szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - goga66 -świętoszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Jowita
2006-02-16
Email
Już od jakiegos czasu odwiedzam wasze forum i z zaciekawieniem czytam wiekszosc tematów.W bardzo wielu z nich udziela sie Goga66.W prawie kazdej jej wypowiedzi są jakieś uszczypliwe uwagi i komentaze.Boże czasami jak czytam jej odpowiedzi to wydaje mi sie ze czytam poradnik religijny czy coś w tym rodzaju.Nie wiem może to kwestia twojego wieku Goga66 i faktu ze tak poźno masz dziecko,może zdązyłaś juz zgożknąć,ale nie trzeba wszystkiego brac tak absolutnie serio i zrzędliwie.Ty to naprwdę podchodzisz dozycia jakbys miała sto lat i była mentorką wszystkich matek.KOSZMAR!!!
Kamila
2006-02-16
13:21:28
Email
ups.....
Kalina
2006-02-16
13:31:56
Email
Goga nie przejmuj się takim gadaniem...no raczej pisaniem.Kazdy ma przecież własne poglądy na dany temat i moim zdaniem po to jest nasze forum.Każda z nas chce zasięgnąc jak najwięcej opinii i rad na dręczący ją problem,bowiem z pośród nich zawsze wybierze tą,która jej przypasuje.Ja osobiście jestem zadowolona z rad i sugestii,których niejednokrotnie mi udzieliłaś.To,że trochę poźniej zdecydowałaś się na dziecko to świadczy tylko o tym,że Twoje macieżyństwo jest świadomym krokiem,a nie tak jak u wielu matek zwykłą chwila zapomnienia...Jesteś dojżała życiowo,a przez to bardzo mądra.Nie przejmuj się takiami bzdurami.Bo to głupota no nie mamusie?
sylwia
2006-02-16
13:35:25
Email
Jowito! a mnie się zdaje, że Goga poprostu mądrze Ci odpisala na to idiotyczne stwierdzenie i dlatego tak zareagowałaś:(((((
Goga66
2006-02-16
13:36:39
Email
No jest mi trochę przykro - nigdy nie starałam się być uszczypliwa ani świętojebliwa :( Z Właśnie odwrotnie -zawsze staram się trochę pomóc. Sama byłam niedoświadczona ,kiedy tu zajrzałam, to forum mi wiele pomogło. Ale widzę, że raczej tu szkodzę niż pomagam :(
sylwia
2006-02-16
13:37:44
Email
Goga, jestes bardzo fajną kobitka i pamietaj, że jedna jaskółka...., więc się nie przejmuj i dalej postępuj tak jak ty uważasz za słuszne. Pozdrawiam!
Goga66
2006-02-16
13:38:26
Email
Natomiast jeżeli chodzi o pytanie Jowity o fotelik, to nie widzę w mojej odpowiedzi żadnej uszczypliwości :( Jeżeli jest inaczej i ja czegoś nie dostrzegam to przepraszam :(
sylwia
2006-02-16
13:40:11
Email
Goga, ja tez nie widzę uszczypliwości, tylko jej uważa była "lipna".
sylwia
2006-02-16
13:40:43
Email
Miało być uwaga
Aneczka777
2006-02-16
13:42:26
Email
Goga, jesteś świetną kobietką, a Twoja pomoc dla młodych mamusiek jest bardzo potrzebna, więc nie przejmuj się pojedyńczymi "głosami" tylko rób dalej to co robiłaś!!! Wiele razy skorzystałam z Twoich rad i myślę, że nie tylko ja. Głowa do góry, to forum Cię potrzebuje!!!!
Kalina
2006-02-16
13:44:51
Email
Goga piszesz bzdury;)Jesteś przeuroczą kobietą i wpaniałą mamusią.Jowitko jezeli nie podoba się Tobie to co odpisuje Goga to nie usisz sie do tego stosować,ale pytając nas o zdanie to powinnaś się liczyć z tym ze ktoś odpisze Ci w sposób który nie przypadnie Ci do gustu,jednak to nie powd by obrażc tą osobę w tak bezczelny sposób!!!Feeee....wstydziłabyś się!!!
Goga66
2006-02-16
13:45:28
Email
dziękuję dziewczyny za wsparcie, bo naprawdę przykro mi się zrobiło
roma
2006-02-16
13:47:05
Email
Oj,łatwo jest krytykować innych,bardzo łatwo..MY [ szczęśliwe mamy], które ze sobą rozmawiamy na tym forum czujemy się dobrze w swoim towarzystwie... choć poglądy czasem mamy różne na dane sprawy.Ja tam z wielką ciekawością czytam odpowiedzi gogi66, którą serdecznie pozdrawiam!!!
Jowita
2006-02-16
13:48:35
Email
Sorry Goga66 nie chciałam by tak wyszło,ale to sa moje spostrzezenia na Twój temat,a ty kalina to sie odwal,głupa jeteś i tyle,bo twoe pytania i odp.są wogóle kretyńskie
Kalina
2006-02-16
13:49:58
Email
Pfiiiiii..analfabetka się znalazła ;)
sylwia
2006-02-16
13:51:23
Email
Dziewczyny!!! przestańcie! najlepiej bedzie chyba nie reagować! Kalino! nie warto.
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum