szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - poród


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
kathrin
2005-04-09
Email
Witam wszystkich! jestem w 20tyg ciąży i nadal bardzo przeraża mnie poród!! nie wiem czy, czy może któraś z Was ma podobne lęki albo może mamusie, które mają już swoje pociechy w realu napiszą coś pocieszającego :) pozdrawiam
bondyrka
2006-01-19
20:59:07
Email
Dziekuje Ci polishgirls i gogo za te wszystkie slowa,naprawde bardzo mi pomoglyscie,super jest moc tak sie przed kims wygadac i swietnie jak ktos napisze ci cos pocieszajacego,posluchalam Twojej rady i zapisalam sie dzis do Szkoly rodzenia,moj maz jest troche przeciwny,ale jakos zdolalam go namowic,mam nadzieje,ze tam reszta moich watpliwosci zostaje rozwiana. Jeszcze raz dziekuje
Goga66
2006-01-19
21:51:44
Email
nie rozumiem wątpliwości Twojego męża. Szkoła nie tylko informacyjnie kobietę i osobę towarzyszącą przygotowuje do porodu ale i psychicznie. Dobrze jest wiedzieć, co i jak się dzieje w trakcie - mniej się wtedy człowiek obawia. Dla mnie kleszcze czy próżnociąg kojarzył się strasznie. Nie musiałam co prawda w rzeczywistości mieć z tymi urządzeniami do czynienia ale lekarz wyjaśnił nam jak to w praktyce wygląda i uspokoił, że to nie dawne czasy i powikłania prawie się nie zdarzają. Prowadzący odpowiadali zresztą na wiele pytań i wątpliwości, i okazało się, że nie każda informacja z internetu jest rzetelna.
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum