szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pażdziernik


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
angela
2006-06-22
Email
cześć dziewczyny.jak się czujecie?jak tam wasze brzusie?mój juz ładnie się pokazał,chodze dumna:)a kg przytyłam od początku ciąży 5 kg. juz połowa za nami taka jestem szczęśliwa.upały dają o sobie znać a tu dopiero początek:) napiszcie co u Was,jak sie czujecie? mnie dopada zgaga i bezsenność.okropieństwo. czekam na relacje jak tam u Was
angela
2006-09-15
13:02:57
Email
oj ja tez nie moge sie porządnie wyspać. ja śpię na boku, nawet pozycja mi nie przeszkadza ale za to co chwilke latam siku i juz mam poprostu dość. tak sobie pomyślałam jak dawno trafiłam na to forum ile się przeszło nerwów i niepokoi a tu teraz ostatni miesiąc. tak też sobie myśle że powinnam się wyspać przed narodzinami maluszka ale niestety się nie da. a wracaja do mnie znów humory. jestem marudząca non stop. chciałabym być tylko przytulana. nie lubię takich stanów ale coż.
FK
2006-09-28
17:15:54
Email
Widzę, że pod moją nieobecność nasz wątek zamarł. A ja tymczasem tzn. 22.09 o godz. 12:25 urodziłam Krzysia :) Miał 55cm i 3,6kg. Jest kochany i śliczny. Wczoraj wróciliśmy do domu. Jak będę miała trochę więcej czasu, to napiszę coś więcej. Wam też życzę takich wspaniałych dzieciaczków jak mój synek!
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum