szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna
Napisano: Treść:
Kornela
2005-04-11
Email
Dziewczyny wiem ze w archiwum jest kilka postów na ten temat ale mam pytanko. Czy któraś z was zna wózki z firmy Babymerc? To jest firma z Częstochowy, bardzo spodobał mi się ich wóżek tylko chciałabym poznać opinie kogoś kto używa tego wózka, czy zdaje on egzamin. Jest to wózek na pasach wiec bedzie mozna malenstwo pokolysac. Jak myslicie czy takim wozkiem mozna zjechac po schodach? czy tylko jest to mozliwe wozkami na spręzynach? Mieszkam na 1 piętrze i bede musiala nosic wozek wiec wolalabym taki zeby mozna bylo nim po 1 schodku zjechac.
barbamama
2005-06-01
00:19:12
Email
Wózek firmy babymerc? Masakra!! Kupiłam ten wózek i to jeden z moich fatalnych wyborów. Owszem na fotkach prezentuje się pieknie, ale w uzytkowaniu wychodzą niedoróbki i bylejakość. Jest ciężki jak pieron, przechyla się w lewą stronę, zatrzaski mocowane chyba przez osobę niewidomą, bo krzywo, podobnie szwy i siatka na zakupy, nie wspomnę już o torbie na rączce... Składanie go to koszmar (szczególnie po podniesieniu oparcia). Pasy dla dziecka zrobione chyba na jakiegoś wielkoluda. Fatalny. Ogólnie mówiąć kochane mamy NIE KUPUJCIE TEGO WÓZKA! pozdrawiam Baska
Kornela
2005-06-01
07:40:10
Email
Dzięki za odpowiedź, też doszłam do wniosku, że ten wózek się nie sprawdzi, kupiliśmy wózek Tako City Voyager, słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tych wózków, poza tym są dość masywne i nie niszczą się tak szybko, no i nie są takie drogie.
Julia
2005-06-01
09:20:15
Email
Kornela ja mam wózek firmy Tako i jestem bardzo z niego zadowolona. Dałam za niego 550 zł, jest więc raczej tani, w porównaniu z wózkami za 1000-2000 zł, na które mnie po prostu nie stać. Ale Tako jest super, łatwo się prowadzi, koła są super na wybojach (w zimie przejeżdżałam bez problemu po mniejszych zaspach i błocie pośniegowym). Jeżdżę z Bartkiem dość dużo, bo coedziennie po ok 2,3 godziny, teraz jak jest ciepło to nawet więcej. I jak do tej pory nic się nie zepsuło, w wertepów troche jest, dziur, schodów i krawężników. Pozdrowionka! :o)
sylwia
2005-06-01
09:32:43
Email
My też mamy spacerówke tako i nawet bylismy w górach i wózek wytrzymał. tak jak napisała Julia znosi wyboje i kiepskie chodniki.
sylwetka
2005-06-02
12:04:07
Email
A ja używam Babymerca i jestem bardzo zadowolona i żadnych z wymienionych usterk w swoim nie zauważam, przynajmniej na razie. Pozdrawiam
gigabyte
2005-06-02
13:07:54
Email
Witam was a co myslicie o wózku IMPLAST DRIVER? czy jest warty tej ceny ? prosze o jakies wiadomnosci na jego temat dzieki z gory serdeczne pozdrowionka.
Morgana69
2005-06-02
19:23:33
Email
My właśnie kupiliśmy wózek implast Driver 4 XL. Jest super! Troszkę ciężki, ale bardzo lekko się prowadzi, bo ma skrętne przednie koła. Jedyny minus jest taki, że w internecie wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Najgorsze kolory to niebieski jeans (normalnie jak z bazaru) i bordo. My kupiliśmy grafit/pomarańcz - super! Ma regulowaną rączkę, siatkę na zakupy, moskitierę i folię przeciwdeszczową, pompowane chromowane koła i amoryzatory. Może niestety odstraszać cena, bo to ok. 1500 zł., ale warty ceny!
Nusia
2005-06-03
15:26:03
Email
Nam w sklepie odradzali ten wózek. Powiedzieli, że dość często są jakieś usterki. Za podobną cenę polecili nam Emaljungę smart. To podobno najlepsze wózki na świecie, bardzo rzadko się psują i są bardzo wygodne. Pozdrawiam
Jagoda
2005-06-03
19:40:46
Email
My używamy Mikado DiscoveryII i jesteśmy bardzo zadowoleni - producent daje gwarancję na cały okres używania wózka.
pianim
2005-06-06
08:26:25
Email
A czy ktoś może mi powiedzieć jaka firma produkuje wózki BabyMerc??? Chciałabym dotrzec do producenta. Oglądaliśmy taki wózek w sklepie i był bardzo ladny.
Kornela
2005-06-06
11:22:45
Email
Te wózki są produkowane w Częstochowie na ul. Radomskiej 4 tel. 34/362-71-80 lub 362-75-28 kom. 502-092-687
magda
2005-06-24
14:53:29
Email
baby merc ma stronę: wwww.babymerc.com.pl niestety jest wiele rodzajów wózka, słabo oznaczone i tylko sprawdzenie każdego z nich daje gwarancję dobrego wyboru
Maria
2005-06-24
17:59:12
Email
Ja tez miałam drivera, tyle ze 3kołowy i byłam bardzo zadowolona. Ale teraz to jest dopiero super, bo kupiłam Misiowi SUPER LEKKĄ spacerówkę, tylko 5 kg! firma Graco. Nie wyobrazacie sobie, jaka to ulga, po 12 kg wózku:) Od razu pierwszego dnia miałam test, bo zepsuła sie winda i znosiłam Misia w tej spacerówce z 3 pietra. Leciutka jak piorko. Pewnie nie byłoby nas na nią stać, ale własnie była promocja i zapłaciłam niecale 300 zl. Ma skretne przednie koła i kosz na zakupy oraz regulowaną raczkę. Naprawdę bardzo polecam :)
Asteria
2005-06-24
23:47:29
Email
Ja tak jak Kornela, mam Tacko City Voyager, jestem zadowolona, dobre materialy, solidne wykonanie i amortyzatory ktorych "bujanie" pomaga zasypiac mojemu zajaczkowi. Narazie jeszcze bez wielogodzinnych spacerow, bo zajaczek jest malutki. Wiec jak sie zuzywa zobaczymy potem...
Eryka
2005-06-25
09:49:01
Email
Drogie mamusie! Do wożenia przeze mnie mojego Dzidziusia jeszcze parę miesięcy, ale już oglądam się za wózkami. Poradźcie mi czy lepiej jest kupić wózek zawieszony na sprężynach czy na paskach?
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum