szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - goga66 -świętoszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Jowita
2006-02-16
Email
Już od jakiegos czasu odwiedzam wasze forum i z zaciekawieniem czytam wiekszosc tematów.W bardzo wielu z nich udziela sie Goga66.W prawie kazdej jej wypowiedzi są jakieś uszczypliwe uwagi i komentaze.Boże czasami jak czytam jej odpowiedzi to wydaje mi sie ze czytam poradnik religijny czy coś w tym rodzaju.Nie wiem może to kwestia twojego wieku Goga66 i faktu ze tak poźno masz dziecko,może zdązyłaś juz zgożknąć,ale nie trzeba wszystkiego brac tak absolutnie serio i zrzędliwie.Ty to naprwdę podchodzisz dozycia jakbys miała sto lat i była mentorką wszystkich matek.KOSZMAR!!!
Kalina
2006-02-16
13:53:29
Email
Sylwia chyba masz racje,ja i tak pytac będę,bo wielu rzeczy nie wiem,a jak będę mogła to pomogę jakąś "kretyńską"radą ;)))
Goga66
2006-02-16
13:53:35
Email
posłuchajcie, Jowita, to jest pewnie nowy nick panienki, która już namieszała na innych forach dla mam! Jest ostrzeżenie przed nią na niemowlaczkach! Jeżeli się mylę, to przepraszam Jowita ale obrażasz kolejną osobę niezasłużenie i jak trudno bronić siebie, tak uważam, że tu nie masz racji. Twoje zachowanie świadczy o niezrównoważeniu emocjonalnym. A może jesteś tą Malą, która mieszała jakieś 2 miesiące temu?
Goga66
2006-02-16
13:56:39
Email
ale widzę jasną stronę tego topiku Jowity - ujęłyście się za mną kobitki i naprawdę miło mi się zrobiło. Buziaczki
roma
2006-02-16
13:58:21
Email
..tak dziewczyny nie dajmy się sprowokować....jeśli to kolejna próba zepsucia klimatu...na tym forum
Kalina
2006-02-16
13:59:10
Email
A tak przy okazji to możae zamiast odpisywac Jowicie,która tylko pewnie na to czeka to moze odpiszecie mi,jak mam sobie poradzić z potwornie zaczerwienionym odpytem mojego synka.Dodam,ze stosowałam juz chyba wszystko,nawet maść z antybiotykiem i nic...zaczynam się powaznie martwić.
Goga66
2006-02-16
14:06:30
Email
Kalino, w tyym wypadku jednak poszłabym do lekarza. Może być jakieś zakażenie bakteryjne skóry. Zuzia też często ma zaczerwieniony. Ja przede wszystkim ją wietrzę na takich jednorazowych podkładach - prześcieradełkach. Daję jej pól godziny dziennie pofikać z gołą pupą i po każdym przewijaniu, przed zapięciem piluszki wietrzę z 5 minut. To chyba najlepszy sposób. Przestałam używać nawilżanych chusteczek i myję po kupach jej pupę pod kranem. Próbowałaś kąpać maluszka w kisielku z mąki ziemniaczanej?
Gosia
2006-02-16
14:09:27
Email
Goga66 nie przejmuj sie!!! Ja bym wykładała na takie panienki, co to sie odrazu obrazają z byle powodu. Ja osobiście z wielka uwaga czytam wszystkie twoje wypowiedzi i juz nie raz do rad sie zastosowałam. Wiec pani Jowitko jak cos pani nie pasuje to przeciez nikt tu pani na siłe nie trzyma!!!Pozdrawiam:)
Kalina
2006-02-16
14:20:58
Email
NO PROBLEM W TYM,ZE U LEKARZA JUZ BYŁAMTYLKO ZE ON STWIERDZIŁ ŻE SMAMO POWINNO ZNIKNAC....TYLKO ZE JAKOŚ NIE ZNIKA....A KAPIELI Z MĄKĄ ZIEMIACZANĄ TO PRÓBOWALIMY NA SAMYM POCZATKU I NIC...
Goga66
2006-02-16
14:34:54
Email
Kalina powietrz tę pupę trochę i zanim włożysz pieluszkę to wysusz dobrze dziecko np chusteczką higieniczną. Myj tylko wodą, ew. mydełkiem dla niemowląt. Zrezygnuj na razie z nawilżanych chusteczek. Odparzenie Zuzi latem goiło się chyba ze 4 tygodnie ale nawet do wózka wkładałam to jednorazowe prześcieradełko i woziłam ją na spacer z gołą pupą. Wietrzenie czyni cuda. Sudokrem i inne podobne preparaty na pupę nie działały. Na szczęście obeszło się bez antybiotyku. Jak za jakiś czas nie przejdzie, to jednak idź do lekarza, bo widocznie źle dobrał antybiotyk, może też taką rankę podobno grzyb się wdać i wtedy inne środki się stosuje
czesia
2006-02-16
14:56:24
Email
To może i ja się wypowiem. Nie mam za dużo czasu na forumowanie regularne, ale przez cały okres ciąży i teraz od czasu do czasu zaglądam do ciekawszych tematów. I chcę podkreślić, że ANI RAZU NIE ZAUWAŻYŁAM WYMĄDRZANIA SIĘ ZE STRONY GOGI!!! WRĘCZ PRZECIWNIE< ZAWSZE CHĘTNIE STARAŁA SIĘ POMÓC takim niedoświadczonym początkującym mamusiom jak ja. GOGA, mam nadzieję, że post Jowity nie wpłynie na Twoją chęć forumowania. Pozdrawiam Agata
Michalina
2006-02-16
14:58:18
Email
Kalina, a czy oprócz zaczerwienienia są tam jeszcze krotki? Ostatnio dowiedziałam, że krostki wokół odbytu mogą swiadczyć o alergii pokarmowej.
Michalina
2006-02-16
15:06:43
Email
Obiecałam sobie, ze nie zareaguję na prowokację Jowity, ale nie mogę się powstrzymać przed komentarzem. Dziewczyno, słownik ortograficzny czas zakupić!! Już Ci kiedyś o tym pisałam!! Co do wypowiedzi Gogi - nie zauważyłam żeby były przesadnie religijne a już na pewno nie sarkastyczne. Przeczytałam kilka ponownie skupiając się na powyższym i nie mogę doszukać sie w nich złoścliwości.
Jowita
2006-02-16
15:19:20
Email
Kalina Ty to chyba jesteś jakąs matką z przypadku ,o niczym nie masz pojęcia.Powinni ci dzieciaka zabrać,jak mozna doprowadzic do chorego odbytu u dziecka,pomyśl jak musi go to boleć.Zamiast siedzić całymi dnami na forum to bys się lepiej dzieckiem zajęła!!!A gdybyś myła dziecko to by do tego nie doszło!!!Na pewno w twoim domu jest jakaś zaraza i patologia.Biedne dziecko!!!
ADA
2006-02-16
15:39:53
Email
Cholera żałuję,że dopiero zajrzałam na forum,ale mąż przyszedł z pracy i nareszcie mogłam dorwać laptopa.Jowita ciebie to chyba łeb boli,nie wypadłaś z wózka jak byłaś mała?Goga olej to,jesteś naprawdę spoko.Wypowiedzi tej pani zamaż korektorem.Kalina ty zrób to samo i koniecznie idż z malcem do lekarza.
ADA
2006-02-16
15:42:32
Email
Cholera żałuję,że dopiero zajrzałam na forum,ale mąż przyszedł z pracy i nareszcie mogłam dorwać laptopa.Jowita ciebie to chyba łeb boli,nie wypadłaś z wózka jak byłaś mała?Goga olej to,jesteś naprawdę spoko.Wypowiedzi tej pani zamaż korektorem.Kalina ty zrób to samo i koniecznie idż z malcem do lekarza.
Kamila
2006-02-16
16:37:00
Email
Tak czytam i czytam... napisałam wcześniej ups.. bo myslałam, że to jakiś żart... Jowita, proszę Cię, nie mów na kogoś, że jest złą matką.. obrażasz w ten sposób! Powiem krótko, z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że to forum jest beznadziejne, czepiasz się nas, więc po prostu proponuję, żebyś nas opuściła.
Kamila
2006-02-16
16:44:09
Email
No nie.. z Kaliną to już przesadziłaś! Wiesz co .. byłam miła.. odwal się od Gogi i Kaliny, nie wiem jak można pisać takie rzeczy o kobietach których się nie zna... spadaj z naszego forum!
polishgirl
2006-02-16
16:53:03
Email
Chociaż nie mam jeszcze dzidziusia przy sobie tylko w brzuszku, również często korzystam z rad Gogi, których udziela w dziale ("ciąża..."). Uważam , że wie duzo na rózne tematy, dzieli sie swoimi doświadczeniami i mnie bardzo pomaga. Dlatego ja bardzo lubie czytać jej wypowiedzi i porady. Uważam że jest mądrą, doswiadczoną osobą.
Kacha
2006-02-16
17:16:18
Email
Jowito, nie wiem czy zauwazylas, ale to forum jest dla ludzi z kultura osobista i nikt sie tu w ten sposob do siebie nie odzywa. Jestes prosta hamka i poszukaj sobie forum dla ludzi twojego pokroju. Tam bedziesz sobie mogla bluznic do woli. Tak wogole mysle sobie, ze chcialas nas sprowokowac i pewnie masz teraz ubaw po pachy. Goga i Kalina olejcie ja.
Goga66
2006-02-16
17:16:30
Email
Dziewczyny - jeszcze raz dziękuję Wam za tak miły odzew. Przy okazji jeszcze się Kalinie niezasłużenie dostało. Kalina, Ty najlepiej wiesz, że należy to olać :)) Naprawdę mnie wzruszyłyście.
Izka
2006-02-16
19:11:33
Email
Coś mi się wydaje że Jowita jest jakaś mocno niedojrzała.Dzieki Godze wiele dziewczyn rozwiałoswoje watpliwości iproblemy. Jowita ,zastanów się dziewczyno co piszesz i jak odnosisz się do innych. To że jest to forum internetowe i nie można sobie spojrzeć w oczy nie oznacza, że można kogoś obrażać lub być niegrzecznym lub chamskim. to tyle z mojej strony, ide kąpać dzieci...
Dominika
2006-02-16
19:20:46
Email
jowita - to zwykla prowokacja, jakich wiele pojawia sie na innych forach... ona czerpie satysfakcje z kazdej waszej wypowiedzi skierowanej do niej i w ten sposob odnosi zamierzony sukces... dlatego najlepiej wogole nie reagowac dziewczyny na nia to sobie Jowitka da spokoj...czytajac jej wypowiedzi myslalam ze mi sie mleko w piersiach "skwasi" :)) ale juz po chwili wiedzialam ze zadna normalna kobieta nie bylaby az tak bezczelna wiec nie dajmy sie zwariowac!!! JOWITA GO HOME !!!!
roma
2006-02-16
20:12:11
Email
Mam nadzieję,że Jowita nie jest matką tak naprawdę...Może to jakaś znudzona życiem nastolatka, nastolatek..kto wie...
agnieszka74
2006-02-16
21:16:17
Email
chyba czerpie satysfakcje ze swojej głupoty...
emka
2006-02-17
01:24:13
Email
O matko! To po prostu trzeba ignorować.. Dziewczyny nie szarpcie sobie nerwów a takie bzdury.
Goga i Kala pozdrawiam mocno.
ps. Kala a sudocrem stosujesz? jest świetny na takie sprawy i oczywiście wietrzenie :)
Magdalenka
2006-02-17
03:29:15
Email
dziewczyny! tak jak pisalam wczesniej moja corka ma ponad 2 miesiace. od poczatku do pupci uzywam tylko wazeliny. smaruje na grubo wczesniej bardzo dokladnie wycierajac pupe chusteczkami. do tej pory julia nie ma podraznionej pupy, bez zadnych odpazen i zaczerwienien. polecam wazeline, nie bawcie sie w zadne sudokremy itd. wytarczy czesto zmieniac pieluszki, wietrzyc pupe i grubo smarowac wazelina. to naprawde dziala! pozdrawiam, magda
Magdalenka
2006-02-17
03:33:22
Email
a uszczypliwymi wypowiedziami niektorych czlonkin forum nie przejmowalabym sie. nalezy je po prostu ignorowac i juz. taka wymiana zdan i dogadywanie sobie jest bez sensu. jestesmy tu przeciez po to zeby sobie nawzajem sluzyc rada, wymieniac doswiadczeniami, a nie obrzucac blotem. do tego sa chyba inne fora. wystarczajaco duzo problemow i zmartwien, a takze powodow do szczescia oczywiscie, mamy z naszymi pociechami zeby rozprawiac nad postami mniej zadowolonych forumowiczek. pozdrawiam, magda
Nika
2006-02-17
12:12:52
Email
a mnie sie wydaje ze Jowita jest poprostu zazdrosna, ze sama tak mało wie, lub nie potrafi w tak szczegółowy i dokładny sposób tego opisać.Jeszcze raz dzieki Goga ze jesteś. pozdrowionka!!!
kyja
2006-02-17
14:06:31
Email
Jowita pewnie ma niesamowite kompleksy-dlatego tak świruje, biedaczka.Goga, Kalina, nie przejmujcie się tym-dziewczę pewnie jest młode i głupie.Czytam wypowiedzi Gogi-są zawsze wyczerpujące, tak trzymać;-)!!!
nowa
2006-02-17
14:41:10
Email
A ja popieram Jowitke!!!! Super!!! Nie chce mi sie pisac na temt gogi bo jej nie znam ale na tym forum jest wszędzie i na kazdy temat zna odpowiedz choc w wiekszosci to co czytalam to zawsze radzila leciec do lekarza
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum