szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ternin na : Kwiecień 2007


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 8 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, następna
Napisano: Treść:
wika
2006-09-04
Email
Cześć Wszystkim! Mam już 3 letniego synka , obecnie jestem w 7 tyg. ciąży! Byłam u lekarza i wszystko narazie jest ok! Cieszę się że w końcu się nam udało bo o 2 dziecko staraliśmy się od ponad roku. Piszczie mamusie kwietniowych dzieciaczków!!! pozdrawiam
gosia77
2007-01-31
22:39:48
Email
co z Wami kobietki? Dlaczego nie piszecie? Mam prośbę zwłaszcza do tych z Was, które już mają dzidzie. Czy miałyście kiedyś coś takiego jak lekko uchylona szyjka? tak mi ginka powiedziała, idę za tydzień do kontroli bo ona sama nie wie czy to od zbytniej aktywności czy coś niedobrego tym bardziej że to puierwsza ciąża więc nie powinno tak być podobno. Odpiszcie proszę bo się martwię. Dzidzia ma 1300g i wariuje że ho ho! pozdrawiam, i życzę dużo uśmiechu.Gosia.
venuss
2007-02-01
10:24:36
Email
gosia77 przede wszystkim nie martw sie na zapas, dbaj o siebie, duzo odpoczywaj, dzidzia jest juz spora będzie dobrze:) ja mam synka 13-leniego, i teraz w marcu urodzi sie coreczka. Moja rada: jak możesz idź do gina męzczyzny i zrób USG, pozdrawiam V
ciekawa
2007-02-01
10:39:29
Email
Venuss dobrze radzi. Czy ty piszesz o szyjce macicy? Bo tak to rozumiem ja Mam tyłozgięcie maicy i moja szyjka jest przez to skórcona i taka odchylona-na poczatku był dym straszny ze nie donosze cizy i wogule zero wysiłku itd a potem sie okzało ze sie super trzyma i jest wszystko dobrze;) Wiec nie martw sie na zapas.Najwazniejsze ze jest twarda sprezysta i nie ma rozwarcia. A i na to cos mozna poradzic wiec i mniej stresu tym lepiej.
gosia77
2007-02-01
20:21:53
Email
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź!!! Jestem tylko ciekawa Venuss, dlaczego radzisz mi iść do gina faceta? nie bardzo rozumiem. Ale dzięki za rady, już teraz staram się nie stresować, ale pierwsze dni to miałam czapę. Dobrze, że można się gdzieś wygadać.... papapapapa.
venuss
2007-02-03
17:45:54
Email
gosia77 kobieta czasem sądzi "po sobie" poza tym miałam zle doswiadczenia z taką panią, jak bedziesz chciała pogadamy na gg. Mężczyzna Gin kazdy przypadek traktuje inaczej mimo ze ma wiele podobnych i nie bagatelizuje zadnych objawów. Poza tym Gin jest bardzej rzeczowy i konkretny. Podchodzi do sprawy jak lekarz. Takie jest moje zdanie, ale zrób jak uwazasz. Zycze Ci dużo zdrowia i spokoju. Buziaki dla malenstwa. V.
Joanna26
2007-02-03
21:13:08
Email
Najgorsze w zyciu doswiadczenie z ginekologiem mialam wlasnie z lekarzem facetem.Lekarki jakos trafiaja mi sie takie, ktore z czystym sumieniem moge kazdemu polecic.Wiec najwyrazniej bywa roznie.Ale od wielu kobiet slyszalam, ze facet ginekolog lepszy,bo np.delikatniej bada.
gosia77
2007-02-04
00:01:44
Email
Dzięki za odpowiedź, ale nie wiem czy skorzystam z rad, bo po pierwsze, ta do której chodzę raczej jest w porządku, a po drugie, teraz już chyba trochę późno na zmianę lekarza, nie? Chyba wolę się trzymać tej do której chodzę od początku. Przed ciążą też do niej chodziłam. Ale dzięki jeszcze raz, pozdrawiam, papapapapa
wika
2007-02-08
14:48:41
Email
Czesc Wam! Teraz jestem w 31/32 tc, i coraz grubsza!!! hihi Mała wierci się mocno, kopie strasznie az nieraz mnie boli. Byliśmy na USG 3D , ma zrobione ładne zdjcie buźki, chociaż cięzko było to uchwycic bo cały czas zasłaniała sie rączkami. Było tez widac jak połykała wody pł. albo ziewała.Organy wew. wykształcone prawidłowo. Płec doskonale widoczna, to dziewczynka na 100%, Ważyła wtedy (w 30 tc) 1633g , Lekarz mówił ze 29-31 tc to najlepszy moment na to USG, póżniej dziecko jest już duze i nie można wszystkiego zobaczyc. Jutro mam kolejna wizyte, ciekawa jestem co lekarz powie na temat szyjki, bo ostatnio była "skrócona ale nie podatna", mam nadzieję ze bedzie dobrze, chociaż nieraz ruch dziecka czuję tak nisko ,że odnoszę wrażenie ze to niemal na wyjsciu! A co jeszcze u Was? Jak się czujecie? Przygotowujecie już wyprawke? Ja juz trochę pokupowałam ale jeszcze pare rzeczy mi zostało. Pozdrawiam! Piszcie!!!
magda77
2007-02-08
21:17:32
Email
No hejka! Dawno tu nie zagladalam:-) w koncu jestem na zwolnieniu i mam niece wiecej czasu...chciaz chodze taaaak spiaca ze potrafie spac do 13 (nigdy mi sie to nie zdazalo) dlatego poszlam na zwolnienie , normalnie spalam zywcem w pracy. Zuzia jezdzi do niani wiec mam czas na ten zalegly sen. Teraz jak sie wyspie to jakos normalniej funkcjonuje. Synek kopie ostro wiec pewnie bedzie silnym facetem - imie juz mamy od dawna : FILIP!! Za tydzien ide na USG (31 tydz) wiec napisze cos wiecej - na razie buziaki dla wszystkich kwietniowych mam! M.
wika
2007-02-09
16:46:51
Email
Witam! Jestem już po dzisiejszej wizycie. Ogólnie ok. Mała wazy 1900g. Mam trochę bakterii w moczu i moczany. Mam brać Urinal. Lekarz zalecił mi zrobić tez bad. na kwas moczowy we krwii, czy któraś z Was to robiła? Pozdrawiam.
noemi
2007-02-09
18:08:06
Email
ja robiłam:) tylko że ja majówka jestem:) wynik ok więc zadowolona jestem. no i zazdroszczę wam troszkę, że zobaczycie Wasze maleństwa mieisąc wcześniej:)
wika
2007-02-14
16:27:58
Email
Witam! jutro idę do szpitala :-( Będe miała robioną krzywą cukrową, bo wyszła mi glukoza w moczu 100,0 mg/dl. Niepokoję się czy to nie cukrzyca ciążowa! Czy któraś z Was miała glukozę w moczu? Napiszcie prosze!
daga
2007-02-19
09:31:26
Email
Cześć dziewczyny,dawno mnie nie było..ogarnoł mnie szał zakupów dla małej,niestety nie mieliśmy od kogo co przejąć i pożyczyć więc wszystko do kupienia :]majątek można wydać ale cóż zrobić..Z małą wszystko ok,wierci sie strasznie sczególnie w nocy,a ja rosnę cały czas,jeszcze półtora miesiąca,nie do wiary że tak czas zleciał szybciutko ale juz nie moge sie doczekać małej :))Wika niestety nic nie wiem o tych rzeczach co pytasz więc nie doradzę Ci ale trzymam kciuki że będzie wszystko dobrze,pozrawiam was wszystkie,buziaczki :)))
MAGDA77
2007-02-23
12:55:14
Email
Hej Wika trzymaj sie i nie daj sie cukrzycy!! u nas wszystko dobrze. Jestesmy po Usg - w 31 tyg Filip wazyl 2 kg i rosniemy sobie nadal :-)termin mamy na 20 kwiecien - mam nadzieje ze swieta beda spokojne :-) Buziaki i zdrowka zycze:-)
wika
2007-02-23
17:52:19
Email
Czesć Magda77, dawno nic nie wpisywałas! Cieszę się ze u Was wszystko dobrze , ja tez miałam robione USG w 30 tc , mała ważyła wtedy 1900, a teraz jestem w 33 tc. Zostało już niewiele do końca , jakieś 6 tygodni. Ja z tego względu ze mam cukrzycę muszę iść do szpitala tydzien przed terminem, a termin mam na 13.04. wiec nie wiem jak to będzie ze Świętami... Pozdrawiam gorąco!!!
gosia77
2007-02-24
14:39:39
Email
witajcie kobitki! u mnie 32 tydzień, wczoraj byłam na usg, młody ma 2200 a ja 5-6 kg na plusie. Nadal niepokoi mnie ta moja szjka, a na dodatek zaziębienie mnie dopadło. A poza tym wszystko ok, biorę luteinkę i sobie poleguję wg zaleceń ginki. Ja mam termin na 25 kwietnia chociaż wg usg na 18 kwietnia. Zobaczymy. Pozdrawiam cieplutko i życzę zdrówka. Pa.
wika
2007-03-14
12:37:58
Email
Cześc wszystkim! Nareszcie ciepło . Byłam dziś na zakupach, trochę dla Małej i ogólnie. Chce mi się już kupowac jakieś wiosenne fatałaszki, a Wam? ale jeszcze trochę poczekam na lepszą "figure"! zostało już kilka tygodni, 3 może 4. Jak się czujecie brzuchatki? ja ogólnie ok, chociaz troche ociężale. Chodzę już na KTG a Wy? Napiszcie coś !!! Pozdrawiam gorąco!
gosia77
2007-03-14
23:12:58
Email
cześć, ja też troszkę kupuję, dzisiaj poprałam sobie ciuszki, jutro wizyta. Wika, od kiedy chodzi się na ktg? kiedy dokładnie masz termin? Zamówiliśmy wózek a jak z tym u was, jakie macie na oku. My zamówiliśmy mikado oxford ale czterokołowy. Samopoczucie dobre ale zależy od dnia. Pozdrawiam Was ciepluteńko. Czy któraś już ma dzidzię? bo nie pamiętam czy może jakieś z was miały wcześniej termin...
wika
2007-03-15
18:23:35
Email
Czesc . Ja mam termin na 13,04. Na ktg chodzi się od 36 tygodnia ciaży,z reguły raz w tygodniu. Ja tez już wyprałam ciuszki i poprasowałam, zostało mi przygotowanie łóżeczka, i wyprasowanie pościeli. Jeśli chodzi o wózek to my mamy po pierwszym dziecku, "bebecar, comfort" też czterokołowy, taki troche retro. Coraz cześciej muślę o porodzie, i strach mnie ogarnia. Ja prawdo podobnie idę do szpitala na początki kwietnia, takie są zasady postępowania przy cukrzycy ciążowej. Ale dokładnie zdecyguje lekarz gin. i dr diabetolog. Chciałabym mieć to już za sobą! Też jestem ciekawa czy któras z Was ma juz swojego bobaska?! Piszcie o tym Fakcie!!! Pozdrawiam!
gosia77
2007-03-15
20:47:19
Email
witam szanowne Panie, byłam dzisiaj u ginki. Wystraszyła mnie trochę, mam więcej odpoczywać bo szyjka otwiera się na 1,5 cm, pozostałe wyniki ok. Ale do terminu czyli 25 kwietnia raczej nie ma szans, teraz idę na kontrolę 30 marca i na ktg, a potem jak dobrze pójdzie to po świętach d kontroli, ale raczej nastawiła mnie na 10, 11 kwiecień jak tylko będzie skończony 38 tydzień. Byle tylko wytrzymać te trzy tygodnie tak mówiła. Leków nie dostałam bo mówiła że jak ie ma skurczów to ok. Po prostu mały pcha główką w szyjkę, napiera-co odczuwam i mój pęcherz też. Ma ok 2800g i co tu ukrywać szykuje się do spotkania. A co do przygotowań: łóżeczko w przyszłym tygodniu, pościel się szyje-teść jest krawcem, ubranka poprane jak pisałam, tylko jescze trochę w pokoiku zostało do zrobienia i jeszcze jakies zakupy dla mnie no i pieluchy. ile kupujecie na zapas tych małych jednorazowych? Też myślę o porodzie tylko nie bardzo wiem czego się bać bo to pierwszy raz... boję się czy mały będzie zdrów, czy nie ma żadnych wad i w ogóle... czy dam sobie radę? jak to będzie? szok... pozdrawiam. Wika, możliwe, ze urodzimy w podobnym terminie nie? trzymam za ciebie kciuki i za wszystkie mamuśki. A czego ty się boisz skoro już rodziłaś? tak źle było? rodziłaś normalnie czy przez cięcie?papapapapapaappapaapapa.
venuss
2007-03-18
19:48:35
Email
Moje kochane koleżanki ja mam juz swoja Olenke, ma 18 dni:) Urdziłam przez cc. więcej o tym w temacie marzec. Chce tylko powiedziec zebyscie sie nie bały, troche boli, wiadomo, ale teraz opieka jest dobra, doswiadczenie medyczne większe niż kilka lat temu... za chwile zapomina sie o bólu i jest tylko radosc. Zycze wam silnych zdrowych bobasów. Pozdrawiam V.
gosia77
2007-03-19
23:22:35
Email
venuss, ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!dużo radości zdrówka spokoju dla Was!!!!! pa!
daga
2007-03-23
12:42:37
Email
Cześć wszystkim,ja też ciągle czekam,mam termin na 3 kwietnia ale lekarka mówi że chyba Świąt doczekamy bo na razie nic się nie dzieje,widocznie małej dobrze w brzuszku albo czeka na prawdziwą wiosnę,hehe. W sumie to chyba dobrze bo mała waży 2800 i może jeszcze coś podrośnie ale juz nie mogę sie doczekać,choć z drugiej strony strach przed porodem.Cały czas myślałam że urodzę wcześniej bo od dawna mam bóle przepowiadające-jak przy miesiączce a tutaj szyjka szczelnie zamknięta.No cóz poczekamy i zobaczymy,pozdrawiam serdecznie,buziaczki :)))
venuss
2007-03-23
14:56:41
Email
gosia77 dzieki kochana, Tobie tez duzo zdrowia zycze!!!
venuss
2007-03-23
15:00:02
Email
daga tą wagą sie nie przejmuj, na USG zawsze wychodzi sporo zaniżona, kazdy to może potwierdzic:). We wtorek lekarz wybadał ze Ola waży 3kg a juz za dwa dni w dniu kiedy sie urodziła wazyła 3400:)
MAGDA77
2007-03-27
12:35:49
Email
czesc dziewczyny;-) juz mam dobry humorek ...ale ostatnie 2 tyg byly nerwowe. Lekarz wyslal mnie do szpitala, lezenie plackiem, zastrzyki kroplowka fenoterol (a feee)i nerwy zeby nie urodzic w 34 tyg. teraz juz jest ok. wszystko sie uspokoilo. Termin mam na 20 kwiecien , ale lekarz prognozowal ze urodze zaraz po odstawieniu lekow czyli w 37 tyg. Szyjka skrocona i male rozwarcie ale na szczescie Filip jeszcze grzecznie siedzi w brzuszku i sie relaksujemy razem;-) teraz to juz sie moze rodzic, ale moze doczekamy Wielkanocy. W sumie ja sie czuje lepiej niz 2-3 tyg temu ....Buziaczki, pa M.
MAGDA77
2007-03-27
12:40:19
Email
AHA ... prawie wszystko mamy przygotowane, nawet torba do szpitala juz spakowana ...no bo w sumie nie wiadomo kiedy pojedziemy. a pokoik to juz ma maz przemebloac jak bede w szpitalu. Na razie lozeczko jeszcze sluzy Zuzance (ona ma 20 mies.). Mimo ze to drugi porod to i tak sie boje - pierwszysbyl spoko , nawet tak nie bolalo albo nastawialam sie na wiekszy bol.... a teraz troche panikuje, ale wszystko jest do przejscia, bedziemy miec porod rodzinny wiec uspokajaniem zajmie sie moj mezczyzna. A wy myslicie o porodzie rodzinnym? ja nie widze innej mozliwosci:-) cmok buziaki. M.
gosia77
2007-03-28
20:44:51
Email
Witajcie kobitki. W piątek mam wizytę i ktg. Mam pytanko: co przygotowałyście na wyjście ze szpitala oprócz body pajacyów itd. chodzi mi o kombinezonik. Niby kwiecien to już wiosna, więc sobie przygotowałam polarkowy i pod spód dodatkowy welurowy pajacyk (oprócz bawełnianego) jakby było zimno oczywiście. no ui rożek i koc na odbiór. To chyba wystarczy nie? myślę że kombinezon zimowy to przesada, nie? Magdo 77 też mam spakowaną torbę pokój tak prawie prawie tylko łóeczko nie rozłożone bo to jeszcze mąż zdąży zrobić jakby co, chyba że zemdleje przy porodzie. Jak u was jest z porodami rodzinnymi? Płatne? bezproblemowo? w ogóle nie wiem skąd jesteście... Magdo ja mam termin 25 ale podobno będzxie już po świętach coś bo mam rozwarcie 2,5cm. pozdrawiam cieplutklo ciebie i wszystkie dziewczyny.
MAGDA77
2007-03-28
21:47:59
Email
CZESC ! :-) unas (Krosno) porod rodzinny jest bezplatny - przy przyjeciu tylko mowisz ze rodzinny i rodzisz w osobnej sali (+wc)rodzisz sama - tzn bez innych kobiet - bo na tej glownej sali porodowej to jest kilka lozek. W tej sali do porodow rodzinnych to w sumie nie ma zadnych rewelacji, sam ten spokoj mnie satysfakcjonuje - juz Zuzie tak rodzilam i bylam bardzo zadowolona ze maz byl przy mnie! chodzi tylko o to zeby ta sala byla wolna ale mysle ze nie bedzie takiego zbiegu okolicznosci:-) poza lozkiem porodowym jest tam jeszcze kanapa fotel i maly stolik no i pilka (poprzednio wzielam sobie gazetke hehe nawet sie przydala) i co jakis czas zagladaja polozne, w razie czego zawsze maz mogl wyjsc i kogos zawolac. Nasz pierwszys porod byl dlugi (13 h.)ale bylo ok- nie nudzilo sie :-) po porodzie maz poszedl z polozna i dzieckiem do wazenia itd, mnie w tym czasie zszyli i potem dostalam dziecko do karmienia i mielismy z mezem jeszcze ok godzinki "luzu" dla siebie i coreczki. Wiec mysle ze to lepsze rozwiazanie od takiego tasmociagu : "porod i na oddzial a w przelocie pokazac dziecko mezowi" :-) polecam rodzinne. Moj maz nie wyobraza sobie inaczej drugiego porodu. ......no chyba ze bedzie cesarka ale na razie o tym nie mysle , moze nie bedzie konieczna!
MAGDA77
2007-03-28
21:55:44
Email
Gosia77 trzymam kciuki. Fajnie ze nie bralas lekow. Ja przed 2 tyg troszke lykalam, ale od tygodnia juz nic i teraz luzik. Filip przestal sie spieszyc, wiec moze faktycznie doczekamy terminu ;-) za tydzien konczymy 38 tydzien. Pozdrowienia dla wszystkich kwietniowych mamusiek:-) dobranoc. M.
wika
2007-04-03
10:48:16
Email
Witam! Zostało mi 10 dni do terminu porodu, teoretycznie oczywiście. Chyba do świąt nic sie jeszcze nie zacznie, czuje się ok, nieraz pojawiają mi sie skurcze po południu, ale myślę ze to takie zmęczeniowe. Zapisy ktg są wporzadku. W ubiegłym tygodniu byłam w szpitalu na obserwacji cisnienia krwii, bo w gabinecie u gin. mam 156/94 a tam w szpitalu raczej niedocisnienie 100/60 - 115/65, ale co się dziwic , żadnych stresów tylko nudy. Jutro mam wizytę u ginekologa, ciekawe co powie. Coraz częściej myśle o porodzie, sni mi się juz po nocach. Szczególnie teraz jak się nasłuchałam jak te kobiety na porodówce krzyczą!Ciekawa jestem jakie rozwiązanie mnie czeka, czy poród naturalny czy cc(pierwsza ciąża w 2003 przez cc). Narazie lekarz nic nie mówi, chociaz w szpitalu leżała ze mną dziewczyna z taką samą sytuacja, pierwsza ciąża w 2003 przez cc i druga teraz na 15 kwietnia, lekarze jejsugerowali cc żeby rana sirana po cc nie rozeszła. A co u Was, Mamuski, urodziła już któraś?! Piszcie! pozdrawiam!
gosia77
2007-04-06
23:01:31
Email
witam mamuśki, miałam dzisiaj ktg wspaniałe uczucie słyszeć serduszko szkraba. Jeśli święta miną spokojnie to wizytę mam dopiero po 15 kwietnia a to będzie już tylko 10 dni do terminu. Ale ja myślę że to będzie szybciej bo .... nie wiem tak mi się wydawa! Zdrowych spokonych świąt Wielkiej nocy dla Was i dla Waszych kurczczków tych w brzuszkach i tych w domciu. Paaaaaaaaa-nie przejadajmy się!!!!
daga
2007-04-09
15:30:09
Email
Witam,urodziłam 2 kwietnia śliczną córeczkę:)))Olga ważyła 2,65 i miała 53 cm.Teraz jesteśmy juz w domciu i próbujemy dojść do ładu ze wszystkim.Pozdrawiam serdecznie was wszystkie,całusy :))
ciekawa
2007-04-09
18:12:51
Email
Gratulacje;)
venuss
2007-04-10
11:16:56
Email
Daga gratulacje, ucałuj Oleńkę w piętkę!
gosia77
2007-04-12
22:13:18
Email
Gratulacje Daga, zdrówka i wszystkiego naj naj naj, ja jeszcze czekam!!!! Papapapa
wika
2007-04-21
14:16:24
Email
Witam was koczane koleżanki! Dnia 16.04. o godz. 18 rzyszła na świat nasza córwczka NADIA! Waga 3650g , mierzy 36 cm, urodzona naturalnie , nie przez cc, Od 3 dni jesteśmy w domku, Nadusia ciągle śpi i je (karmiona piersią) a ja coraz ,coraz ... lepiej sie czuje i chodzę. Olaf się bardzo cieszy , głaszcze i całuje ją po rączkach. A jak Wy pozostałe mamusie , dajcie znac jak urodzą się Wasze dzidziusie, Pozdrawiam gorąco!
gosia77
2007-04-22
11:59:02
Email
Ogromniaste gratulacje Wika!!!!!!!!!!! Ucałowania dla dziecinki i dla Ciebie! Ja mam termin na 25 kwietnia. Na razie nic się nie dzieje poza tym że bombarduje mi szyjkę głową zwłaszcza wieczorem. Jak do czwartku nic się nie będzie działo to w czwartek mam się zgłosić na oddział. Fajnie że już masz za sobą poród ja coraz częściej myślę jak to będzie. Ginka pociesza mniue że kilka skurczów parcie i będzie po bo mały jest niziutko szyjka od środka właściwie zanikła a na zewnątrz 2,5 cm. Mówiła też że raczej wytrzymam ból skoro miałam bolesne okresy ale takie gadanie tam... i tak się boję... Pozdro, papapapa odezwę się jak będę mogła.Gosia.
gosia77
2007-04-28
20:31:57
Email
witajcie, 25 04 2007 godz. 4.10 siłami natury przyszedł na świat nasz synuś Mikołaj. 3450g, 50cm. Cudo. Pozdrawiam, odezwę się wkrótce.
ciekawa
2007-04-28
20:46:17
Email
gratulacje;)
monia_ireland
2007-04-28
21:23:19
Email
ja równiez gorąco gratuluje!!!!!!!!:):)
gosia77
2007-04-29
10:59:34
Email
dzięki wielkie!!!!!!!!!!!!!11
MAGDA77
2007-05-02
08:01:59
Email
HEJ HEJ ! w koncu dotarlam do kompa!! 18.04.2007r urodzilam Filipka! wazyl 4290g i dl.56 cm. taki sobie klocuszek hihi ! rodzilam naturalnie i im wiecej czasu mija od porodu to wydaje mi sie ze nie bylo tak ciezko. rodzilam godzinke - do szpitala pojechalam jak bylo juz 8 cm .........lekarz sie ucieszyl ze taki krotki porod :-) ja teraz tez sie ciesze, bolalo -to fakt! ALE WARTO!!!!!!! FILIP JEST SLICZNYM ZDROWYM CHLOPCEM , BUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAM! I GRATULACJE!
Monik
2007-05-02
17:02:29
Email
Gratuluję wszystkim mamusiom!!! Zazdroszczę,że mamcie to już za sobą. Magda dużego dzidziusia urodziłaś:)) Jak będziesz miała czas to wpadnij na majowy temat pogadać o porodzie.
ciekawa
2007-05-02
17:30:39
Email
Koniecznie wpadnij:) Gratulacje;)
gosia77
2007-05-02
22:43:39
Email
Witajcie, przede wszystkim wielkie gratulacje dla Ciebie Magdo 77! Mój dzidziuś nie był tak wielki, ale poród też trochę bolał. Ale masz rację, było warto. Ja rodziłam trochę dłużej chociaż także zgłosiłam się do szpitala z rozwarciem 8 cm. A jak tatusiowie? Byli przy porodzie, napiszcie.Mój mąż był i przeżył. I jest zadowolony, chociaż nie przecinał pępowiny bo zrobili to tak szybko, że nie zdążył się odezwać... Ale tak naprawdę to chyba chodziło o to, że była krótka. Jeszcze raz ucałowania dla Magdy i Filipka i pozdrowienia od Mikołaja dla Filipa. No i jeszcze gratulacje dla wszystkich tatusiów. Do gratulacji dołącza się tatuś Mikołajka.
MAGDA77
2007-05-03
21:24:57
Email
;-) hmmm.... tatus - nie zdazyl dojechac ;-) tzn sala porodow rodzinnych i tak byla zajeta
wika
2007-05-06
21:49:52
Email
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAM! Nasza Nadusia ma dziś już 20dni! Śpi, pije mleczko, robi kupki, czasem płacze i rośnie!!! - zresztą same wiecie...Wychodzimy już na spacerki, bardzo to lubi i zaraz zasypia słodziutko. Olaf (3,5 lat) nie jest zazdrosny, bardzo sie cieszy i przytula do Nadusi. A jak u Was z relacjami między rodzeństwem? O ile pamiętam to Magda77 ma starszą córcie Zuzanke, jak mała przyjęła Filipka? Pozdrawiam!
wika
2007-05-11
21:55:18
Email
Cześć. Jestem po porodzie 3 tygodnie. Miałam nacięcie krocza. na zewnątrz 4 szwy i jakieś jeszcze wewnętrzne, niektóre mi położna zdjeła po 10 dniach, jeszcze powiedziała że mogą mi z mięśnia wychodzic i jak będa mi przeszkadzać to mam przyjść, ona je ściągnie! coś strasznego!!! I chyba właśnie wychodzą ! Czy też tak miałyście? ciągle mam plamienia, ale nie krwiste tylko takie beżowo-żółte. Czy to jest ok? Dopiero za 3 tygodnie kontrola u gina! Czy może powinnam isc wcześniej? kiedy się wyjdzie na prostą w tej kwesti?! pozdrawiam.
gosia77
2007-05-11
22:59:56
Email
cześć. Słuchaj Wika, ja jestem 2,5 tygodnia po i tak jak ty mialam 4 szwy zewnętrzne i chyba mnóstwo wewnętrznych, i też mi wyłażą albo się rozpuszczają. Położna mówiła, że jak się rozpuszczają to też może szczypać i piec, a jak pjawią się jakieś nitki to się mam nie wystraszyć. Chyba mam sporo tych w środku bo mnie gryzie jak psia mać. też jeszcze mi leci ale już inaczej i mniej. Pozdrowionka dla dzidzi. Papapa.
MAGDA77
2007-05-12
23:14:15
Email
mnie tez te szwy gryza i ciagna. bylam "przyciac" ale to malo dalo! na zewnatrz spoko, ani sladu juz, ale w srodku to mnie niezle zasznurowali:-) we czwartek ide do kontroli. moze juz bedzie ok...tylko troche mnie jeszcze czasem brzusio boli , ,,,tak dziwnie , nie wiem dlaczego hmmm.... a co do dzieci i zazdrosci - Zuzia super przyjela braciszka. tuli go i glaska , tylko nie ma wyczucia, ale intencje ma dobre! troche musimy uwazac , ale ogolnie jest ok. przykarmieniu baaardzo chce sie przytulac do mnie, ale ja to rozumiem i staram sie nie zloscic chociaz filip mi sie krztusi strasznie jak sie zuza po mnie tlucze ...damy rade!:-)pozdrowienia dla Was Mamusie!!!
MAGDA77
2007-05-12
23:14:53
Email
mnie tez te szwy gryza i ciagna. bylam "przyciac" ale to malo dalo! na zewnatrz spoko, ani sladu juz, ale w srodku to mnie niezle zasznurowali:-) we czwartek ide do kontroli. moze juz bedzie ok...tylko troche mnie jeszcze czasem brzusio boli , ,,,tak dziwnie , nie wiem dlaczego hmmm.... a co do dzieci i zazdrosci - Zuzia super przyjela braciszka. tuli go i glaska , tylko nie ma wyczucia, ale intencje ma dobre! troche musimy uwazac , ale ogolnie jest ok. przykarmieniu baaardzo chce sie przytulac do mnie, ale ja to rozumiem i staram sie nie zloscic chociaz filip mi sie krztusi strasznie jak sie zuza po mnie tlucze ...damy rade!:-)pozdrowienia dla Was Mamusie!!!
basienka25
2007-05-13
09:21:35
Email
Wika, plamienia mogą być i żółte.
Goga66
2007-05-13
12:46:36
Email
Plamienia w ogóle z czasem powinny właśnie brązowieć, żółknąć itp
Strona 8 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum