szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna
Napisano: Treść:
Kornela
2005-04-11
Email
Dziewczyny wiem ze w archiwum jest kilka postów na ten temat ale mam pytanko. Czy któraś z was zna wózki z firmy Babymerc? To jest firma z Częstochowy, bardzo spodobał mi się ich wóżek tylko chciałabym poznać opinie kogoś kto używa tego wózka, czy zdaje on egzamin. Jest to wózek na pasach wiec bedzie mozna malenstwo pokolysac. Jak myslicie czy takim wozkiem mozna zjechac po schodach? czy tylko jest to mozliwe wozkami na spręzynach? Mieszkam na 1 piętrze i bede musiala nosic wozek wiec wolalabym taki zeby mozna bylo nim po 1 schodku zjechac.
Kornela
2007-08-14
10:12:01
Email
Słyszeliście jakieś opinie na temat wózków Titi, dużo ich jest na allegro, ceny ok i są lekkie ale ciekawe jak sprawdzają się w praktyce
Marla_
2007-08-14
13:31:59
Email
Ja zapytałam kupujących o opinie, byli bardzo zadowoleni ale mają wózek dopiero kilka dni. W komentarzach tez ludzie chwalą, ale są i opinie że to chińszczyzna. I dlatego też sama sie zastanawiam nad tym wózeczkiem. tylko gondola krótka 70cm. Inne wózki mają 75-80. Czy zmieści sie do titi jakies nosidełko lub śpiwór na zimę?
Joanna74
2007-08-16
19:39:01
Email
Witam wszystki mamy:) proszę o opinie na temat wózka MUTSY:)
dodka591983
2007-08-16
22:12:42
Email
Moja kuzynka posiada Mutsy i jest bardzo zadowolona jest to 3w1 jedyne co to gondola jest nieduza. Moj synus od urodzenia byl duzy ion majac 5miesiecy juz by sie nie miescil w niej. z reszta kuzynka malo uzywala gondoli, coreczke swoja wozila w foteliku nasadzonym na stelaz. Ja mam wozek niemieckiej firmy Hartan vip i tez jest swietny chociazby dlatego ze gondola jestbardzo duza, uzywalismy do 6miesiaca dopoki synek nie nauczylsie siedziec.
donka
2007-08-17
12:54:01
Email
dziewczyny,a jaki polecacie fotelik samochodowy? ja ciagle szukam i nie moge sie zdecydowac. nie cche zbyt drogiego,ale wazne zeby mial wkladke redukujaca i nie byl zbyt twardy dla malej dupci.
agnieszka_z
2007-08-17
14:42:47
Email
Ja mam Maxi Cosi tylko z kolekcji zeszlorocznej i zaplacilam za niego ok 200-300 zl (nie pamietam bo maz kupowal). Niesatety kupno tego z kolekcji 2007 to wydatek ok 500 zl (przy moich blizniakach juz by 1000). Wolalam kupic taki sprawdzony bo duzo z chlopaczkami jezdzimy i tak na wrazie co tfu tfu tfu...
majka_76
2007-08-17
14:45:19
Email
A co powiecie o wózkach chicco? Zastanawiam się właśnie nad wózkiem tej firmy.Pozdrawiam
donka
2007-08-17
17:40:43
Email
Aga,ciezko tak miec wszystkie wydatki podwojne,nie?ale szczescie tez macie razy2! co do chicco,to nie znam opini od bliskich osob,ale czytalam na forum,ze niezbyt ludzie sa z nich zadowoleni.podobniez sa bardzo przereklamowane,a w zasadzie,to zwykla tandeta. wybierajac nasz wozek, przygladalam sie i pojezdzilam po sklepie chicco,to nie bylam zachwycona.oczywiscie zalezy tez duzo od modelu. jednak sa one dla mnie sztywne,ciezkie i niewygodne.najlpeiej poczytaj opinie na ten temat.
ciekawa
2007-08-17
21:43:54
Email
Donka ja mam fotelik pati-kosztował ok 150zł ma wkładeczke która sie wyjmuje i regulowane szeleczki-jesteśmy bardzo zadowoleni. A wózek mamy bartatine firmy jedo na kiepskie drogi, miejskie wertepy, gigantyczne krawężniki, krzaki, kałuże itd..... jest jak limuzyna wszędzie wjadę nawet po schodach;)
Joanna74
2007-08-19
11:55:15
Email
Witam:) dziękuję Dodce za podpowiedź na temat mutsy. Ja mam dylemat odnosnie zakupu wózka,a na koniec sierpnia mam termin. co do wózków chicco to też byłam zainteresowana kupnem, ale po przeczytaniu opini użytkujacych go mam i zobaczeniu go na żywo w sklepie zrezygnowalam. POZDRAWIAM!!!
dodka591983
2007-08-19
11:58:11
Email
Joasiumysle ze mutsy to dobry wybor ma duze 4 kola (co na polskich chodnikach jest wazna rzecza:))a najwazniejsze ze tylnia os jest skretna, czyli przy kazdym zakrecie nie trzeba wozka podnosic tylko sam skreca, i bardzo leciutko sie prowadzi, wiem bo wyprobowalam. Zycze udanych zakupow
monia_ireland
2007-09-16
10:54:08
Email
BARDZO GORĄCO POLECAM WÓZEK QUINNY BUZZ!!!i fotelik MAXI-COSI!!!!!ja mam caly komplet: Gondolka, fotelik i spacerowka. Kolezanka ma Quinny Speed-a tez bardzo chwali ale mi sie stelaz w nim nie podoba.
Marla_
2007-09-24
08:25:16
Email
Dziewczyny czy któras z Was używa wózka Quinny Freestyle 3xl? Zaczynam poważnie sie nad nim zastanawiac i chciałabym poznac opinie. Spacerówka z gondolą - koszt ok. 1400zł. Tylko waga spora.
monia_ireland
2007-09-24
13:04:40
Email
napewno apsekty techniczne bez zrzutow przynajmniej w moim buzz quinny i znajomej speedi, freestyle powiem Ci ze nawet mi sie podoba-napewno bardziej jak speedi:)))tylko z ktora gondolka?? ja wzielam tegoroczna bo sie sciaga caly wklad ze srodka do prania, ta starsza jest tansza i tylko sie tym rozni ze nie sciagasz calej wkladki. Wez tansza jakby co bo ja za ta drozsza sama gondole dalam 740zl-przegiecie. Aha i widac ze freestyle ma duzy koszyk anie jak moj buzz-malenki. MI sie podoba-wybor nalezy do Ciebie:)))
Marla_
2007-09-26
09:27:49
Email
dzieki za info. Gondolka będzie maxi cosi. całość z wózkiem 1400zł na allegro. mam nadzieje ze 3kołowy wózek będzie poręczny. A co do wagi - ja będę dźwigać gondolkę a mąz reszte wiec chyba sobie jakoś poradzimy. :) Jestem zdecydowana.
monia_ireland
2007-09-26
09:39:40
Email
hahaah!!! Marla dobre to z dzwiganiem ale stelaz jest leciutki a gondolka....hm jak wlozylam wnia synka to zdecydowaiewolalamniesc stelarz haha:) bedziesz zadowolona napewno!!!
monika.j
2007-09-26
12:05:59
Email
witajcie! a może któraś z Was ma lub wie coś na temat wózków firym dali i seko?pozdrwaiam
monika.j
2007-09-26
13:32:05
Email
i jeszcze na temat wózków DELTI-oglądałam, są fajne, cenę tez mają w miarę tylko nie znam nikogo kto by je wypróbował...a Wy nacie jakieś opinie na jego temat?
Weronika87
2007-10-01
22:47:13
Email
Hej dziewczęta :) A czy wiecie coś może na temat wózeczków Akjax Torrent? Mam do kupienia za 250 zł i nie wiem czy się opłaca. Z góry dziękuję jeśli wypowiecie swoje zdanie na ten temat.
Weronika87
2007-10-01
22:48:32
Email
Monisiu ja Ci niestety nie poradzę, ponieważ kompletnie nie znam się na markach wózeczków dlatego sama potrzebuję tu pomocy. Mam nadzieję, że inne forumowiczki wypowiedzą się na temat tych wózeczków. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
AgaDan
2007-10-02
10:30:54
Email
Ja mam wózek Delti ( z rodzaju Frog)ale spaceróweczkę POLECAM GORĄCO NAPRAWDE DOBRA
xkamileczkaxx
2010-11-10
23:14:36
Email
Błagam nie kupujcie babymerc q7. ja mam wersje ze skretnymi kolami. od samego poczatku mialam problemy. zarowno z gondola, spacerowka, stelazem, kolami, fotelikiem. w gondoli zapadly sie druty podtrzymujace, w foteliku poluzowala sie raczka.stelaz caly 'lata', dziury w okryciach na nozki. guziczki do regulacji podnozka w spacerowce przestaly trzymac i za kazdym ruchem nozek mojego synka podnozek sie zapada. a dzis stelaz polamal mi sie na srodku przejscia dla pieszych, wozek zlozyl sie w pol, a ja z synkiem na rekach daleko od domu musialam czekac na pomoc. dowiedzialam sie ze to nie jedyny taki przypadek w tym stelazem. odradzam stanowczo. jak tez odradzam kupowanie drogiego wozka wielofunkcyjnego jako pierszy, i tak jak dziecko bedzie mialo okolo roku trzeba bedzie wozek zmienic na wygodna spacerowke. pozdrawiam wszystkie mamy zastanawiajace sie nad wyborem wozka, powodzenia
dodka591983
2011-02-06
21:56:04
Email
nie moge zgodzic sie z poprzedniczka, ze nie warto zainwestowac w porzadny wozek wielofunkcyjny. mnie wlasnie taki sluzy juz przy drugim dziecku, nie ma zadnych uszkodzonych czesci, wyglada jak nowy (pomimo ze duzo spacerowalam i spaceruje, w domu natomiast uzywany jest na drzemki popoludniowe)zarowno spacerowka jak i gondola ktora jest bardzo duza i na dlugo sluzy (synek ma 7 mcy 70cm prawie 10kg i nadal sie bez problemu miesci lezac). a do tego gdy drugie dziecko juz wyrosnie bede mogla sprzedac za dobra cene.
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum