szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 17 maj 2006 r.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
MARZENAM
2005-12-05
Email
Witam. Mam pytanie czy ktoś ma termin porodu na 17 maja 2006 r. Jest to moja pierwsza ciąża i ciekawią mnie wasze odczucia w ciąży.
Cyganka
2005-12-07
23:45:10
Email
Witam, rowniez mam termin na 17.o5. i takze to moje pierwsze. NIestety nie czuje jeszcze ruchow- chociaz czasem mi sie cos przelewa. Nie wiem czy sobie nie wmawiam ze to dzidizus. Pozdrawiam, MOnika
dota
2005-12-08
09:06:03
Email
Hej!!! Ja też mam termin dokładnie na 17 maja :D i to też mój pierwszy dzidzuś. Cyganko nie martw się na ruchy dzidzi jeszcze troche za wcześnie w pierwszej ciąży [podobno]ja też na razie czuję coś dziwnego i nie wiem czy to dzidzia czy tylko moje jelita :D. ale wczoraj byłam u lekarza i jak na razie jest ok. pozdrawiam :)
MARZENAM
2005-12-21
17:50:37
Email
Super, że nie jestem sama na termin 17 maja. Ja czuję już ruchy dzidziusia. Podczas ostatniej wizyty ginekolog stwierdził, że dzidziuś jest duży w stosunku do swojego wieku i całkiem możliwe, że urodzę wcześniej. Mam pytanie: czy rozjaśnianie włosów może wpłynąć na rozwój dziecka? czy któraś z was rozjaśniała włosy? Wczoraj byłam u fryzjera i rozjaśniłam włosy, martwię się, że zaszkodzę dziecku. Powinnam się martwić?
MARZENAM
2005-12-21
17:57:21
Email
Mam pytanie ile przytyłyście w ciąży? Ja przytyłam 3 kg od września, dziecko rozwija sie bez zastrzeżeń, ale martwi mnie taki mały przyrost wagi.
dota
2005-12-22
22:50:24
Email
Cześć!!! Ja też czuję już moje maleństwo!!! co do rozjaśniania... ja sobie pofarbowałam ciemną farbą włosy, ale też trochę się bałam, choć różne opinie słyszałam. Ogólnie teraz jak juz rozjaśniłaś to nie powinnaś się martwić , bo dzidzia odczuwa to samo co ty więc jak najwięcej uśmiechu [a następne rozjaśniania no cóż... wydaje mi się że to zależy czy przy tym rozjaśnianiu mocno nawdychałaś się oparów czy nie było aż tak strasznie. a pozatym tez liczy sie nasze samopoczucie ja też się źle czułam bez pofarbowanych włosów...szczególnie ze mam już siwe :( ]. nie wiem jak to jest z tym przyrostem wagi ...ale naprawdę powinnas się mniej martwić a więcej usmiechać ja przytyłam ok 5 kg nie wiem czy to dużo czy mało ważne że ja sie czuję dobrze. a jak czytałam różne tematy na tym forum to niektóre dziewczyny naprawde mało przytyły i wszystko było oki. Więcej Usmiechu i dobrego samopoczucia a maleństwo też będzie radośniejsze. Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT :D
MARZENAM
2006-01-03
17:49:56
Email
Dzięki za odpowiedź. Masz rację więcej radości. Pozdrawiam
dota
2006-01-06
15:33:41
Email
Hej Marzenko!!! A jak tam Twoje samopoczucie teraz, skąd jesteś i ile masz lat? Ja jestem z Gdyni i mam 26 lat. Dzidzia się już od dłuższego czasu ciągle wierci i kopie :D Teraz akurat jestem na antybiotyku bo trochę za bardzo się pochorowałam. buziaczki :D
MARZENAM
2006-01-23
18:20:03
Email
Cześć Doda. Przepraszam, że tak późno odpisuję. Teraz czuję się dobrze, jedyne co mi dolega to skurcze mięśni w nogach i bóle w krzyżach. Dzidziuś jest bardzo energiczny, szaleje w brzuchu, co mnie bardzo cieszy. Zaczynam rozmyślać na temat porodu, trochę sie boję (jeszcze trochę czasu mam). Pozdrawiam
MARZENAM
2006-01-23
18:23:10
Email
Hej Doda a jak Ty się czujesz? Ja jestem z Nowego Sącza. Pozdrawiam
dota
2006-01-25
19:05:23
Email
Hej Marzenko!!! Super że się dobrze czujesz!!! Ja też już się czuję lepiej :D O porodzie na razie staram się nie myśleć albo robię to sporadycznie. Ogólnie najbardziej boję się że nie będę mogła rodzić naturalnie i czeka mnie cesarka (aż mnie zastanawia jak ktoś może płacić za to ???) Teraz zaczynamy szukać szkoły rodzenia, bo chyba by się przydała :D szczególnie że mój mąż chce tez być przy porodzie. pozdrawiam :)
MARZENAM
2006-01-25
20:28:04
Email
Hej. Ja tez zaczynam szukać szkoły rodzenia, chcę sie maxymalnie przygotować na nadejście dzidziusia. Jeszcze nie rozmawiałam z moim ginekologiem na temat porodu, ale myślę że nie ma żadnych przeszkód do porodu naturalnego.
MARZENAM
2006-01-25
20:38:00
Email
Jeśli chodzi o poród to myślę, że najbardziej przeżywał będzie mój mąż:). Juz na czas porodu zaplanował urlop. Martwi sie jak to będzie itd.:)Doda wiesz jakiej płci jest Twój dzidziuś? W naszym przypadku będzie to chłopiec:)Pozdrawiam
dota
2006-01-28
17:16:18
Email
Cześć :) Gratuluję chłopczyka :D Ja jeszcze nie wiem kto u mnie w brzuszku tak się wierci. A macie już jakieś imona dla niego? my zapisaliśmy się już do szkoły rodzenia i jutro miały być pierwsze zajęcia ale zostały przełożone na za tydzień. ciekawa jestem jak tam będzie :) Heh Ci faceci są nieźli mój mąż chciał zarezerwować termin w szpitalu, trochę się pośmialiśmy ;D
MARZENAM
2006-02-13
18:55:27
Email
Cześć Dota. Czuję sie dobrze jedyne co mnie martwi to wrażliwy pempek tzn. nie boli mnie tylko poruszając się czuję jakieś delikatne ukłucia. Czy Ty masz podobne odczucia? Może brzuch mi się rozrasta i dlatego mam takie wrażenia. Dziś mierzyłam obwód brzucha mam 93 cm, ciekawi mnie ile Ty masz cm w pasie. A Ty jak sie czujesz? Pozdrawiam pa
dota
2006-02-17
22:00:10
Email
Hej Marzenko!! czuję sie dobrze, choć troche juz zmęczona pracą i nie wiem jak długo mi sie uda jeszcze popracować. Co do pępka na pewno jest wrażliwszy ...hehe i wychodzi na wierzch. mój mąż ma polewkę z niego :) bo nieraz jak leze i sie smieję to on tak sam z siebie wychodzi :D teraz mam 97 w pasie. a dzidzia wierci sie jak szalona, ale przynajmniej wiem że dobrze sie czuje i nie przeszkadza mi to a wrecz przeciwnie jak dzidzia ma zły dzień i mniej sie rusza to tak jakoś mi smutno. Ostatnio miałam robione badanie na obciązenie glukozą nie mam cukrzycy, ale ten płyn był okropny bleee. Buziaczki :D
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum