szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna
Napisano: Treść:
Kornela
2005-04-11
Email
Dziewczyny wiem ze w archiwum jest kilka postów na ten temat ale mam pytanko. Czy któraś z was zna wózki z firmy Babymerc? To jest firma z Częstochowy, bardzo spodobał mi się ich wóżek tylko chciałabym poznać opinie kogoś kto używa tego wózka, czy zdaje on egzamin. Jest to wózek na pasach wiec bedzie mozna malenstwo pokolysac. Jak myslicie czy takim wozkiem mozna zjechac po schodach? czy tylko jest to mozliwe wozkami na spręzynach? Mieszkam na 1 piętrze i bede musiala nosic wozek wiec wolalabym taki zeby mozna bylo nim po 1 schodku zjechac.
cyganka
2006-01-18
23:22:12
Email
Dziewczyny, mi tez podoba sie wozek xlander x3. Wypatrzylam go w sklepie i na model o kolorze spacerowki niebiesko-czerw jest znizka 200zl:) Kiedy kupujecie wozek przed czy po porodzie? Ja jestem w 23 tc i promocja pewnie sie skonczy do porodu. Pozdrawiam, Monika
Kornela
2006-01-19
08:47:32
Email
My zamówiliśmy wózek 2 miesiące przed porodem, zapłaciliśmy zaliczke i wózek czekał na nas na magazynie a po porodzie mąż pojechał go odebrać. Czasami niektóre kolory trzeba zamówić i czekać np 2 lub 3 tygodnie - jeśli pojedzie się po porodzie to wtedy nie ma jak wyjść z bąbelkiem na spacerek. Zależy też kiedy się rodzi, ja rodziłam w czerwcu i 2 tygodnie po porodzie maszerowaliśmy na spacery. Ale decyzja nalezy do Was, ja wolałam mieć wszystko przygotowane wcześniej.
Kajka
2006-01-19
09:39:46
Email
polishgirl przedstawiciel zapewnia mnie ze wszystkie typy fotelikow i nosidelek z deltimy pasuja :) i chyba mowil cos ze z implasta tez ale ze nie wszystkie, ze jeden nie pasuje i trzeba probowac :)
Kajka
2006-01-19
09:49:05
Email
chciala bym powiedziec jeszcze ze na modele XT X3 i XA jest teraz promocja :)http://www.deltim.com.pl/
polishgirl
2006-01-19
11:37:15
Email
A mnie przedstawiciel (z terenu południowej Polski) powiedział, że foteliki deltima nie pasuja, że fotelik który pasuje to x- car. To w takim razie sama juz nie wiem, który z nich jest lepiej zorientowany ;-))
dota
2006-01-19
16:54:36
Email
dziewczyny zastanówcie sie!!!!!!! w nosidełku czy foteliku dzidziuś nie leży płasko i należy go trzymać w nim jak najkrócej. to bedzie może i wygodne rozwiązanie dla Was, ale nie dla dzidziusia ...który ze wzgledu na swój kształtujący się kręgosłupik musi leżeć płasko. Po co więc płacić tyle pieniędzy za coś co w sumie może się przyczynić do wad rozwojowych????? ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYM!!!!!!!!
dota
2006-01-19
16:57:16
Email
A mam jeszcze pytanko czy ktoś cos wie na temat wózków Nestor? W sklepie sprzedawca strasznie zachwalał. Koszt 565 zł i na długie lata bo to głęboko - spacerowy. A może ktoś ma inne zdanie?
N-I-U-N-I-A
2006-01-19
17:39:02
Email
Hello dziewczyny widzialyscie wozek ALU SPRINT (MIKRUS) na allegro wystawiany bardzo czesto przez 2o2 (to chyba ta sama firma co TAKO tylko ze on jest trzy funkcyjny)
N-I-U-N-I-A
2006-01-19
17:47:22
Email
DOTA jesli chcesz kupic wozek GLEBOKO-SPACEROWY to najpierw sprawdz czy wszystko zdejmuje sie do prania bo moja bratowa strasznie klnie ze kupila taki wozek . Dlatego ja chcem wielofunkcyjny oddzieknie gondola i spacerowka.
N-I-U-N-I-A
2006-01-19
17:58:00
Email
znalazlam go na alegro napiszcie co o nim sadzicie. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82004238
dota
2006-01-20
13:22:34
Email
Hej Niunia. Dzieki za rady. Sprzedawca pokazał że wszystko można wyprac w tym wózku. więc myślę że pewnie na taki się zdecydujemy [choć jeszcze pooglądamy w innych sklepach, jeszcze mamy trochę czasu] A ten wózek z allegro wygląda całkiem fajnie. Tyle że naprawde zastanów się nad tym fotelikiem. Nie znam się na tym za bardzo i na początku też chciałam taki wózek, często wyjeżdzamy i byłoby wygodnie [no ale jak już wspomniałam tylko dla nas a nie dla maluszka] Sprzedawcy w każdym sklepie którym byliśmy odradzali nam ten wybór. oczywiście jeśli chodzi o wożenie dzieciątka na foteliku, bo gondola i spacerówka to jak najbardziej. a pozatym w sprzedaży sa dwa foteliki: od 0-13 i od 0-18, ponoć ten od 0-13 wogóle nie opłaca się kupować. no chyba że już wiesz ze dzidzia będzie drobniutka. Pozdrawiam
Kajka
2006-01-20
13:27:04
Email
moj maz zaczol sie zastanawiac czy nie kupi wlasnie mikrusa :) podobno ma bardzo dobre recenzjie, ze latwo sie sklada i nie zabiera duzo miejsca, dziecko wygodnie sie w klada do wozka i wyciaga, nietrzeba ponoc sie bardzo schylac:) pozatym jest cena rewelacyjna:)caly zestaw z fotelikiem, gondola, spacerowka, torba, poduszka, kolderka, folia przeciw deszczowa- u przedstawiciela kosztuje 1100 pln a jak chcemy przez sklep kupic to cena albo sie nie rozni albo jest do 100pln wyzsza kolejna zaleta jest ze gondole i spacerowke mozna miec twarza do siebie lub do trasy :) mamy z mezem teraz dylemat ktory wozek kupic: XLANDER X1, MIKRUSA alu-sprint badz Hauck Traxx Jaguar:) a wy ktory byscie polecily?
Kajka
2006-01-20
13:29:40
Email
badz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80905622
Kajka
2006-01-20
13:43:24
Email
znalazlam opinie mikrusa http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=18631368&v=2&s=0
Doti
2006-01-20
13:44:47
Email
Wiesz ja mam mutsy i jestem b.zadowolona z tego wózka, a mikrus to b.podobny wózek. Obydwa mają super "patent" czyli skrętną oś- rewelacja jak dla mnie. Gondolka jest wysoko więc się nie schylasz.
Doti
2006-01-20
13:47:14
Email
no, to nie najlepsze ma notowania...
Doti
2006-01-20
13:48:34
Email
ten z allegro fajny!
polishgirl
2006-01-20
13:50:06
Email
Kajka ten z allegro jest naprawdę fajny, ładny i wogóle widać że dobry. Tylko cena trochę duza ;-( nie wiem , szczerze mówiąc ja teraz zaczynam sie zastanawiac czy nie kupić uzywanego w dobrym stanie i dobrej firmy np Chicco tech 4 WD. tez bardzo mi sie podoba, a dosyc duzo jest uzywanych tych wózków na allegro, mozna kupic za połowę ceny. Sama nie wiem, ale niestety chyba ponad tysiąc za wózek nie dam. Chociaż gdybym nie liczya sie z kasą to pewnie kupiłabym którys z tych dwóch co proponujesz, X-lander, albo ten ostatni. Mikrus jakoś nie bardzo mi sie podoba wizualnie
Kajka
2006-01-20
13:50:44
Email
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=394259 http://www.mamo-tato.pl/phpbb2/viewtopic.php?p=154093&sid=7a4e5016e804eb044100b8261105acb2
Kajka
2006-01-20
13:55:39
Email
a co do chicco slyszalam ze te wozki sa strasznie twarde i zle sie prowadza ale nie wiem na ile to prawda bo tylko slyszalam od kolezanki siostry uzytkownika najwyzszego modelu chicco
Kajka
2006-01-20
13:57:34
Email
a wiecie co jest najgorsze... ze nie moge ich zobaczyc na zywo... nie ma u mnie sklepow w ktorych byly by te wozki jak cos to moga sprowadzi dla mnie:( a to nie jest zakup za 20pln!! a uwazam ze wazne jest zobaczenie wozka przed zakupem ... w koncu troche one kosztuja
N-I-U-N-I-A
2006-01-20
14:41:04
Email
kajka ja naprzyklad nie jestem w stanie dac ponad 1000 za wozek. ale ten HAUCK-a jest zaje...fajny
Kajka
2006-01-20
14:53:18
Email
powiem szczeze ze rozumiem:) bo sami mamy pieniazki dzieki temu ze niedawno mielismy slub i rodzinka troche nam dala a my przeznaczylismy to na start dla synka:) a moze skapo to zabrzmi ale sama zacelam sie rozgladac za dobrym i nie drogim wozkiem bo doszlam do wnosku ze dzidzia nie bedzie dlugo z niego kozystac... poza tym z tego co slysze potzrba jeszcze duo pieniazkow na szczepionki i inne wydatki dla dzidzi...
Kajka
2006-01-20
14:54:28
Email
fajnie ze bedzie becikowe, zawsze to miec a nie niemiec 1000pln :)
N-I-U-N-I-A
2006-01-20
15:22:04
Email
dobrze ci ja wesele mam zaplanowane na pazdziernik.
N-I-U-N-I-A
2006-01-20
15:23:30
Email
PODOBNO STRASZNIE ZWLEKAJA Z WYPLATA BECIKOWEGO
Kajka
2006-01-20
15:41:45
Email
gdzies slyszalam ze 3 miesiace.. ale nie wiem gdzie... a jeszcze o uszy mi sie obilo ze przez pierwszy rok ja idzie sie na wychowawczy to maja wyplacac po 400pln mamusia... ale tez niewiem gdzie slyszalam chyba w radiu mowili
N-I-U-N-I-A
2006-01-20
16:56:47
Email
Ja niestety ide tylko na macierzynski
ciri
2006-02-27
19:49:29
Email
CHiOCCO odradzam każdemu, koleżanka pracuje w sklepie CHICCO i podobno firma jest przereklamowana a wyroby bublowate, jeżeli macie koło 2000 zeby kupic zestaw Chicco to polecam raczej PEG PEREGO PAC
ka_ma
2006-02-28
09:33:48
Email
Witam! Ja przy pierwszym dziecku miałam chicco i potwierdzam że to badziewie za duże pieniądze. Od słońca wypłowiały kolory, urwało się koło, popsuło się zapięcie przy koszu na zakupy a po upraniu wyglądało to wszystko tragicznie. Teraz dla drugiego synka długo zastanawiałam się nad wózkiem. Chciałam bardzo wózek wysoki( tradycyjny), głęgoko - spacerowy. W sklepach chwalili bardzo emmaljungę, bebecara. Wybralismy bebecara stylo na pompowanych kołach. Kupiliśmy model w kolorystyce z 2005 i był sporo tańszy. jest super ale jeszcze nie jest sprawdzony w praktyce bo maluszek jeszcze się nie urodził.
kulka
2006-05-05
22:59:56
Email
mam wozek xlander X2 polecam kazdemu moze i nie sa tanie ale warte tych pieniedzy jestnaprawde zarabisty
pinkie
2006-05-06
10:48:20
Email
Właśnie mi się podobał Xlander X2, bo ma najwięcej funkcji. Ale pani w sklepie powiedziała, ze model XT jest nowszy i lepszy, bo ma koło przednie obrotowe (X2 ma skrętne). Mąż się zastanawiał, czy to jest zaleta, czy raczej wada, bo np zjeżdżajac ze schodka może stanąć w poprzek i łatwo o wywrotkę do przodu. Co o tym myślicie?
Viola
2006-05-31
14:16:36
Email
Ja wczoraj własnie widziałam Voyagera (czerwonego) w Emce w Koszalinie. Jedyne 889 zł + parasolka gratis. Sterczałam przy nim chyba z godzinę i sprawdzałam każdy elemencik po kolei i wiem , że napewno to będzie wózek dla naszego dziecka!! :) Lepszego nie widziałam,a jestem wybredna! :)
pinkie
2006-06-01
11:40:44
Email
Dziewczyny, jak długo użytkuje się fotelik, który jest dołączany do wózków trzyfunkcyjnych?? Chodzi mi o to, w jakim mniej-więcej wieku przecietnej wagi dziecko osiąga wagę 13 kg? Chciałabym tez wiedzieć, jak długo dziecko mieści się w gondoli. Wiem, ze do momentu, aż nie zacznie się podnosić, ale mojej dzidzi pół roku minie mniej-wiecej w Sylwestra, więc możliwe, ze resztę zimy juz przejeździmy w spacerówce. Niestety nie wiem, jakie są wewnętrzne wymiary gondoli X-Lander, nigdzie tego nie znalazłam, a jutro jadę do sklepu zamówić i bedę mogla ew. zmierzyć
Joanna26
2007-04-13
14:48:24
Email
Mam (dziwne byc moze) pytanie odnosnie mutsy. Czy da sie go prowadzic jedna reka???Kupilismy Bartatine,krowsko takie,ze nie mam pytan.Jakikolwiek skret wymaga sily dwoch rak.
Kornela
2007-08-08
08:43:00
Email
Znacie może wózek firmy Starline? Widziałam ten wóżek na ulicy, zapytałam babke i powiedziała że kupiła go w Niemczech ale podobno w Gdańsku jest jakiś importer, bardzo mi się podobał ale na necie nigdzie nie mogę go znaleźć, nawet na niemieckich stronach. To trójkołowiec i bardzo lekki bo waży tylko 6,5 kg co by było dla mnie super bo musze nosić po schodach. Jakbyście coś słyszał to proszę o jakąs informację
kasiarys7
2007-08-08
16:56:35
Email
Kornela wózek o którym piszesz jest to limitowana wersja wózka ABC Design Profecto Plus i co teraz w necie wyczytałam to to że że są to wózki robione na licencji niemieckiej fundacji które można było kupić w naszych sklepach ale....wycofali bo jest to wóżek z grupy wyeliminowanej przez ekspertów który nie spełniał wymogów tzn.znaleziono w tym wózku organiczne związki cyny - bardzo szkodliwe dla dzieci (ludzi).Są tez na tej liście inne wózki innych firm głośno było o tym na początku roku.Wózeki te zostały wycofane i ich poprostu nie ma dlatego nie możesz go wyszukać....
amela
2007-08-08
17:54:23
Email
Hej dziewczyny my z mezem zamówilismy x lander xt w kolorze seledynkowym mysle ze to dobry wybór przeprowadziłam wywiad z ludzmi na ulicy którzy mieli taki wózek i każdy chwali wersja xa też jest dobra.
lidiamital
2007-08-09
16:48:49
Email
Mam pytanko dotyczące wózka: IMPLAST BOLDER 4 CZY KTÓRAŚ MA I JAKIE OPINIE MACIE NA JEGO TEMAT? pROWADZENIE, GŁĘBOKOŚĆ SPACERÓWKI I DŁUGOŚĆ GONDOLI. Chodzi mi o opinię użtkowników.
Marla_
2007-08-09
21:21:15
Email
Witam ja też mam pytanko, może któraś z was zna opinie lub widziała wózki firmy TITI (np http://www.allegro.pl/item223620350_titi_3_w_1_tritron_fotelik_samoch_nowe_kolory.html ) Bo czytam że lekki ale nie ma nigdzie opinii na jego temat. A zaczyna mnie interesowac. Proszę o odpowiedź.
kasiarys7
2007-08-10
00:01:40
Email
A co myślicie o spacerówce QUINNY FORMULA XL .czy macie jakieś doświadczenie z tym wózkiem i jaka jest wasza opinia.mam zamiar kupić bąbelkowi ale wole zasięgnąć rady.Mamusie kochane dajcie znać jak sprawuje się taki pojazd.

kasiarys7
2007-08-10
00:10:30
Email
O kurcze zobaczyłam właśnie że te wózki nie mają barierki - jak to możliwe jak jest z bezpieczeństwem?
kasiarys7
2007-08-10
00:16:33
Email
Marla_ bardzo fajny wózek widać że porządny ale co do praktyki nie mogę ci pomóc .Ale prezentuje się fajowo i cena ok.jak na taki zestaw.Kolorki tez super.>< Lidiamital tobie też nie pomoge ale moze inna mamusia cos wie o praktyce tych wózków.Ja obecnie mam Tako.I tu moge rozwinąć temat...pozdrawiam.
gumisie13
2007-08-10
08:36:05
Email
Witajcie, podobno wózki z serii QUINNY są nieocenione!!! Mam znajomą, która ma już 1,5 rocznego Kubusia i bardzo mnie namawia na kupno właśnie wózka Ouinny, gdyż jest podobno rewelacyjny! Łatwo go się składa, super się prowadzi... Natomiast cena mnie trochę odstraszyła, więc poleciła mi tańsze odpowiedniki, które są podobno tak samo funkcjonalne, fimy IMPLAST. I właśnie na taki wózek chyba się zdecydujemy, gdyż ma w miarę obszerną gondolkę, a moja córeczka ma się urodzić w październiku, więc takiej będę potrzebowała. Pozdrawiam :)
Marla_
2007-08-14
09:47:09
Email
też słyszałam wiele dobrego o Quinny. Ja to sie tylko martwie zeby wóżek był lekki bo wciągac go co dzień na 3 pietro mi sie nie uśmiecha. Czytam ze ten Implast waży 7 kg sam stelaż. Cicco chyba 7,5; Titi 5,5, quinny 10,5. I bądz tu mądry. Szkoda ze nie mam możliwości obejrzenia tych wózków w realu bo ceny tez są powalające.
Kornela
2007-08-14
10:12:01
Email
Słyszeliście jakieś opinie na temat wózków Titi, dużo ich jest na allegro, ceny ok i są lekkie ale ciekawe jak sprawdzają się w praktyce
Marla_
2007-08-14
13:31:59
Email
Ja zapytałam kupujących o opinie, byli bardzo zadowoleni ale mają wózek dopiero kilka dni. W komentarzach tez ludzie chwalą, ale są i opinie że to chińszczyzna. I dlatego też sama sie zastanawiam nad tym wózeczkiem. tylko gondola krótka 70cm. Inne wózki mają 75-80. Czy zmieści sie do titi jakies nosidełko lub śpiwór na zimę?
Joanna74
2007-08-16
19:39:01
Email
Witam wszystki mamy:) proszę o opinie na temat wózka MUTSY:)
dodka591983
2007-08-16
22:12:42
Email
Moja kuzynka posiada Mutsy i jest bardzo zadowolona jest to 3w1 jedyne co to gondola jest nieduza. Moj synus od urodzenia byl duzy ion majac 5miesiecy juz by sie nie miescil w niej. z reszta kuzynka malo uzywala gondoli, coreczke swoja wozila w foteliku nasadzonym na stelaz. Ja mam wozek niemieckiej firmy Hartan vip i tez jest swietny chociazby dlatego ze gondola jestbardzo duza, uzywalismy do 6miesiaca dopoki synek nie nauczylsie siedziec.
donka
2007-08-17
12:54:01
Email
dziewczyny,a jaki polecacie fotelik samochodowy? ja ciagle szukam i nie moge sie zdecydowac. nie cche zbyt drogiego,ale wazne zeby mial wkladke redukujaca i nie byl zbyt twardy dla malej dupci.
agnieszka_z
2007-08-17
14:42:47
Email
Ja mam Maxi Cosi tylko z kolekcji zeszlorocznej i zaplacilam za niego ok 200-300 zl (nie pamietam bo maz kupowal). Niesatety kupno tego z kolekcji 2007 to wydatek ok 500 zl (przy moich blizniakach juz by 1000). Wolalam kupic taki sprawdzony bo duzo z chlopaczkami jezdzimy i tak na wrazie co tfu tfu tfu...
majka_76
2007-08-17
14:45:19
Email
A co powiecie o wózkach chicco? Zastanawiam się właśnie nad wózkiem tej firmy.Pozdrawiam
donka
2007-08-17
17:40:43
Email
Aga,ciezko tak miec wszystkie wydatki podwojne,nie?ale szczescie tez macie razy2! co do chicco,to nie znam opini od bliskich osob,ale czytalam na forum,ze niezbyt ludzie sa z nich zadowoleni.podobniez sa bardzo przereklamowane,a w zasadzie,to zwykla tandeta. wybierajac nasz wozek, przygladalam sie i pojezdzilam po sklepie chicco,to nie bylam zachwycona.oczywiscie zalezy tez duzo od modelu. jednak sa one dla mnie sztywne,ciezkie i niewygodne.najlpeiej poczytaj opinie na ten temat.
ciekawa
2007-08-17
21:43:54
Email
Donka ja mam fotelik pati-kosztował ok 150zł ma wkładeczke która sie wyjmuje i regulowane szeleczki-jesteśmy bardzo zadowoleni. A wózek mamy bartatine firmy jedo na kiepskie drogi, miejskie wertepy, gigantyczne krawężniki, krzaki, kałuże itd..... jest jak limuzyna wszędzie wjadę nawet po schodach;)
Joanna74
2007-08-19
11:55:15
Email
Witam:) dziękuję Dodce za podpowiedź na temat mutsy. Ja mam dylemat odnosnie zakupu wózka,a na koniec sierpnia mam termin. co do wózków chicco to też byłam zainteresowana kupnem, ale po przeczytaniu opini użytkujacych go mam i zobaczeniu go na żywo w sklepie zrezygnowalam. POZDRAWIAM!!!
dodka591983
2007-08-19
11:58:11
Email
Joasiumysle ze mutsy to dobry wybor ma duze 4 kola (co na polskich chodnikach jest wazna rzecza:))a najwazniejsze ze tylnia os jest skretna, czyli przy kazdym zakrecie nie trzeba wozka podnosic tylko sam skreca, i bardzo leciutko sie prowadzi, wiem bo wyprobowalam. Zycze udanych zakupow
monia_ireland
2007-09-16
10:54:08
Email
BARDZO GORĄCO POLECAM WÓZEK QUINNY BUZZ!!!i fotelik MAXI-COSI!!!!!ja mam caly komplet: Gondolka, fotelik i spacerowka. Kolezanka ma Quinny Speed-a tez bardzo chwali ale mi sie stelaz w nim nie podoba.
Marla_
2007-09-24
08:25:16
Email
Dziewczyny czy któras z Was używa wózka Quinny Freestyle 3xl? Zaczynam poważnie sie nad nim zastanawiac i chciałabym poznac opinie. Spacerówka z gondolą - koszt ok. 1400zł. Tylko waga spora.
monia_ireland
2007-09-24
13:04:40
Email
napewno apsekty techniczne bez zrzutow przynajmniej w moim buzz quinny i znajomej speedi, freestyle powiem Ci ze nawet mi sie podoba-napewno bardziej jak speedi:)))tylko z ktora gondolka?? ja wzielam tegoroczna bo sie sciaga caly wklad ze srodka do prania, ta starsza jest tansza i tylko sie tym rozni ze nie sciagasz calej wkladki. Wez tansza jakby co bo ja za ta drozsza sama gondole dalam 740zl-przegiecie. Aha i widac ze freestyle ma duzy koszyk anie jak moj buzz-malenki. MI sie podoba-wybor nalezy do Ciebie:)))
Marla_
2007-09-26
09:27:49
Email
dzieki za info. Gondolka będzie maxi cosi. całość z wózkiem 1400zł na allegro. mam nadzieje ze 3kołowy wózek będzie poręczny. A co do wagi - ja będę dźwigać gondolkę a mąz reszte wiec chyba sobie jakoś poradzimy. :) Jestem zdecydowana.
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum