szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ternin na : Kwiecień 2007


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 11 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,
Napisano: Treść:
wika
2006-09-04
Email
Cześć Wszystkim! Mam już 3 letniego synka , obecnie jestem w 7 tyg. ciąży! Byłam u lekarza i wszystko narazie jest ok! Cieszę się że w końcu się nam udało bo o 2 dziecko staraliśmy się od ponad roku. Piszczie mamusie kwietniowych dzieciaczków!!! pozdrawiam
gosia77
2007-05-02
22:43:39
Email
Witajcie, przede wszystkim wielkie gratulacje dla Ciebie Magdo 77! Mój dzidziuś nie był tak wielki, ale poród też trochę bolał. Ale masz rację, było warto. Ja rodziłam trochę dłużej chociaż także zgłosiłam się do szpitala z rozwarciem 8 cm. A jak tatusiowie? Byli przy porodzie, napiszcie.Mój mąż był i przeżył. I jest zadowolony, chociaż nie przecinał pępowiny bo zrobili to tak szybko, że nie zdążył się odezwać... Ale tak naprawdę to chyba chodziło o to, że była krótka. Jeszcze raz ucałowania dla Magdy i Filipka i pozdrowienia od Mikołaja dla Filipa. No i jeszcze gratulacje dla wszystkich tatusiów. Do gratulacji dołącza się tatuś Mikołajka.
MAGDA77
2007-05-03
21:24:57
Email
;-) hmmm.... tatus - nie zdazyl dojechac ;-) tzn sala porodow rodzinnych i tak byla zajeta
wika
2007-05-06
21:49:52
Email
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAM! Nasza Nadusia ma dziś już 20dni! Śpi, pije mleczko, robi kupki, czasem płacze i rośnie!!! - zresztą same wiecie...Wychodzimy już na spacerki, bardzo to lubi i zaraz zasypia słodziutko. Olaf (3,5 lat) nie jest zazdrosny, bardzo sie cieszy i przytula do Nadusi. A jak u Was z relacjami między rodzeństwem? O ile pamiętam to Magda77 ma starszą córcie Zuzanke, jak mała przyjęła Filipka? Pozdrawiam!
wika
2007-05-11
21:55:18
Email
Cześć. Jestem po porodzie 3 tygodnie. Miałam nacięcie krocza. na zewnątrz 4 szwy i jakieś jeszcze wewnętrzne, niektóre mi położna zdjeła po 10 dniach, jeszcze powiedziała że mogą mi z mięśnia wychodzic i jak będa mi przeszkadzać to mam przyjść, ona je ściągnie! coś strasznego!!! I chyba właśnie wychodzą ! Czy też tak miałyście? ciągle mam plamienia, ale nie krwiste tylko takie beżowo-żółte. Czy to jest ok? Dopiero za 3 tygodnie kontrola u gina! Czy może powinnam isc wcześniej? kiedy się wyjdzie na prostą w tej kwesti?! pozdrawiam.
gosia77
2007-05-11
22:59:56
Email
cześć. Słuchaj Wika, ja jestem 2,5 tygodnia po i tak jak ty mialam 4 szwy zewnętrzne i chyba mnóstwo wewnętrznych, i też mi wyłażą albo się rozpuszczają. Położna mówiła, że jak się rozpuszczają to też może szczypać i piec, a jak pjawią się jakieś nitki to się mam nie wystraszyć. Chyba mam sporo tych w środku bo mnie gryzie jak psia mać. też jeszcze mi leci ale już inaczej i mniej. Pozdrowionka dla dzidzi. Papapa.
MAGDA77
2007-05-12
23:14:15
Email
mnie tez te szwy gryza i ciagna. bylam "przyciac" ale to malo dalo! na zewnatrz spoko, ani sladu juz, ale w srodku to mnie niezle zasznurowali:-) we czwartek ide do kontroli. moze juz bedzie ok...tylko troche mnie jeszcze czasem brzusio boli , ,,,tak dziwnie , nie wiem dlaczego hmmm.... a co do dzieci i zazdrosci - Zuzia super przyjela braciszka. tuli go i glaska , tylko nie ma wyczucia, ale intencje ma dobre! troche musimy uwazac , ale ogolnie jest ok. przykarmieniu baaardzo chce sie przytulac do mnie, ale ja to rozumiem i staram sie nie zloscic chociaz filip mi sie krztusi strasznie jak sie zuza po mnie tlucze ...damy rade!:-)pozdrowienia dla Was Mamusie!!!
MAGDA77
2007-05-12
23:14:53
Email
mnie tez te szwy gryza i ciagna. bylam "przyciac" ale to malo dalo! na zewnatrz spoko, ani sladu juz, ale w srodku to mnie niezle zasznurowali:-) we czwartek ide do kontroli. moze juz bedzie ok...tylko troche mnie jeszcze czasem brzusio boli , ,,,tak dziwnie , nie wiem dlaczego hmmm.... a co do dzieci i zazdrosci - Zuzia super przyjela braciszka. tuli go i glaska , tylko nie ma wyczucia, ale intencje ma dobre! troche musimy uwazac , ale ogolnie jest ok. przykarmieniu baaardzo chce sie przytulac do mnie, ale ja to rozumiem i staram sie nie zloscic chociaz filip mi sie krztusi strasznie jak sie zuza po mnie tlucze ...damy rade!:-)pozdrowienia dla Was Mamusie!!!
basienka25
2007-05-13
09:21:35
Email
Wika, plamienia mogą być i żółte.
Goga66
2007-05-13
12:46:36
Email
Plamienia w ogóle z czasem powinny właśnie brązowieć, żółknąć itp
Strona 11 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum