie przesadzam. w ten sposób w drugim miesiącu starań już byłam w ciąży :)
pinkie
2006-01-27
15:07:04
Email
Oj, Basiu, przecież wszyscy na początku tak robią ;) Ale to nie jest gwarancja. Gratulacje, ze Wam się udało!
IWONA2010
2006-06-28
11:46:15
Email
CZESC WIDZE ZE NIE JESTEM SAMA TEZ MAM PROBLEM Z ZAJSCIE W CIAZE A TEGO BADZO CHCE I NIE WIEM CO JEST GRANE STARAM SIE Z MOJM FACETEM I NIC CO JA MAM ZROBIC JESTEM JUZ ZALAMANA NIECH KTOS DO MNIE NAPISZE I MI DORADZI CO JA MAM ROBIC BO MOJA PSYCHIKA JUZ SIADA TAK BARDZO CHCE MIEC TO MALENSTWO.MAM OKRES CO 28DNI ROWNE I NIE WIEM CO JEST GRANE!!!!
hela
2006-06-28
12:03:05
Email
cześć, wszystkim. proponuje zacząć od badań swoich i męża. ja starałam się o dziecka prawie dwa lata mimo ze wszystkie badanie były dobre to nie takie proste, brałam hormony i inne prochy i nic. przestałam brac prochy i prosze jestem w 14 tygodniu. podobno jeżeli wszystko gra to podobno mala ilosc cynku w organizmie kobiety ma wplyw na to ze nie mozna zajsc w ciaze. polecam mi sie udalo.
kornelia20
2006-06-29
11:34:30
Email
My z mężem staraliśmy się 5 miesięcy z dniem podjęcia decyzji że chcemy mieć bobasa ja rzuciłam palenie maz przestał pic kawę zaczęłam się zdrowiej odrzywiac zero chipsów ostrych potraf dużo warzyw i owoców . Miesiąc w którym udało nam się zajść to maj .Byłam w 100% pewna ze nie jestem w ciąży seks tylko wtedy kiedy mięliśmy ochotę żadnego wyliczania dni płodnych , nieraz szybkie numerki a od tak bo mięliśmy ochotę i cudem na ma się udało a jak wyliczałam dni i byłam pewna ze jestem w ciąży testy wskazywały jedną kreskę .W dzień dziecka o 4 nad ranem ujrzałam dwie i był to dla mnie cudowny szok wiedz dziewczyny moja rada odpuście sobie ,wiem ze łatwo mi mówić mi tez to mówili jeszcze w kwietniu na tym forum ale serio takie planowanie nic nie daje .Luz i Jeszcze raz luz a na pewno będziecie miały swoja dzidzie .

wika
2006-08-25
21:39:39
Email
Cześć Wam. Długo nie mogłam zajść w ciążę, poszłam do ginekologa. polecił mi stosowanie tabletek antykoncepcyjnych (yasmin) przez 6 miesięcy i po odstawieniu w pierwszym miesiącu lub drugim efekt będzie pewny. tak zrobiliśmy. Po odstawieniu yasmin, w drugim miesiącu zaszłam w ciążę. Zrobiłam test i jest! W pierwszym miesiącu nie próbowaliśmy bo słyszałam ze istnieje ryzyko ciąży mnogiej, ale nie wiem czy to prawda. Obecnie chyba jestem w 6 tc, ale więcej będę wiedziała za tydzień po 1 wizycie u gin. Sprubujcie tej metody! pozdrawiam.
pinkie
2006-08-27
18:45:14
Email
Dziewczyny, zbadajcie się czy nie macie chlamydii, bo to też utrudnia zajście.Ja nie robiłam tego badania,bo myślałam,ze mnie to nie dotyczy, lekarze też mi nie zaproponowali. A tymczasem synek urodził sie z chlamydiozą. Smutne, ale prawdziwe. Już się leczymy. Teraz rozumiem, dlaczego przez trzy lata nie mogłam zajść w ciążę, a wszystkie badania miałam ok.
omega
2006-08-31
06:05:52
Email
ja od dwoch lat staram sie i nic;-((jestem juz po dwoch zabiegach in -vitro i nic ,teraz czekam na trzeci ???moze za bardzo marze o dziecku???wiem,ze powinnam sie uspokoic ale jak to zrobic???brak mi cierpliwosci ,pracowalam w przedszkolu i po 5 latach zrezygnowalam ..co robic?????
ciekawa
2006-09-01
17:11:07
Email
Hm..ja sie troche spóźniam ale narazie nie sieje radochy bo ominelismy dni płodne i raczej nic z tego. Seksu po kilka razy dziennie sie nie poleca bo po pierwsze nie zwiększa to wcale szans, poza tym można sie chyba przetrzec:) zreasztą jak facet za często sie kocha to rozrzedza mu sie sperma i do jajeczka docierają wcale nie najlepsze plemniki. Chyba, żeczywiście najlepeij jest poprostu normalnie, życ-no ewentualnie pilotować płodne dni. Słyszałam o wielu przypadkach gdy kobieta ktora długo sie starała o ciąże zaszła po tym jak urodziła koleżanka czy siostra. Moze matka natura reguluje to po swojemu.
Sinitta
2006-09-12
12:01:22
Email
Czesc Dziewczyny! Na wstepie bardzo serdecznie was wszystkie pozdrawiam z Wielkiej Brytanii bo tak sie jakos zlozylo,ze jestesmy tu z mezem od kwietnia tego roku.Postanowilam do Was napisac bo sama mam ten sam problem - jak zajsc w ciaze.Staramy sie z mezem od kwietnia 2005 roku i nic.Na poczatku traktowalismy to jako proby ale po 8 miesiacach staran postanowilismy sie przebadac. Badania robilismy od stycznia do marca tego roku.Z mezem jest wszystko w porzadku, ja robilam badania na hormony, przeciwciala i rozne cuda i tez wyszlo, ze wszystko jest w porzadku a efektow nie ma.Na poczatku bardzo chcialam tego Bobaska ale po 3 m-cach odpuscilam bo wiedzialam, ze to ogromne pragnienie mnie zabije i nic z tego nie bedzie, ale teraz i tak nie ma efektow.Wyjazd do Anglii troche nam w tym przeszkodzial bo moja Pani Doktor miala mi robic monitorowanie cyklu ale niestety to nie wyszlo.Doradzcie mi co mam robic bo efektow jak nie bylo tak nie ma a nawet mysle, ze Bozia nie chce bym byla jeszcze mama.Nadmienie, ze po slubie jestesmy juz 3 lata i mysle, ze dojrzelismy do tej decyzji - posiadania Malenstwa. Pozdrawiam jeszcze raz! :-)
ewter
2006-09-12
16:12:54
Email
Cześć Dziewczyny! Podzielę się z Wami moim problemem, od kwietnia tego roku staramy sie o dzidziusia i nic nam z tego nie wychodzi niestety. Ale zacznijmy od początku. W styczniu tego roku byłam w szpitalu zrobili mi laparoskopię i zdiagnozowano wadę w budowie anatomicznej macicy co utrudnia zajście w ciążę a zwłaszcza donoszenie ciąży oraz jakby tego już było mało endometriozę na jajniku oraz w zatoce duglasa. W styczniu endometrium wynosiło 11mm a w kwietniu już 16mm także przyrost nagły i duży. Wtedy mój ginekolog powiedział że to ostatnia moja szansa na naturalne próby zajścia w ciążę. I tak od kwietnia do czerwca kalendarzyki, obserwacja śluzu trafienia w same dni płodne, szaleństwo i nerwy bo chce się mieć dzidziusia a tu co miesiąc rozczarowanie, lipiec i sierpień na luzie kalendarzyki zostały w domu a my na wakacjach relaks, odpoczynek i nadal nic. A teraz nieuchronny wrzesień i się boję mam wizytę na 20 zapomniałam dodać że lekarz powiedział że daje mi czas do zakończenia wakacji, jeżeli się nie uda naturalnie to trzeba będzie się wziąść za pomocną dłoń insemizację (koszmarnie drogą) lub jakąś inną metodę, no ale mam jeszcze nadzieję bo do 20 jest jeszcze czas i wszystko sie może zdażyć. Tylko jakbynawet to teraz jestem na antybiotyku a to zapewnie nie pomoże mi zajść w ciąże. Ale życie samo pisze historie. Zobaczymy po 20 pozdrawiam
niki811
2006-10-04
10:20:57
Email
Hej dziewczyny! Głowy do góry! My z mężem staralismy się półtorej roku. W lipcu stwierdziłam, że chyba nigdy nam sie nie uda i odpusciłam. Na początku sierpnia zaszłam w ciąże:-) Teraz zaczynam 3 miesiąc. Trzeba się odprężyć i zdać się na los, takie jest moje zdanie:-) Trzymam za was kciuki!!!
duszyczka
2006-10-08
10:21:09
Email
Czesc wszystkim!Ja tez staram się zajść w ciążę od lipca 2005 roku.Stosowałam chyba już wszystkie rady jakie tu istnieją i nic.Wizyty u lekarza też nie dały odpowiedzi dlaczego,gdyż lekarz twierdzi,że nic nie stoi na przeszkodzie.Odkąd pamiętam miałam w sobie lęk przed porodem,czy może być to przyczyną niemożności zajścia w ciążę?Dodam,że mam nieregularny okres,co 32-49 dni,różnie.Więc niebardzo można ustalić dni płodne,starałam się je ustalić za pomocą śluzu,ale to też nie działa.Pozdrawiam ciepło!
marzena1
2006-10-09
10:33:42
Email
W moim przypadku wydawało by się, że ostatnia próba była w b.odpowiednim momencie-ale test ciążowy wykazał inaczej. I tak juz od jakiegoś czasu. Obecnie,ponieważ test udowodnił,ze nie jestem w ciąży-przymuję leki na przeziębienie Gripex,Cerutin + domowe sposoby leczenia. Mam nadzieje, że dobrze wykonane testy ciążowe to faktycznie 99,9% pewności-bo gdybym była w ciąży napewno bym takich leków nie przyjmowała..Ale przyznam szczerze, że miewam chwile załamania :( Czy któraś z Was miała podwyższony poziom prolaktyny, a nie tolerowała leków na tą przypadłość?? Bo już zaczynam podejrzewać, że to może być powodem-tylu nieudanych prób.
bela
2006-10-09
12:48:56
Email
o ile dobrze kojarze zbyt dzuzo prolaktyny moze utrudniac zajscie.Nalezy to wyrownac lekami
ciekawa
2006-10-09
14:24:59
Email
Hej nie martw się ja tez miałm z a wysoki poziom;( i teraz nawet bire leki zeby jeszcze go obniży7ć. Pierszy raz lekaż kazał mi bracbromergon po 1/2 tabletki rano i wieczorem. Czułam się jak bym miałą zaraz zejsćw cierpieniach. Ale teraz biore całaą tabletkęna noc i skutki uboczne raczej przesypiam.A prolaktyna to zeczywiscie bardzo sie moze podnosci na skutek stresu. Inny powód to góz w mózgu ale to zadko sie zdaża więc sie nie przejmuj. Nie daj sie tylko naciagna cna drogie leki na ta prolaktyne-wszytskie sa wstrętne i wszystkie maja te skutki uboczne.
duszyczka
2006-10-09
17:30:53
Email
Chcialam sie spytac,czy wiecie moze ile kosztuje test owulacyjny i kiedy go zastosowac?
ciekawa
2006-10-10
06:55:07
Email
ok 20 zł tam sa ze trzy testy. Ale nigdy nie uzywałam. A stosuje się pewnie w okolicach planowanego jajeczkowania.
kasjopeja
2008-03-26
11:22:34
Email
pozdrawiam wszystkich. po odstawieniu tabletek po miesiacu zaszlam w ciaze i urodzilam zdrowego synka ma 6 lat teraz w sierpniu 2007 odstawilam tabletki i zbadalam sie u lekarza czy wszystko jest ok i bylo lecz od tamtego czasu nie moge zajsc w ciaze? probowalam na obserwacji sluzu , u mnie jast caly czas mleczno-bialy czyz nie powinien byc w czasie owulacji przezroczysty?
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum