szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - NADMIAR KILOGRAMÓW


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
DORCIA
2005-04-17
Email
HEJ DZIEWCZYNY! NIEDAWNO NATRAFIŁAM NA TĘ CIEKAWĄ STRONKĘ. MOŻE KTOŚ MI DA DOBRĄ RADE JAK NIE PRZYBRAĆ ZANADTO NA WADZE? ZACHODZĄC W CIĄŻĘ (17 TYGODNI), MIAŁAM JUŻ SPORO KG NAWAGI I TERAZ BOJĘ SIĘ ŻE PRZEOBRAŻĘ SIĘ W SŁONICĘ.
monia_ireland
2007-03-03
11:16:25
Email
nie no Goga ja po raz kolejny powtorze ze masz racje i ty chyba nie w tym kierunku odczytujesz moje wypowiedzi. Ja rozumiem-jasne ze baaaardzo wazne jest miec wiedze taka jka i ty nam przekazujesz-bo to bardzo ale to bardzo nam sie przyda ale jak juz napisalam. NIe lubie martwic sie na zapas-jeszcze niecale 3 miesiace mi zostaly wiec chce sie cieszyc ta ciaza a nie martwic tym co bedzie pozniej-bo to co bedzie to i tak mnie spotka a po co mam sie teraz stresowac?? przeciez to dobrze nie wplywa na dzidziusia. Ja nie jestem az tak tepa w tym jak wyglad macierzynstwo bo do 6 miesiecy po porodzie pomagalam bratowej mieszkajac z nia-wiem ze to nie bylo moje dziecko ale wiem tez jak wyglada macierzynstwo tazke nie myslce sobie ze jestem jakas wybujala w oblokach:) chce sie cieszyc ciaza w oczekiwaniu na dziecko TO WSZYSTO!!!dziekuje za rady ale bez atakow:)wyluzujcie dziewczyny!!! bo ja tylko wzmianke nanioslam o tym ze w siebie wierze a wy odrazu za przyslowiowe fraki sciagacie mnie na ziemie:)ja sie chce cieszyc tym wszystkim!!! takie to trudne do zrozuminia??:)a kometarzu do felietpnu nigdy nie przeczytacie bo nigdy felietonu nie wezme do rak i nie znosze porownac do kogo kolwiek a w szczegolnosci do chylinskiej:)
Goga66
2007-03-03
11:24:33
Email
Nikt ci nie zabiera wiary w siebie. Tysiące kobiet sobie radzą bo porod i macierzyństwo to sprawa naturalna i zwykła. Natomiast np. o możliwości depresji wiele rodzin nie wie i reaguje na chora jak na lenia i człowieka nie potrafiącego kochać dziecka albo jak na głupią panikarę. dlatego rodzinom przydałoby się uświadomienie w tym względzie, bo nigdy nie wiadomo, kogo dopadnie. Chylińskiej można nie lubić ale jest b. inteligentną osobą i wbrew pozorom wrażliwą chociaż nie cenię jej wizerunku ani nie słucham muzyki. Natomiast dziwi mnie Wasze uporczywe chowanie głowy w piasek. Chociaz może i dobrze, bo jak mawia moja koleżanka - matka 5 dzieci - ciąza to cisza przed burzą i moze faktycznie lepiej sobie dosładzać ile wlezie ;)
monia_ireland
2007-03-03
11:29:06
Email
dobra widze ze nadal nie rozumiesz o co mi chodzi wiec raz jeszcze: znam realia macierzynstwa!!!ok?? tylko powiedz mi jedno czy jak bbylas w ciazy, w pierwszej ciazy mialas ochote sluchac jak to nie bedzie ciezko czy jaka to nie bedzie radosc????
Goga66
2007-03-03
11:32:21
Email
nikt Wam nie pisał że to nie będzie radość. Gdzie to ktoś napisał? Monia - tylko o to mi chodzi, że dopatrujesz się czegoś, czego nie pisałyśmy. Raz napisałam Ismence na otrzeźwienie i tylko tyle!
monia_ireland
2007-03-03
11:35:16
Email
oki-temat zamkniety spierac sie nie bedziemy:)bo takie odbijanie pileczki robi sie meczace:)a to do niczego pozytywnego nie prowadzi:)
Goga66
2007-03-03
11:39:43
Email
:) pozdrawiam serdecznie
noemi
2007-03-03
12:52:07
Email
no nie mam juz teraz wątpliwości żadnych co do tego, ze majówki specyficzne:)) pozdrawiamy:)
monia_ireland
2007-03-03
14:40:44
Email
no takie juz jestesmy:) i nie ma sily tego zlamac:) pozdrowionka i buziaki!!!!!!
ciekawa
2007-03-03
15:48:54
Email
Monia_i padam na nos ale musiałam tu zajrzec i choc poczytac:) Kochana bedzie cudownie:) Zobaczysz ale i ciezko pewnie też a jak bedziesz potrzebowała wspólnka do cwiczen czy wzajemnego dopingu to na mnie możesz liczyć. Podpisuje sie pod wszytskim co piszesz bo dosłownie wyjmujesz mi to z ust:)
Julia
2007-03-03
16:12:12
Email
Oj, ale się kłótnia rozpętała, ale chyba zupełnie niepotrzebnie, bo nikt tu nie miał zamiaru się spierać. Zaczynam mieć wrażenie, że rzeczywiscie nie piszemy w 100% o tym samym, bo my z Gogą przyznajemy Wam dziewczyny rację i Wy nam ja przyznajecie, a mimo to pokłóciłyśmy się. Skończmy może więc ten temat, trzymajcie się ciepło dziewczyny!!
monia_ireland
2007-03-03
16:26:48
Email
zadna klutnia-wymiana zdan i pogladow ktore sie roznia. Ale mimo wszystko wierze w NAS MAJOWKI!!!!:)
karolinaj
2007-05-27
00:14:40
Email
czesc najlepsza metoda na schuniecie po ciąży to karmienie piersia ja w czasie ciąży przytyłam 18 kilogramów moja zosia w tej chwili ma 9 miesiecy cały czas karmie ja piersia i zostały i 4 kilogramy do zrzucenia by odzyskać figure z przed ciąży jest to cieżka praca ale warto a na płaski brzuszek najlepszy jest pas sciągajacy ale trzeba go nosić jak najszybciej i codziennie my młode mamy nie mamy czasu ani ochoty na ćwiczenia pozdrawiam
Weronika87
2007-09-15
16:36:05
Email
Hej :) Ja ważyłam cały czas 52 kg, najwięcej 55 kg przy wzroście 170 cm. Tak więc byłam strasznie szczupłą osobą. W pierwszym miesiącu ciąży (kiedy jeszcze nie wiedziałam o niej) jadłam bardzo dużo, przytyłam 6 kg. Bardzo się zdziwiłam, ponieważ nie dane mi było nigdy przytyć chociaż bardzo chciałam. No i żadnej różnicy we mnie nie było widać. Przez kolejne miesiące waga spadała bądź rosła o kg, czyli do piątego miesiąca ważyłam ciągle 60-61 kg. W szóstym miesiącu przytyłam kolejne 6 kg (jak stałam na wadze to nie mogłam wprost uwierzyć :D). Teraz jestem w siódmym miesiącu i przytyłam znowu 2 kg. Czyli w sumie 14. Ważę 69 kg. Najlepsze jest to, że przytyłam tylko troszkę na twarzy, która się zaokrągliła lekko; na biodrach no i oczywiście brzuszek mi urósł i piersi. Noszę rozmiary ubrań 42, a przed ciążą 38. Jednakże nie musiałabym nosić tak dużych ubrań gdyby nie brzuszek i biust. Nogi dalej mam szczupłe i ręce również. W biodrach przytyłam, ale mieszczę się w spodnie sprzed ciąży (gdyby nie brzuszek to mogłabym w nich chodzić bez problemu). Mam nadzieję, że zrzucę te parę kilogramów, chociaż nie widać tego tak bardzo po mnie. Gdyby nie brzuszek to nikt by nie powiedział, że cokolwiek przytyłam. Nie jadłam znowuż aż tak dużo. Normalne posiłki itd. Nie podjadałam. Słodycze zawsze jadłam (jeden batonik dziennie, bo po większej ilości mnie mdliło zawsze, już tak zostałam nauczona i nigdy tego nie przekraczałam, a podczas ciąży jadłam półtora batonika - góra dwa dziennie). Ogólnie to dużo owoców i inne takie lekkie potrawy. Nie ma jakiejś 100% gwarancji jak jeść w ciąży żeby nie przytyć. Gdybym nie miała wagi w domu to nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że tyle przytyłam. Planowałam przytyć 11 kg, ale no cóż... Nie wyszło :) Zapewne przez te dwa miesiące, które zostały do porodu przytyję następne parę kilogramów, więc wyjdzie, że ok. 20 kg podczas całej ciąży. Ciąża to indywidualna sprawa i nie ma jakiegoś super przepisu. Ważne, że Maluszek się dobrze rozwija :) Pozdrawiam :)
monia_ireland
2007-09-15
18:06:06
Email
gratuluje zdrowego podejscia do sprawy:))) zycze powodzenia wmacierzynstwie-ucalowania dla szkrabbka:))) Monia i Nikoś
niekat
2007-09-18
14:57:25
Email
a swoja droga to ciekawe od czego w konuc to zalezy.moja siostra przytyła w pierwsej ciązy 25 kg a w drugiej 6!uwierzycie?! i za zadym razem nie pinowała wagi.Jadła co chciala.tylko z pierwszej ciązy ma córke a z drugiej syna:)czy to moze miec znacznie? nie wiem, ale genetyka odpada bo jak widac jedna kobieta dwie inne ciaże:)ja w pierweszej przybrałam 16 a teraz (14tc) jestem z wagi startowej 1 kg na plusie:)
bea1978
2007-09-18
15:49:10
Email
Niekat czy nosisz w sobie chłopca czy dziewczynke to nie ma znaczenia jeśli chodzi o tycie w ciąży. Ja w pierszej przytyłam z córa 23kg, w drugiej... też 23kg z synusiem :)
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum