szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pażdziernik


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
angela
2006-06-22
Email
cześć dziewczyny.jak się czujecie?jak tam wasze brzusie?mój juz ładnie się pokazał,chodze dumna:)a kg przytyłam od początku ciąży 5 kg. juz połowa za nami taka jestem szczęśliwa.upały dają o sobie znać a tu dopiero początek:) napiszcie co u Was,jak sie czujecie? mnie dopada zgaga i bezsenność.okropieństwo. czekam na relacje jak tam u Was
Ulka
2006-06-24
12:05:18
Email
Cześc Angela widzę ze mało komu przypada październik, ja mam termin na 11 listopada, ale wcale bym się nie pogniewała gdybym urodziła wcześniej dopuszczalna granica to dwa tygodnie w jedna lub drugą stronę, więc róznie moze być. Odnośnie zgagi to mozna brać reni- pomaga na krótko ale chyba można ssać do 6 tabletek dziennie i nie jest szkodliwy dla dzidziusia lub ranigast mi lekarz przepisał dwa razy dziennie. Co do upalow to cięzka sprawa ja staram się nie wychodzić w skwar z domku, a na spacerki pod wieczór, trzeba pic dużo wody mineralnej niegazowanej. Znasz już plec dzidziusia? i jak ogólne samopoczucie, brzuszek duży? moj dopiero dwa tygodnie temu ruszył do boju musi nadrobic zaległosci. Pozdrawiam
anaa
2006-06-25
15:29:42
Email
witam.ja mam termin na 19 października.obecnie jestem w 24 tygodniu,a od początku ciąży przytyłam 7kg.brzuszek jest widoczny, bardzo.aż boje się myśleć co będzie dalej:]ale wiemy że to dziewczynka:]upały są okropne i czuje się fatalnie.buziak.
anaa
2006-06-25
15:34:20
Email
hej.ja mam termin na 19 października.obecnie jestem w 24 tygodniu ciąży.brzuszek jest już bardzo widoczny.aż boje się myśleć co będzie dalej.ale wiemy już że to dziewczynka:]upały są straszne i czuje się wtedy fatalnie.buziak.
betty
2006-06-26
10:30:33
Email
czesc dziewczyny. moje Malenstwo ma urodzic sie 30.10. Jestesmy w 22 tyg, brzuszek rosnie szybko od około 3 tygodni, ale ja przytylam juz 12 kg, masakra :( Upały okropne i tez pojawia sie zgaga.Ale jest super, czujemy sie świetnie i rosniemy szybko hihi Pozdrawiam!
betty
2006-06-26
10:31:15
Email
czesc dziewczyny. moje Malenstwo ma urodzic sie 30.10. Jestesmy w 22 tyg, brzuszek rosnie szybko od około 3 tygodni, ale ja przytylam juz 12 kg, masakra :( Upały okropne i tez pojawia sie zgaga.Ale jest super, czujemy sie świetnie i rosniemy szybko hihi Pozdrawiam!
mamka
2006-06-26
12:50:08
Email
Cześć, ja też mam termin na 19 październik, niedawno wyszłam ze szpitala bo mam jakieś skurcze macicy ale to podobno nic takiego i nie wpływa na ciąże, brzusio rośnie mi dość szybciutko a przytyłam 6 kg.Jutro idę na usg i mam nadzieję że w końcu się dowiem kto tak szaleje w moim brzuszku, pozdrawiwam i trzymam kciuki :)
angela
2006-06-27
13:55:11
Email
ja juz w 17 tyg dowiedziałam sie ze w moim brzuszku mieszka malutki mężczyzna:) i zostało to potwierdzone na kolejnych usg. m,ój brzuszek jest wreszcie widoczny:)chodze dumna:) myślałam ze 5 kg to mało,martwiłam sie ze za mało ale widze ze wy też tyle macie:) buziaczki
FK
2006-07-07
10:03:53
Email
Witajcie. Widzę, że pojawił się nowy temat "październikowy". Poprzedni jakoś zamarł. Długo nie miałam dostępu do sieci i myślałam, że tamten dawny temat się mocno rozwinął, a tu nic... No ale dobrze, że jest nowy. Ja mam termin na 7 października, jutro zaczynamy 28 tydzień. Brzuszek spory i zaczyna mi być trochę cięzko. Przytyłam na szczęście nie tak dużo, bo ok. 7kg. Upały też mi strasznie dokuczają. Oprócz tego mam bardzo niskie ciśnienie i lekką anemię, więc spać mi się chce cały czas. Moje Maleństwo to chłopiec. Szaleje w brzuszku jak nie wiem :)
natalka86
2006-07-10
08:49:26
Email
witam brzuchatki! ja jestem w 27 tyg ciazy i termin mam na 12 pazdziernika.brzusia mam tez niczego sobie,a upaly?MASAKRA tymbardziej w pracy :( wczoraj dowiedzialam sie ze bede miala synka :) pozdrawiam!
natalka86
2006-07-10
08:49:46
Email
witam brzuchatki! ja jestem w 27 tyg ciazy i termin mam na 12 pazdziernika.brzusia mam tez niczego sobie,a upaly?MASAKRA tymbardziej w pracy :( wczoraj dowiedzialam sie ze bede miala synka :) pozdrawiam!
angela
2006-07-11
13:25:49
Email
no ja jak pochwaliłam ze upały mi nie przeszkadzają tak teraz kompletnie nie mam siły uffff okropieństwo!!!oj ale wsztsko wynagradza to jak czuje to malenstwo w środku.codziennie dziękuje Bogu za ten dar. byłam u lekarza i narazie m.ój maluszek ma położenie miednicowe,pośladkowe.a u was jak?
natalka86
2006-07-12
12:00:45
Email
mi lekarz nie powiedzial jakie ulozenie bo maluda tak sie wiercil ze byl zdziwiony co on wyrabia w tym brzuchu.a maly raz dupcia do nas raz bokiem ze USG trwalo z jakies 15-20 minut bo sam chcial popatrzec jak on wariuje :) to bedzie maly urwis cos mi sie wydaje :)
angela
2006-07-12
14:31:53
Email
no mój malec to teraz codziennie tez odstawia takie kopniaki ze az szok poprostu:) ale my kochamy to uczucie:)
natalka86
2006-07-13
08:49:00
Email
a może któraś z was ma tak ze cała wasza trójka będzie z października? moja dzidzia nie była co prawda planowana ale tak sie złoży że i dzidzia i tata i mama są z października.tylko że niestety ja i tata jesteśmy z 2 połowy października,a dzidzia bedzie z 1 połowy na pewno.ale zawsze ten październik :) pozdroofka
Nina81
2006-07-13
11:10:08
Email
hej. my mamy termin na 25 pazdziernika. od poczatku ciazy przybylo mi z 5 kilo. wszyscy pytaja gdzie ja tego malucha chowam, a ja sama sie dziwie, ze miesci sie w moim brzuszku... ale najwazniejsze, ze nasza dziewusia jest zdrowa i ku uciesze taty - ruchliwa ;)
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum