szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Amelia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
olufal
2005-12-09
Email
Dzis w koncu sie dowiedzialam!!!! Za 2 miesiace +tydzien (jezeli wszystko pojdzie planowo)bedziemy miec jeszcze jedna dziewczyne na forum :) Doktor tym razem byl pewien na 100%- ze urodze dziewczynke :)Strasznie sie ciesze i musialam sie z Wami podzielic ta nowina bo przez 7 miesiecy nie mialam pojecia co nosze pod serduchem :) Pozdrawiam, Ola
polishgirl
2006-01-06
14:55:30
Email
olu własnie oglądałam na necie tełóżeczka i najbardziej podoba mi sie Radek III. A i cena jest całkiem przyjazna ;-))
bela
2006-01-06
14:56:03
Email
Hejka.ja juz mam potrzebne rzeczy tylko trzeba je do tej torby wlozyc:-) bo jak czytalas moje posty nie wiem kiedy TO moze nastapic.Poli nic wiecej nie wiem o Tobie moze napiszesz (imie,wiek)bo nie znalazlam Twojego wpisu w "a moze by tak uaktualnic..."
olufal
2006-01-07
00:06:14
Email
Radek II to byl takze moj typ lozeczka ale nie bylo go dzisiaj w sklepie a ja juz chyba podswiadomie chcialam miec lozeczko ladnie przystojone w pokoju -i stalo sie :) dzis po popoludniowej depresji maz wzial mnie do sklepu na zakupy i mamy lozeczko Radek VII (to z kiezycem o 100zl drozsze niz Radek II)w kolorze teak,do tego komplet poscieli z poszewkami,ochraniaczami i baldachimem :)Az sie poplakalam z wrazenia gdy skonczylismy :) Wiec widzisz Belu ja juz tez prawie jestem gotowa ;) Wozek na razie odkladam na pozniej bo mam fotelik samochodowy w "spadku" po znajomej a i tak malej przez pierwszy miesiac nie bede nigdzie wozkiem wozic...Torba do szpitala prawie przygotowana!-zostalo mi dokupienie dla mnie koszuli rozpinanej a dla dzidzi chusteczki nawilzane i masc typu linomag.Musze jeszcze wyprac dla malej ubranka i jestesmy gotowe :) Wlasnie! Pralyscie moze ubranka w platkach mydlanych?W szkole rodzenia zalecali by te pierwsze ubranka wyprac wlasnie w platkach i czasem nie plukac w plynie do plukania,no wiec zakupilam te platki i strasznie sie zdziwilam bo nie wiem ile moja pralka pobiera wody a tem poisze na pudelku ze 2 lyzki na 2 litry czy cos takiego i aby parokrotnie plukac...wy wiecie moze ile pralka pobiera wody? Gash co za problemy ;))))) Ale lepsze to niz deklaracja VAT czy CITy ;) Buzka OLa
polishgirl
2006-01-07
11:35:43
Email
Olu, z tego co gdzies wyczytałam i słyszałam nie powinno się prac płatkami w pralce, bo zatyka pralke czy cos takiego, ze sie pieni za bardzo. Ze jesli płatki to tylko reczne pranie. Dlatego tez kupiłam proszek Bobas i w nim mam zamiar prać, jest bezzapachowy,.Nie wyobrażam sobie prania tych wszystkich ciuszków w rękach.
olufal
2006-01-07
12:08:22
Email
ha czyli jednak bzdury pisza na tym opakowaniu!Dobrze w takim razie ze nie pralam!W takim razie chyba zrobie tak ze jeden komplet do szpitala wypiore recznie w tych platkach a reszte w proszku dla niemowlakow i jak mala zlapie uczulenie po ubrankach w proszku to przebiore ja szybko w ciuszki wyprane w platkach i wysle meza do domu aby zrobil tak z reszta :) a jak nie bedzie miala uczulenia to luzik a conajmniej sie nie narobie ;) Buzka Ola nierobek ;)
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum