szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 17 maj 2006 r.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
MARZENAM
2005-12-05
Email
Witam. Mam pytanie czy ktoś ma termin porodu na 17 maja 2006 r. Jest to moja pierwsza ciąża i ciekawią mnie wasze odczucia w ciąży.
dota
2006-05-02
12:51:37
Email
Hejka!!! Też jestem ciekawa, która będzie pierwsza, choć Wy z terminem na 11 maja macie wieksze szanse :) Ehh juz nie mogę sie doczekać ...ciekawa jestem jak to będzie i jak sobie bede dawać radę. Nareszcie wyszło troszkę słoneczka i troszkę cieplej sie zrobiło ...ah tęsknie już za ciepłymi dniami. Pozdrawiam :D
emcia
2006-05-05
08:29:16
Email
Kurcze dziewczyny i co z wami? Zaczął się 40 tc i nic.... nawet malutkiego skurczyku nie mam. Już bym chciała mieć to za sobą... o tym czasie moja córeczka była już na świecie, widać chłopcy dłużej chcą siedzieć u mamy... pozdrowionka, dajcie znać co z wami.
monique
2006-05-05
13:04:08
Email
No właśnie!!!! mój Mikołaj też nie chce wyjść, właśnie wróciłam od gina, nic się nie dzieje musimy czekać, ja zwariuje, moja córeczka ciągle pyta o braciszka, znajomi na ulicy: jeszcze nie urodziłaś?, oszaleje, a tu nic a nic, skurcze przepowiadające i mamy czekać! 11 maja to mój termin, jak nic się nie wykluje, to 12 maja idę na wywołanie, a wy?
emcia
2006-05-05
15:50:11
Email
Ja mam wizytę u gina w poniedziałek, więc zobaczymy co mi powie. Raczej do poniedziałku nie urodzę, bo nic na to nie wskazuje... Może też będę musiała iść na prowokację, zobaczymy. Dam znać w pn co i jak. Na ostatniej wizycie miałam rozwarcie na jeden palec, ale od tamtej pory nic. Kacperek rozpycha się w brzuszku, bo na pewno ma już bardzo ciasno. Aż mnie obudził dzisiaj w nocy. Już mu mówię, żeby się może „pakował”, bo mama nie może się doczekać. Termin za parę dni a tu nic.. pozdrawiam
emcia
2006-05-06
12:44:05
Email
No, coś się zaczęło dziać... dzisiaj rano odszedł mi czop śluzowy, ale nie mam żadnych skurczy. Dzwoniłam do mojej lekarki, mam czekać na skurcze bądź na odejście wód płodowych. Zobaczymy co dalej....
monique
2006-05-06
15:37:11
Email
emcia! a czy czop to może brązowawy śluz troszkę wczoraj dzisiaj mniej?czy tylko małe plamienie po badaniu u gina?bo już sama nie wiem
emcia
2006-05-06
16:33:24
Email
No u mnie to była taka "klucha" twardego śluzy, żółtawa, ale z tego co wiem to może być zabarwiona również krwią. Czyżbyśmy miały się już zbierać, hi hi... No najwyższy czas, prawda? Pozdro
emcia
2006-05-08
20:28:07
Email
No jestem po wizycie, rozwarcie na dwa palce ale skurczy zero. Mam termin na czwartek, ale jestem umówiona na piątek z moją lekarka.... idę rodzić, o ile nie weźmie mnie nic wcześniej. Mam nadzieje, ze nie. A jak u was??? Pozdawiam
dota
2006-05-10
10:49:00
Email
Hejka a u mnie jeszcze dokładnie tydzień do terminu i zupełnie nic czuję sie tak jakbym nie była w ciąży tylko duży brzuch z obzarstwa by mi urósł :D zupełna rewelka pogoda piekna na spacerki można chodzić :) a tak swoją drogą to ciekawe kiedy ten maluch zechce przyjść na świat :) pozdrówka
MARZENAM
2006-05-10
11:47:42
Email
Cześć dziewczyny. U mnie dzidziuś nie odwrócił główki w dół, nadal ustawiony jest w pozycji pośladkowej w związku z tym czeka mnie cesarskie cięcie, jestem umówiona na cięcie 12 maja, czyli w ten piątek. Nie możemy z mężem doczekać się maleństwa. Dziewczyny życzę wam POWODZENIA
dota
2006-05-11
13:51:17
Email
Hej MArzenko !!! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo żeby wszystko przebiegło sprawnie i obyś szybko wracała do formy :D Odezwij sie jak będziesz już miała trochę czasu i siły. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia :D
emcia
2006-05-13
20:21:32
Email
Urodziłąm!!!! Skurcze zaczeły się 09.05.06 około godziny 21,30. Właśnie miałam się iść myć i położyć spać. Aż tu nagle coś mnie wzięło. Myślałam, że to jednorazowy skurcz i zaraz przejdzie. Nie chciałam rodzić wcześniej bo to była środa, a ja byłam umówiona z moją lekarką na piątek na rodzenie. Ale skurcze były już co 8 min. Poszłam się umyć, sprawdziłam torbę do szpitala i pojechaliśmy z mężem na porodówkę. Była godzina 22.30. Rozwarcie było na 2 palce i te okropne bóle krzyżowe, wręcz nie do wytrzymania. Prawdę mówiąc chciało mi się spać, a nie rodzić, ale skurcze mnie rozbudzały. Potem poszłam do wanny na pół godziny, ale wyszłam szybko bo nie mogłam już wytrzymać tego bólu. Tylko męża opinkalałam, żeby mnie masował po plecach, to dawało mi znaczną ulgę. Bałam się, że poród potrwa tak jak przy córce 12 godz. Ale nie. Tym razem poszło o wiele szybciej i po 3,5 godzinach urodziłam synka. Ważył 3800 / 56 cm. Ma piękne czarne, długie włoski. Jest śliczny i kochany. Lecz niestety musiał zostać na patologii. Miał zapalenie lewego płuca. Ale wiem, że wszystko będzie dobrze i za niedługo przywiozę go do domu.
monique
2006-05-15
17:40:55
Email
hej!!! ja też urodziłam, synusia!8.05.2006,o 7:50. w nocy z 7/8 maja około 3 rano poczułam skurcze, narastały i o 4 były co 4 minuty,więc pojechaliśmy, od 6 rano 4 cm rozwarcia, a o 7 co minutke skurcze,piekielne-krzyżowe, mąż masował,gdyby nie on to chyba bym ich nie wytrzymała, o 7:40zaczęłam prze ć i o 7:50 już był!!! nasz synuś!3180g,51cm długości! pozdrawiam was wszystkie, dzisiaj minął tydzień i mamy pierwszy spacerek-30minut za sobą,odpadł kikut pępowiny ja czuję się super........ życzę wam wszystkim takich szybkich porodów i tak szybkiego dochodzenia do sibie jak mnie sie udało! pa!
dota
2006-05-15
20:37:15
Email
Hej mamuśki!!! Wielkie gratulacje dla WAS. cieszę się że tak szybko Wam poszło no i prawie bezboleśnie. Monique super, że tak szybko dochodzisz do siebie. A Tobie Emciu życzę aby Twój maluszek szybko wrócił do zdrówka i oby był już zawsze zdrowy no i przy mamusi. Trzymam mocno kciuki!!! A ja jeszcze czekam ciekawe kiedy dzidzia bedzie chciała wyjśc na świat. Pozdrawiam :D
MARZENAM
2006-05-21
11:54:06
Email
Cześć dziewczyny ja też już urodziłam.11 MAJA 2006 R. O GODZINIE 9:22 URODZIŁAM SYNKA 3,5 KG WAGI 56 CM DŁUGOŚCI, ZDROWY 14 MAJA 2006 R. BYLISMY JUŻ W DOMU. Bardzo KOCHANY bobas duzo je bo 60 ml co 3 godziny, mąż twierdzi że ma to po TATUSIU:), karmie go bebikiem ponieważ mam bardzo mało pokarmu. Urodził sie poprzez cesarskie ciecie, termin csarki był ustawiony na 12 maja ale pojechaliśmy wcześniej bo 11 maja ponieważ były skurcze i synek miał bardzo energiczne ruchy w brzuszku, troszkę mnie to niepokoiło więc pojechalśmy z mężem o 7:00 do szpitala położniczego i 9:22 synek był już na świecie. Ja czuję się już bardzo dobrze, brzuch nie boli, rana po cieciu goi się bardzo dobrze. SYNEM jest już zarejestrowany w Urzędzie Stanu Cywilnego i ma na imię BARTŁOMIEJ. Pozdrawiam WSZYSTKICH i życzę POWODZENIA
andzia
2006-05-21
20:52:34
Email
MARZENAM Gratulacje!!Wklej fotki do galerii dzieciaczkow i pisz w dziale Niemowlaczkoow :)Ania i mła Wiki
emcia
2006-05-25
09:52:04
Email
Ja Kacperka też już mam w domu. Wyzdrowiał.Je już po 100, 120 ml więc szybko wrócił do zdrowia, ale mamy problem bo nie chce za bardzo cycuszka. Był karmiony w szpitalu przez butelkę moim pokarmem. Nie wiem co robić. Mam nadzieję, że zaniedługo przestosuje się i wszystko wróci do normy.Pozdrawiam
monique
2006-05-25
11:27:36
Email
Emcia, życzę aby szybko chwycił cycusia, bądż cierpliwa i nie odpuszczaj,musi dać radę,cieszę się że jesteście juz w domku i zdrowi, my też zdrwowi a mój Mikołajek je za dwóch, od porodu minęły 17 dni a on juz przytył 1 kg!!!! ale cóż nie moge mu odmawiać, życzę sukcesów!!!! pozdrawiam
dota
2006-05-29
18:25:22
Email
Hej dziewczyny ja też już urodziłam 22.05 śliczną i grzeczną dziewczynkę pozdrówka :)
emcia
2006-05-31
14:32:51
Email
Nam się przyplatał katarek. Kacperek zaraził się od siostry i znowu problem, bo dziecko poprostu się dusi, nie może ssać, oddychać. Wczoraj byłam z nim u lekarza. Osłuchowo wszystko dobrze. Dostał syrop, tantum verde do gardła, krople do noska. Ojejku, z jednej biedy w drugą. Nie moge już patrzeć jak się męczy z tym katarkiem....Dzisiaj widzę już poprawę, ale nadal leje mu się z noska. Kochane maleństwo..
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum