szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózek Roan Kortina


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
ciekawa
2007-03-18
Email
Mamuśki-czy któraś ma może wózek Roan model Kortina??? czy mogę prosić o jakieś informacje-z góry dziekuję.
pinkie
2007-03-20
21:46:53
Email
Nic dodać, nic ująć, Julio. Monik, ty najwyraźniej piłaś do którejś z nas i zupełnie nie wiem z jakiego to powodu. Nie zauważyłam,zeby któraś tu wprowadziła zły nastrój, wprost przeciwnie, piszemy, zeby Wam pomóc w wyborze. Inne dziewczyny w ogóle nie zabierają głosu, nie wszystkie maja na to czas. Taki zgrzyt- jesteś po prostu niesprawiedliwa.
Julia
2007-03-20
21:49:22
Email
Ok Ciekawa, rozmawiajcie sobie, ja absolutnie nikomu nie bronię, tylko podobnie jak Wy komentuję, bo mam na to ochotę. A co do zakupu wózka, to w moim przypadku było tak, że kupiłam go tydzień po urodzeniu Bartka, bo wcześniej jakoś się nie udało, niby mielismy mieć stary wózek od rodziny, ale w ostatniej chwili zdecydowalismy inaczej i akurat w weekend, kiedy mielismy z mężem iść kupić wózek, wyladowałam na porodówce (10 dni przed terminem). A potem... w pewną sobote poszłam z moim tatą na targ i w 2 godziny kupiłam wózek, po uprzednim obejrzeniu kilku modeli. I na tym koniec, nie pamiętam, żebym się nadmiernie w ciąży zastanawiała nad tym, jaki wózek i jaki kolor itp. Ale Wy sobie rozmawiajcie, ja nikomu tego nie zabraniam. Tylko czasem bawią mnie problemy innych i tyle.
noemi
2007-03-21
10:09:47
Email
dziewczyny, mój ukochany powtarza wciąż: kobieta nie może mmieć za dużo czasu wolnego, bo zaczyna wymyślać:)) nie może już słuchać o wózkach, mówi, że weźmiemy to , co zechcę:) wiecie, coś w tym jest:) ja mam, przyznam się, za dużo:) ile można siedzieć w domku? ale podobno nie powinam narzekać tylko wypoczywać. do terminu niecałe 7 tygodni:) pozdrawiam:)
Goga66
2007-03-21
10:13:41
Email
Noemi, powinnaś chodzić do kina, teatru i niezadymionych knajpek. Potem będziesz tęsknić za tym.
Goga66
2007-03-21
10:18:18
Email
Oczywiście jeśli czujesz się na siłach i lubisz
Goga66
2007-03-21
10:20:48
Email
w ogóle jak na ciąże, to sporo czasu przed komputerami spędzacie - zakładając, że w pracy też. Niby sprzęt ma osłony ale nie do końca. Samo napromieniowanie dodatnymi jonamim nie sprzyja zdrowiu
Goga66
2007-03-21
10:23:21
Email
Długie spacery w miejscach z czystym powietrzem natomiast dobrze kondycyjnie do porodu przygotowują i dotleniają dziecko które nosicie w sobie. Ale piszę truizmy więc zmykam na spacer z Zu. Miłego dnia
noemi
2007-03-21
12:00:05
Email
żart to był:) przynajmniej miał być:) na rozładowanie:) jasne, że wychodzę z domu. chadzamy do opery, na kolacje, koncerty. na spacery też:) a co do siedzenia przed komputerem to niestety konieczność. ale przyznam, że to lubię. dzięki temu mam łączność z forum:)) pozdrawiam:)
Monik
2007-03-21
12:03:39
Email
Widzę,że temat wózka Roan Kortina poszedł w całkiem innym kierunku. Dla Pinkie-zwracałam się do Ciekawej, mówiąc o okresie i ona podzieliła moje zdanie. To był NAsz dialog o okresiku, więc niepotzrebnie się czepiasz i wtrącasz:)) A co ja juz miałam na myśli to moja sprawa... Koniec tematu. Pozdrawiam wszystkie mamusie:))
pinkie
2007-03-21
12:33:07
Email
...hmmm acha - taki wasz dialog, a ja się niepotrzebnie wtracam. PO takim czymś pozostaje tylko niesmak...
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum