szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Amelia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
olufal
2005-12-09
Email
Dzis w koncu sie dowiedzialam!!!! Za 2 miesiace +tydzien (jezeli wszystko pojdzie planowo)bedziemy miec jeszcze jedna dziewczyne na forum :) Doktor tym razem byl pewien na 100%- ze urodze dziewczynke :)Strasznie sie ciesze i musialam sie z Wami podzielic ta nowina bo przez 7 miesiecy nie mialam pojecia co nosze pod serduchem :) Pozdrawiam, Ola
basiar
2005-12-09
15:00:15
Email
Gratuluje Olu!!!ja na taka nowine musze jeszcze poczekac, ale tez juz chce wiedziec:)jesli bede miec dziewczynke nazwiemy ja wlasnie Ola:)
basiar
2005-12-09
15:03:56
Email
Aha, Ola, wlasnie wyczytalam ze wg tej tabelki przewidywania plci u Ciebie powinien byc chlopczyk:)a wiec czy ja tez mam nie traktowac jej powaznie, u mnie tez wychodzi coreczka:)
olufal
2005-12-09
15:08:59
Email
No wlasnie jakos nie sprawdzila mi sie tabelka :) Ale to i nawet lepiej bo bede miala komu kucyki czesac ;) Teraz zreszta mam praktyke z 11 -letnia corka meza z pierwszego malzenstwa ktora od lipca mieszka z nami w Polsce :) Maz chyba troche smutny jest( chodz tego nie pokazuje) ma juz dwie corki a teraz dojdzie mu trzecia ale w koncu to wina jego plemniczkow wiec moze miec tylko pretensje do siebie ;) Buzka Ola
andzia_01
2005-12-09
15:58:31
Email
Olu, serdecznie gratuluję ze będzie Amelka, będzie koleżanka dla Agatki /może urodzą się w tym samym dniu? :))), pozdrowionka!
olufal
2005-12-12
11:27:52
Email
Andziu ja mam termin na 16 lutego a ty? Fajnie juz wiedziec kto tam rozrabia w moim brzuszku! Moja mama tez sie strasznie cieszy ze to wnuczka bedzie :)( zreszta to pierwsze wnuczato wiec babcia juz zaczela sklepowe szalenstwo :) Dla tesciow to 9 wiec chyba nie sa tak podekscytowani. Dla meza 3 corka wiec tez nie przejawia tego samego entuzjazmu. A ja z mama szalejemy a co tam! :) Pozdrawiam Ola
andzia_01
2005-12-14
08:21:17
Email
Olu ja też mam termin na 16 lutego:))) więc jak napisałam moze nasze dziewuszki się spisza i urodzą w tym samym dniu, powiem szczerze, ze nie wiem jak Ty, ale ja już chciałabym żeby ten luty już był bo poza tym ze chce mi się już tej dzidzi to jeszcze teraz te dolegliwości 3 trymestru bardzo mnie meczą...
andzia_01
2005-12-14
08:26:20
Email
Aha u mnie w rodzinie i z jednej i z drugiej strony będzie to pierwsza wnuczka /a mój synek jest pierwszym wnuczkiem/ więc też jest szaleństwo, teściowa to już za każdym razem tylko pyta czy aby na pewno dziewczynka, bo ona to miała 2 synów i zawsze marzyła o córci, więc teraz to marzy o wnusi...Wogóle to jakoś tak w naszych rodzinach jest "deficyt" dziewczynek, dominują raczej chłopcy, więc strasznie wszyscy ciesza się z tej dzidzi, ubranek mam sporo po Michałku, ale już zaczęłam dodatkowo kolekjconowac te różowe /nie chce mówic co to będzie jak wybiore się do sklepu ze swoją mamą../
olufal
2005-12-15
12:06:55
Email
Ja szczerze to czuje sie nawet niezle ale tez wolalabym miec juz mala kolo siebie i uczyc sie dawac cycka ;)))) Wlasnie ostatnio mowili o tym w szkole rodzenia i boje sie ze jak nie zaczne juz praktykowac to zapomne- nawet ostatnio kazalam mezowi sie nastawic na test ale ma za duza glowe ;))))))))) Buzak Ola
andzia_01
2005-12-15
12:25:36
Email
Mozna testowac mężów, czemu nie :)))) a karmienie piersią to taka naturalna sprawa, ze na pewno nie zapomnisz wskazówek ze szkoły rodzenia i będziecie obie sie przytulac i karmic, zobaczysz! Pozdrowionka, Aneta
olufal
2005-12-15
12:55:38
Email
Oby oby :) Strasznie chcialabym karmic piersia chodz szczerze powiem ze moje pierwsi wcale nie zwiekszyly swojej obietosci tak bardzo... So ciut wieksze... Czy w 8 i 9 miesiacu jeszcze rosna? Pozdrawiam Ola
andzia_01
2005-12-17
11:18:14
Email
Jak już urodzisz dzidzię i zacznie się laktacja to wtedy piersi się powiększą znacznie, a w ciaży to jest różnie. U mnie np. powiększyły się z rozm. B na C a u mojej koleżanki z dużego C na E...a jak zaczęła karmic to naprawde miała niezły problem z biustonoszem :)))
Eryka
2005-12-17
11:29:38
Email
Andzia ma rację. Z bustem to różnie bywa. Mi też w ciąży powiekszył sie z B na C. Przed porodem nie miałam mleka (choć u niektórych kobiet sie już wtedy pojawia). Urodziłam przez cesarskie cięcie i od razu gdy było to możliwe przystawiłam synka do piersi. Początkowo pokarm jeszcze nie leciał, ale mały ssał i ssał, że już po kilku a może kilkunastu godzinach pojawiła sie siara. Po porodzie, gdy ruszyła laktacja to biust urósł mi jeszcze do rozmiaru D. Nie mam teraz co na siebie włożyć, wszystkie bluzki za ciasne:)))
olufal
2005-12-17
13:58:21
Email
No to super!Znacznie mnie pocieszylyscie! Dzieki wielkie! pozdrawiam bardzo ola
bela
2005-12-18
17:39:07
Email
Czesc Olufal.Ja mam termin na 19 lutego!Chociaz byc moze bede rodzic wczesniej...Ale ja i moj mąż nie chcemy wiedziec co bedziemy miec.Kompletnie nas to nie kusi choc rodzinka chcialaby wiedziec.To ma byc niespodzianka dla nas i dla bliskich.Po cichu nastawiam sie na chlopca bo stare pzresady na to wskazuja ale to nie daje 100% pewnosci.Tylko 3 osoby mowily ze bedzie dziewczynka i wtedy troszke mnie kusilo ale przeszlo.Czekam z niecierpliwoscia na luty.
olufal
2005-12-19
01:23:34
Email
Podziwiam Cie za cierpiliwosc! Ja tak nie potrafie -ale to chyba kwestia charakteru. Bez wzgledu na plec dzidzi najwazniejsze jest to aby byla zdrowa-i tego wlasnie Twojej dzidzi zycze! Ja chcialam wiedziec kto to tam buszuje bo maz ma juz dwie cory i zaczal mowic do mojego brzucha Max-dobrze ze wiemy juz ,ze to Amelia bo mezus bedzie mial czas sie przestawic ;) A ja w swieta bede wiedziala jakie ciuszki przywiesc od tesciowej z Francji( mialam 4 kartony -2 z ubrankami dla chlopcow i 2 z ubrankami dla dziwczynek-wszystkie po dzieciakach dwoch siostr meza) Pozdrawiam OLa
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum