szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - NADMIAR KILOGRAMÓW


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
DORCIA
2005-04-17
Email
HEJ DZIEWCZYNY! NIEDAWNO NATRAFIŁAM NA TĘ CIEKAWĄ STRONKĘ. MOŻE KTOŚ MI DA DOBRĄ RADE JAK NIE PRZYBRAĆ ZANADTO NA WADZE? ZACHODZĄC W CIĄŻĘ (17 TYGODNI), MIAŁAM JUŻ SPORO KG NAWAGI I TERAZ BOJĘ SIĘ ŻE PRZEOBRAŻĘ SIĘ W SŁONICĘ.
Emilka
2005-04-17
12:44:01
Email
No ja niestety nie mam pomysłu, patrząc na znajome mi mamusie to każda ma inaczej. Ja jestem w 21 tygodniu przytyłam już 7 kilo. Choć ja tego po sobie nie widze, ale tak to jest gdy człowiek się widzi codzinnie. Chyba trzeba uważać na słodycze, czekoladki itp, bo to nam się odkłada na tyłeczku i bioderkach. Na początku nie miałam na nie ochoty, a teraz codziennie coś podjadam
gigabyte
2005-04-19
14:07:20
Email
witam was dokladnie kazdy inaczej ja jestesm w 23 tyg i przytylam 8 kg ale niemialam i nie mam zadnych zachcianek ani zadnego podjadania jem jak przed ciaza moze troszke wiecej ale naprawde minimalnie , duzo pije i nie jakies soki tylko wode i jedynie sok marchewkowy , duzo warzyw salatek i owocow a raz kiedys cos slodkiego wloe zjesc loda nisz batonika lub czekolade albo mojej mamy ciasta jakis sernik niz kupne ciastka czy kremowe ciasta i to chyba najlepiej duzo ale warzyw i owocow no i normalne posilki domowe nie kupne . Pozdrawiam wszystkie brzuchatki.
dzidzia
2005-04-20
19:29:22
Email
ja jestem w 25 tygodniu ciazy i przytlam dopiero 6 kilogramow ale to moze przez to ze ogolenie jestem bardzo szczupla ale i tak przejmuje sie swoja waga bo od czasu ciazy caly czas mam ochote na slodkosci a przed ciaza nie jadalam takich rzeczy ...mysle ze trzeba po prostu zdrowo sie odzywiac i duzo pic wody i nie jesc za dwoch tylko dla dwojga :)))pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszle mamusie powodzenia
punta
2005-04-21
12:33:19
Email
Ja jestem już 2 miesiące po porodzie, ale powiem wam, że w ciąży przytyłam aż 20kg- z tego zostało mi jeszcze 8kg.
małgorzata
2005-04-21
13:02:13
Email
Ja zaczełam tyć dopiero od 5 miesiąca - 27kg, jestem 4 tygodnie (jutro)po porodzie i zostało mi jeszcze 7kg na biodrach i udach - koszmar. Nie objadałam się słodyczmi tylko owoce jadłam w ogromnych ilościach np. 2kg mandarynek, 1kg jabłek, jakieś winogrona, banany itp oczywiście dziennie a teraz efekty!
andzia
2005-04-23
20:29:44
Email
Ja juz przy końcowce jestem (28maja) i przytylam tylko 4,7kg na poczatku sie martwilam ale gin uspokajal mnie a z dzidzia na USG wszystko super wiec mam nadzieje ze nie przybedzie mi kilo teraz i ze po urodzeniu Malutkiej bede wazyla mniej niz przed ciaza
kyja
2005-04-24
21:30:35
Email
ja w ciąży przytyłam 13 kg, teraz-8 m-cy po porodzie-ważę mniej niż przed ciążą. Karmię nadal piersią i mam koński apetyt-więcej chyba jem niż w ciąży;-))jak byłam w ciąży to obawiałam się,że po porodzie nie zmieszczę się w swoje stare ubrania, teraz mam odwrotny problem-są za duże;-)))Dziewczyny, nie martwcie się swoją wagą-zdrowo się odżywiajcie, to jest ważne dla maluszka, a kilogramy po porodzie same z czasem polecą;-))pozdrawiam!!
ismenka22
2007-02-27
22:46:37
Email
No widze że ze mnie to jest dopiero grubas!Dziewczyny ja jestem na początku piątego miesiąca i juz przytylam 15 kg a co bedzie dalej???
Joanna26
2007-02-28
10:09:22
Email
Ismenka,tylko sie teraz nie zacznij zamartwiac waga! To jest naprawde bardzo indywidualna sprawa, nie ma reguly.
noemi
2007-02-28
10:50:34
Email
Ismenko, ja mam już 20 kg na plusie, a to dopiero 30 tc mi leci:) mam nadzieję, ze na 25 kg się zatrzyma:) pocieszające jest to, że nikt nie widzi na mnei tych kilogramów. tylko ja jak na wagę wskoczę:)
ismenka22
2007-02-28
12:28:59
Email
Nie przejmuje się za bardzo wagą bo do szczuplutkich nigdy nie nalezalam i zdawalam sobie sprawe ze moge duzo przytyc.Mam jednak nadzieje,że to nie bedzie wiecej niz 30!!!!!Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny!
monia_ireland
2007-02-28
19:05:28
Email
na wage nie ma reguly!!! moja kolezanka byla baardzo chudziutkaa w ciazy przytyla az 36kg!!!rekorzistka chyba:) jest 4 miesiace po porodzie i wyglada idelanie:) wrocila do siebie zupelnie:)nnie ma co sie martwic kg teraz:) zostawmy to sobie na pozniej:)
ismenka22
2007-02-28
19:15:36
Email
Mnie sie tez wydaje,ze waga to najmniejszy problem.Później bedziemy zrzucac zbedne kilogramy a nan razie trzeba dbac o siebie i niczego sobie nie odmawiac;)
Julia
2007-02-28
20:04:31
Email
Oj dziewczyny, a mi się wydaje, że 30 kg to przesada, ja bym się ogromnie bała tyle przytyć, chociaż wiem że są kobiety, które to potem zrzucają. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 13 kg a i tak potem mi zostały dodatkowe 4 kg i nic nie spadło w czasie karmienia piersią. Ale to chyba zależy od naturalnych skłonności. Teraz w drugiej ciąży zakładam maks 15 kg, na razie jest 7-8 w 23 tc.
monia_ireland
2007-02-28
22:20:36
Email
no niekiedy nie mamy wplywu na to bo znajoma o ktorej wspomnialam miala niestety duzo soli i zatrzymywalo jej wode w organizmie i Dlatego tyle wazyla-dlatego sadze ze nie ma reguly-jasne ze nnie ma sie co obrzeraz niezdrowym fast foodem ale nie ma tez co popadac w paranoje bo kolejne kg przybylo:) ja bynamniej nie dbam o to czy figura wroci czy nie-jestem glodna to jem poprostu bo czemu mam katowac siebie czy tymbardzeij dzidziusia:) zaczne ostro cwiczyc po porodzie jak dam rade wrocic do wago to super a jak nie to plakac z tego powodu nie bede:) wiiec puki co ide cos przekasic:) pozrowionka dla wszystkich kilogramow!!!
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum