szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - traktuje pierś jak smoczek - co robić


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
behatka
2007-01-08
Email
Cześc dziewczyny! Pomóżcie - bo jetsem wykończona:(( Mój miesięczny synek traktuje mnie jak smoczek, tzn. nie zaśnie inaczej niz z cycem w buzi. Przedtem przynajmniej jadł porządnie przez kilkanascie minut a potem zaczynał sie 'bawic" piersią, tak ze wiedziałam ze jest najedzony. Teraz piersi zrobiły mi sie miekkie a on poje minute, dwie i zasypia. Czasem jedno karmienie trwa tak od 1,5 do 2,5 godzin. Nie wiem co robic. Bardzo mi zależy zeby karmic piersia, ale jestem psychicznie wykończona. Gdzies pewnie popełniłam bład a teraz nie wiem jak z tego wyjśc zeby karmienie zanczyło karmienie. Maly na poczatku dobrze chwyta piers ale jak sobie troche podje to spłyca i wtedy mlaska sama brodawke a to boli. Na kazda próbe mojego sprzeciu sie drze - i potem nie spi. Boje sie ze bedzie miał niedobory w spaniu . Moze któras z Was miała podobne doswidczenia - jak sobie poradziłyscie?
Atka
2007-01-27
14:19:05
Email
;) MONICZKA wiesz jak to się mówi: "przeleci nawet nie będziesz wiedzieć kiedy..." - nasłuchałam się takich sentecji całą masę ;) no, ale w koncu przeleciało. Miki za 1,5 tyg konczy rok. Oby do trzech i do przedszkola...a malulutki może upłakuje z powodu tego że tak rzadko robi kupkę? może brzuszek go boli bo jelitka są pełne pozostałości z jedzenia z kilku dni? ja wypróżniałam mikiego jak nie zrobił mi kupki po dwóch dniach.
moniczka
2007-02-01
17:06:52
Email
U nas już lepiej.Smoka z rzadka ciągnie, ale się ustabilizował i ssie co 2 godz i spi godzinkę, godzinke sie bawi i tak w kółko.A dziś to kupę nawet 3 razy zrobił...
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum