szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna
Napisano: Treść:
Kornela
2005-04-11
Email
Dziewczyny wiem ze w archiwum jest kilka postów na ten temat ale mam pytanko. Czy któraś z was zna wózki z firmy Babymerc? To jest firma z Częstochowy, bardzo spodobał mi się ich wóżek tylko chciałabym poznać opinie kogoś kto używa tego wózka, czy zdaje on egzamin. Jest to wózek na pasach wiec bedzie mozna malenstwo pokolysac. Jak myslicie czy takim wozkiem mozna zjechac po schodach? czy tylko jest to mozliwe wozkami na spręzynach? Mieszkam na 1 piętrze i bede musiala nosic wozek wiec wolalabym taki zeby mozna bylo nim po 1 schodku zjechac.
ila
2005-06-25
12:42:33
Email
mam pytanie do Mari czy możesz napisać dokładnie która spacerówka graco jest taka fajna, bo produkują różne.
Agata
2005-06-25
23:22:10
Email
Eryka ja polecam na paskach...sama taki mam i jestem bardzo zadowolona.
Maria
2005-06-26
17:27:53
Email
Ila. Ta spacerówka to Graco Citi Sport.Pozdrawiam :)
Eryka
2005-06-26
17:57:59
Email
Dziękuję Ci Agatko:) Mam okazję kupić niedrogo używany wózek na paskach i właśnie się zastanawiałam czy takie paski się sprawdzają. Wóze wygląda na solidny. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)
monia25
2005-06-26
20:21:06
Email
ja wybrałam chicco c1trio, czy któras mogłaby mi poradzic czy to dobry wybór, kosztuje sporo a nie chcaiałabym byc niezadowolona. pozdrawiam
kasik
2005-06-27
00:59:26
Email
Dziewczyny mowie Wam Driver 3xl jest swietny. Moja kolzeanka ma ten wozek i jezdzi sie nim nieporownywalnie z innymi wozkami. DLatego kupujcie jak macie do niego dostep. Ja tez go zamowilam. Polecam kolor czerwony, zeby bylo kolorowo na naszych ulicach.
kyja
2005-06-27
08:35:47
Email
ja bym nie kupiła Drivera, i nie chodzi mi tu o cenę.Moja koleżanka ma taki wóżek 10 m-cy i 2x był w naprawie-coś nie tak z układem kołowym.W zamian firma, na czas naprawy jej wózka,zaproponowała jej wózek zastęczy-tak zjechany i zużyty,że koleżanka, ze wzglęgu na dobro dziecka, odmówiła
kasik
2005-06-27
14:00:29
Email
EE tam jeden przypadek na sto. Wozek dostal nagrode instytutu matki i dziecka. Moze jej sie trafil jakis felerny. Moi znajomi sa bardzo zadowoleni i ja tez bede. Wybor nalezy do WAS.:)
monga28
2005-06-28
10:56:50
Email
Kupiliśmy Martynce wózek Tako i jesteśmy bardzo zadowoleni.Fajnie sie go prowadzi ,jest i może troszkę cięzki ,ale mieszkam na pierwszym piętrze i nie mam problemu z wjechaniem nim po schodach do góry i zjechaniem na dół.Myślę ,że cena jest bardzo warta jakosci.
Anna
2005-06-28
12:05:15
Email
Kiedy my zastanawialiśmy się nad kupnem wózka też mysleliśmy o takich na paskach, że by można było wózkiem kołysać, bo te na sprężynach są bardziej sztywne. Ktoś jednak nam zasugerował, że po jakims czasie paski moga się wyrobić i wtedy wózek staje się mało stabilny. Nie wiem czy to prawda, bo nie miałam okazji się przekonać. Kupiliśmy wózek na amortyzatorach coś między sprężyną a paskiem i byliśmy zadowoleni.
bursztyn
2005-08-10
18:19:26
Email
Witajcie! Ponieważ jestem "zielona" jeśli chodzi o "akcesoria dziecięce" proszę o kilka wskazówek: czym kierować się w wyborze wózka. Ogłądaliśmy takie pojazdy w sklepie, sprzedawca reklamował wózki zwłaszcz f-my WÓZ TIM jako dobrej jakości i niedorogie. Co sądzicie n/t takich wózków? Poza tym: czy jest sens kupować wózek teraz (Dzidzia urodzi się w listopadzie) czy może wstrzymać się i poczekać do wiosny a następnie zaopatrzyć się w zwykłą spacerówkę (mieszkamy na IV p), będzie problem z wnoszeniem)
andzia
2005-08-12
12:24:31
Email
My uzywamy Drivera 3-kolowego fakt troszke ciezki ale prowadzi sie suuuuper. Jestesmy bardzo zadowoleni tym bardziej ze jest mozliwosc wpiecia fotelika samochodowego z sam stelarz my wybieramy sie na wyprawy autkiem dosc czesto wiec zabieramy sam stelarz i fotelik.Ma duze papowane kola wiec doskonale radzi sobie z "naszymi drogami".Uwazam ze jest wart tych pieniedzy
Klaudia
2005-10-10
21:53:03
Email
Znam firme Baby-Merc od podszewki. Powiem Wam jedno... Jak widziałam jak te wózki są robione to... eh... szkoda gadać. Niektóre szwaczki wogole nie znaja sie na szyciu, wózki zbijane sa przez ludzi... nietrzezwych i nie znających sie na fachu!Dla Baby-Merca liczy się nie jakość tylko ilość. ODRADZAM!!
agatkus
2005-11-11
21:57:41
Email
Może ktoś ma wózek kat bebe.Zastanawiam się czy jest wart tej kolosalnej ceny-1500.A może lepsze 3-kołowce?
agatkus
2005-11-11
21:58:39
Email
porawka KART BEBE LIFE
polishgirl
2005-11-13
13:07:35
Email
Dziewczyny, poradźcie, mam sznse kupic drivera 4 kolowego uzywanego przez 1 rok, jak myslicie czy opłaca sie go kupic, jeszcze nie widziałam go na "żywo", tylko na zdjeciach i nie jest zabardzo zniszczony, nie wiem tylko czy po roku używania bedzie sie faktycznie sprawdzał jak należy.
karniec
2005-11-17
10:56:06
Email
Bardzo proszę Was o podanie adresu firmy TAKO - jeśli ktoś zna. Chcę obejrzeć te wózki na żywo - może się zdecyduję.
Kornela
2005-11-17
13:56:13
Email
Tako ul. Artoleryjska 1 42-200 Częstochowa tel. 508-188-721 e-mail biuro@tako.czest.pl lub strona http www.tako.czest.pl Ja mam wóżek z firmy tako i jestem z niego bardzo zadowolona.
aossa
2005-12-04
17:20:51
Email
WItam Wszystkich. Ja Powitam mojego maluszka juz za pare dni. Ogladalam rozne wozki i najbardziej spodobaly mi sie wlasnie Tako City Voyager i Baby Merc. Jednak Baby Merc jest bardziej lekki od Voyagera na czym mi bardzo zalezy, poza tym jest na paskach a Voyager na sprezynach nie nadajacych sie do bujania. Pozdrawiam Aga
N-I-U-N-I-A
2006-01-13
23:43:04
Email
kornela mam pytanko jestes z czestochowy??
N-I-U-N-I-A
2006-01-13
23:47:34
Email
JESLI TAK TO MAM PROZBE A PROPO WOZKA.
Kornela
2006-01-16
11:28:41
Email
Nie, nie jestem z Częstochowy ale o co chodzi? może bedę mogła Ci pomóc
N-I-U-N-I-A
2006-01-16
18:08:05
Email
znalazlam w necie wozek a adres jest z czestochowy i zanim zamowie wolala bym ze by ktos go obejrzal tak na zywo. wiesz o co chodzi!
Kornela
2006-01-17
08:46:39
Email
Każdy i tak ma inny gust, mnie wózek mógłby sie spodobać a Tobie nie, no ale nie mogę tego zrobić bo nie jestem z Częstochowy. Ale możesz sobie znależć taki wóżek gdzieś u siebie w sklepie i pooglądac a jeśli na necie jest taniej to później zamówić - tylko nie wiem czy masz możliwość zobaczyć ten wózek u siebie. Albo podaj stronke gdzie jest ten wózek, moża któraś z forumowiczek oglądała taki i będzie mogła się wypowiedzieć
Kajka
2006-01-18
09:21:30
Email
a co sadzidzicie o wozku XLANDER http://www.xlander.com.pl/pl/ model X1 ?? moze ktoras z was ma go lub miala czekam na opinie:)
polishgirl
2006-01-18
12:55:07
Email
Kajka, myslę ze są to świetne wózki. Widać na sam rzut oka. Ale na pewno sa drogie, bo tego typu wózki kosztuja dobrze ponad tysiąc zł. U mnie w miescie niestety nie widziałam tych wózków,a na tej stronce nie ma ceny. Jak sie dowiesz jaka jest cena to napisz. Pozdrawiam
polishgirl
2006-01-18
12:58:30
Email
Znalazłam taki wózek na allegro : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82209450 Naprawde jest fajny, tylko tak jak mówiłam cena ponad tysiąc, nie wiem ile w sklepach kosztuja, moze ten z allegro sie opłaca.
Kajka
2006-01-18
13:57:34
Email
teraz jest w promocji: model X1 i X2 komplet tj. gondola, spacerowka, adapter do nosidelka i fotelika i cos jeszcze ale nie pamietam, mozliwa mieszana kolorystyka tj. gondola i spacerowka inne kolory za 1300pln
Kajka
2006-01-18
14:01:43
Email
za 1300 pln mozna kupic X1, X2 i X3 w sklepach internetowych badz u przedstawiciela, wyposarzenie jest jak na stronie www.xlander.com.pl informacjie mam od przedstawiciela na polske:) czekam jeszcze na opinie na temat tego wozka:) zamierzamy z mezem kupic X1 ale zastanawiamy sie jeszcze po nieznamy opini uzytkownikow a w sklepach chwala go bardzotylko pytanie by sprzedac towar czy naprawde jest extra :)
polishgirl
2006-01-18
15:13:33
Email
Kajka, wydaje mi sie że ten wózek naprawde jest extra. Jest on z lekkich stopów metali, ma duże koła pompowane, co przy naszych chodnikach jest rewelacja, model X3 ma skrętne przednie koła, to tez umozliwia manewrowanie. Pozatym bardzo ładnie sie prezentuje, zarówno w wersji z gondola jak i spacerówka. Acha przypomniałam sobie , że model X3 został wyrózniony jako Super produkt roku 2005 przez miesiecznik "Mam dziecko", to chyba faktycznie jest dobry. Kurcze nie wiem czy sie na niego nie skusze, chociaż przyznam że miałam nadzieje kupic wózek do 1 tys. zł, no zobaczymy!! Kajka a czy orientujesz sie co do montazu fotelika na tym wózku, czy kazdy typ fotelika Deltim można zamocować???
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum