szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zasypianie w łóżeczku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
ania23
2007-05-11
Email
Witajcie! Chciałabym sie dowiedzieć jak to jest z Waszymi maluchami jeśli chodzi o samodzielne zasypianie w łóżeczku. ja chciałabym nauczyć moja Amelke tego ale ona nie chce :-)Po karmieniu w nocy ona ma świetny humor i ani mysli o spaniu. jak ją położe w łóżeczku to fika nóżkami i gaworzy ale sama nie chce zasnąć.jak ja tego nauczyć? Macie moze sprawdzone sposoby?
kasiarys7
2007-06-02
12:43:23
Email
Oj bardzo go zaczarowała bo spał prawie3 godziny (dobrze że leżaczek się rozkłada do poziomu) . Wstał najadł sie i znowu śpi...
Kamila
2007-06-02
13:35:50
Email
A mój Kondi już sam nie może zostawać w leżaczku.. za bardzo się kręci. A jak go zapnę w pasy, to się denerwuje.. leżaczek to taki super-usypiacz :) moja Kinia też uwielbiała w drzemać :)
asonta
2007-06-04
11:10:35
Email
Witam szanowne mamusie Kupilam mojemu antkowi (13 czerwca skonczy 3 m-ce) taki bujaczek ale lobuz nie chce w nim lezec Antek okropnie sie wierci i pasy bezpieczenstwa ograniczaja jego ruchy moze dlatego? Na szczescie z zasypianiem nie ma wiekszego problemu tak jak i u Was cyc najlepszy usypiacz;-) do lozeczka odkladam czasem zasypia czasem jeszcze troche pomarudzi i zasypia Poczatkowo spal w wozeczku bujanie rzeczywiscie przyspieszalo zasniecie ale na szczescie nie przyzwyczail sie do niego Pozdrowionka
agafa
2007-06-05
10:30:37
Email
Gusia skończyła 9 m- cy i zasypianiem do niedawna były wieeeelkieee problemy...ostatnio zasypia pięknie i przesypia nocki i choć wiem, że pewnie jeszce będzie różnie ( np. ząbki, ból itp) to czuje, że już nauczyła się że zasypianie i spanie to coć fajnego:), żeby sie nie rozpisywać, o tym jak ją usypialiśmy na " help..." trudno mi opisać jaką wszyscy odczuwamy ulgę, odkąd Gusia z usmiechem zasypia:O):O):O) czego i Wam życze. buziaki
ania23
2007-06-08
10:17:29
Email
Muszę sie pochwalic ze Amelka w końcu zasnęła sama w łóżeczku już 2 razy! Dzieki waszym opiniom i sposobom które zastosowałam zasnęła. Pierwsze usypianie trwało godzine ale udało sie. Drugie trwało juz pół godziny. Położę ją do łóżeczka siadam obok i ją głaszcze, śpiewam az sie nie wyciszy i nie zaśnie. ale udaje sie to tylko wieczorem kiedy już zasypia na całą noc. w dzien próbowałam i nic z tego. Ale i tak jestem pod wrazeniem ze zasneła bez cyca i bez bujania. Oby tak dalej! mam nadzieje ze nie zapesze. Pozdrowienia!
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum