szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - goga66 -świętoszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
Jowita
2006-02-16
Email
Już od jakiegos czasu odwiedzam wasze forum i z zaciekawieniem czytam wiekszosc tematów.W bardzo wielu z nich udziela sie Goga66.W prawie kazdej jej wypowiedzi są jakieś uszczypliwe uwagi i komentaze.Boże czasami jak czytam jej odpowiedzi to wydaje mi sie ze czytam poradnik religijny czy coś w tym rodzaju.Nie wiem może to kwestia twojego wieku Goga66 i faktu ze tak poźno masz dziecko,może zdązyłaś juz zgożknąć,ale nie trzeba wszystkiego brac tak absolutnie serio i zrzędliwie.Ty to naprwdę podchodzisz dozycia jakbys miała sto lat i była mentorką wszystkich matek.KOSZMAR!!!
Goga66
2006-02-17
14:53:34
Email
radzę Jowitko(bo to Ty jesteś ta Nowa) wizytę u lekarza, bo nie znam się tak dobrze na wszystkim jak lekarz. I forum służy doraźnej pomocy a nie lekarskiej wynikającej z doświadczenia nas mam a nie z naszej wiedzy medycznej. A nawet gdybym była lekarką, to nie odważyłabym się stawiać diagnozy przez internet bez obejrzenia dziecka. Nie mieszaj na tym forum i nie ukrywaj się pod kolejnymi nickami. Idź na jakieś forum - psychologia, może ktoś Ci pomoże. Ale i Tobie mogę poradzić, to co często radzę miłym mamom i co mi zarzucasz - idź do lekarza - może pomoże Ci z Twoim problemem, bo to przykre, że nie potrafisz zająć się swoim życiem a bruździsz innym.
Goga66
2006-02-17
15:17:25
Email
Gdyby drogi adminek tu przypadkiem zajrzał, to mam prośbę - niech sprawdzi czy Jowita i Nowa nie piszą z adresu:IP 213.25.230.183 Osoba z tego adresu mieszała już jako nibymama na innych forach dla mam jako Madzia1981 [ 319 Posty ] Serduszko [ 145 Posty ] Danio [ 15 Posty ] beatka132 [ 14 Posty ] Mama_Kasi [ 11 Posty ] PIPI [ 4 Posty ] emilia16 [ 4 Posty ] Konrad2008 [ 1 Post ] MARYSIULINKA [ 1 Post ] jakby co, to można przecież zbanować i po krzyku
joanna
2006-02-17
15:21:16
Email
Ojej!!!! Ja jestem jak na razie przyszla mamusia, ale lubie poskakac po FORUM - super sprawa! Ale to co tu przeczytalam , to wlas sie jezy! Jowitko - chyba niechetnie jestes tu widziana, i nie ma znaczenia, czy jestes mamusia, czy nie, czy prowokujest tylko, czy rzeczywiscie jestes tak glupia! WYPAD!
paren1
2006-02-17
20:43:11
Email
Kalina a próbowałaś może tormentiolu? Martynka miała może ze dwa razy problemy z pupcia zaczerwieniona i za każdym razem tormentiol pomógł w mig, spróbuj może pomoże i Twojemu synkowi, pozdrawiamy :-)))Wszystkie Mamusie
Agata
2006-02-23
22:09:59
Email
No ładnie tydzień mnie nie było...a tu jakieś ...ech...szkoda gadać
Powiem jedno - jestem na tym forum prawie 1,5 roku i poprostu brakuje mi słów, że przychodzą tutaj osoby tylko po to by namieszać.
Forum jest po to aby sobie wzajemnie pomóc - ja po wielokroć otrzymywałam tu pomoc i wsparcie. To nie forum dla krzykaczek i osób mieszających. W ogóle jak można tak obrażać drugą osobę - to widoczny brak kultury i inteligencji.
Jowita nikt Ci nie każe być na forum na którym coś ci nie pasuje, więc jeśli masz zamiar dalej obrażać nasze koleżanki to poprostu SPADAJ stąd. Tu nie ma miejsca dla takich TROLI jak ty.
anka74
2006-02-24
09:01:54
Email
Jowita to pasożyt, ktory nie ma dzidziusia wyszukuje sobie rozne forum i wciska tam bzdety, bo nie ma przyjaciol ani znajomych, a że nie jest zrownowazona pisze bzdety i cieszy się na każda reakcje z naszej strony nawet te negatywne, bo jest w centrum, biedna Jowita tylko jej wspolczuć. Pozdrowienia wszystkim mamom i każdy najmniejszy problem dla innych jest bardzo ważny ja dziekuje za wszystkie rady szczególnie ostatnio kiedy mialam problemy z pokarmem. Buźki od Stasia.
andzia
2006-02-24
09:15:49
Email
Jowita, glupia idiotka z ciebie.Odwal sie od Gogi i Kalinki.A wy dziewczyny olejcie ja.Adminie moze dasz rade zablokowac ta Jowitke??
Goga66
2006-02-24
09:29:27
Email
ona już chyba dała sobie spokój. Trzeba niestety pogodzić się z tym, że nie wszyscy korzystający z internetu są psychicznie zrównoważeni
bela
2006-02-24
09:35:31
Email
GOGA nie zwracaj uwagi.Jest tu tyle dziewczyn ktorym pomagasz swoimi radami np.ja za co CI dziekuje.Glowa do gory
Goga66
2006-02-24
09:42:56
Email
Właśnie Jowitka miesza w innym topiku
MAti
2006-03-06
17:07:29
Email
Goga dla mnie jestes super kazda mloda mama potrzebuje rady i pomocy z czego tu chetnie kozystam nie przejmuj sie nie dosc ze znajdujesz czas na to zeby odpisac to jescze cie zkrytykuja- Dzialaj dalej !!
Betti
2006-03-07
13:31:58
Email
Goga to super dziewczyna, nie trzeba długo czekać na radę, można na nią liczyć i nie tylko na nią. Jest tu wiele ciekawych, godnych uwagi osob. Ja się b. cieszę, że tu zajrzałam, i wiem jedno, że tak się przywiązałam do was, że nawet nie zaglądam na inne fora. Jest mi z wami b. dobrze. Jestem tu od niedawna, ale muszę przyznać, że b. mi się tu podoba. Goga zupełnie się nie przejmuj; tutaj tak jak wszędzie, można trafic na idiotki. Pozdrawiam cieplutko i Goga - tak trzymaj, jesteś tu b. potrzebna.
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum