szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Oglądanie bajek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Aśka
2005-11-29
Email
moja Ola każdego dnia rano ma swój mały maraton bajek: Teletubisie, Nody, Świat Elmo. Uważam, że są to bajki całkiem Ok! więc pozwalam jej oglądać. Od jakiegoś czasu zwariowała na punkcie kolejnej bajki, którą mamy na komputerze "Gdzie jest Nemo". Oglądałaby ten film wkółko. Napiszcie mi czy, i ile czasu Wasze pociechy spędzają na oglądaniu bajek w telewizji, komputerze. Przypomne, że Ola ma 14 mcy.
katka
2006-09-29
09:21:32
Email
szkoda mi dorotko twojego dziecka,u mnie 60 % aktywności to podwórko, potem wspólne zabawy w domu,zabawy samodzielne,czytanie ksiązek na dobranoc i nie tylko. Bajka-wieczorynka,w weekendy to co leci rano,ale nie za duzo i co jakis czas cos na dvd,ale tez jeden film.
Goga66
2006-09-29
10:16:44
Email
Wybacz Dorotko ale nie wierzę, że tak postępujesz z dzieckiem. Bo jeśli tak, to i on, i Ty zapłacicie za to za kilka lat. Tobie nawet by się należało za taką bezmyślność (mam nadzieję, że to tylko głupia prowokacja)ale dziecko w niczym nie jest winne. Na dodatek to chłopcy mają delikatniejszą, wrażliwszą psychikę i na nich bardziej odbijają się błędy wychowawcze otoczenia
kyja
2006-09-29
20:35:13
Email
dziewczyny, a mnie się wydaje,że nasza 'dorotka' to facet;-)i to dośc młody lub starszy lecz hmm, jakby to ująć-dośc prosty;-)), a jej(jego) wpis w tym wątku to czysta, prymitywna prowokacja-zupełnie w jego stylu.Pewnie myslał(-a), że wywoła swym wpisem burzliwą dyskusję.Pocieszny człowiek,heheh;-))
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum