szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Problemy wychowawcze


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Aśka
2005-04-22
Email
Pojawił się u nas nowy problem. Dotychczas pisałam w o tym, że Ola boi się nowych twarzy, nowych osób - to zmartwienie mamy już zgłowy. Za to dosłownie od 3 dni Olka stara się przejąc stery w domu. Ma juz skończone 7 mcy i teraz zrobiła się kumata do tego stopnia, że płaczem stara się wymuszać noszenie na rękach. Wcześniej nie była tego kłopotu. Byłam zadowolona, że małej nie trzeba nosić, że ładnie zasypia...a teraz o zgrozo!!! Kiedy zaśnie wieczorem obok mnie w łózku i przenosimy ją do łózeczka (jak to robiliśmy do tej pory) zaczyna się wielki ryk. jeszcze kilka dni temu, ładnie spała w swoim łózeczku do godziny 5 rano a teraz strasznie histeryzuje kiedy wykapuje, że sama lezy. Co się stało? Czyżby to taki wiek?! MOże wcześniej była za mała aby orientować się, że ją przenosimy.Sama nie wiem. Wystarczy, że położymy ją tylko obok mnie zapada cisza i mała moment śpi. Już 3 noce przespała z nami. Ja tak nie chcę!!! Powinnam być mądrą matką ale nie wiem co robić. Postanowiłam działać. Narazie mam plan nie ustępować. Mam wrażenie, że to najodpowiedniejszy moment. Inaczej rządy przejmie najmłodszy w rodzinie. A byłam taka zadowolona i dumna ze swojej córy a rośnie mi maly ryczek.
opium
2006-08-28
08:10:19
Email
Witam, mam prawie 4 miesięcznego synka, całe dwa miesiące byliśmy z nim na działce gdzie w dzień zasypiał w wózeczku na spacerkach, a po kąpieli a następnie wieczornym karminiu bardzo ładnie zasypia bez żadnego bujania czy innych usypiaczy No ale czas działkowy się skończył i przyszedł trudny okres kiedy musimy uśpić Piotrusia w łóżeczku, w mieszkaniu, bez wózeczka i bujania. Nie chcemy go przyzwyczajać do usypiania na rękach! Ale kiedy kładę go w dzień do jego łóżeczka to przeraźliwie płacze (a ja z nim, bo mnie aż serducho boli). Podpowiedzcie mi proszę - jak mam go przyzwyczaić do usypiania samemu w łóżeczku? Nie mogę go zostawić samego bo płakusia okropnie. Nie wiem jak sobie z tym przyzwyczajeniem do wózkowych spacerkowych zasypiań poradzić. HELP
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum