szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - SUCH SKÓRKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
setka
2006-01-20
Email
Właśnie znalazłam to forum i mam wielką nadzieję, że tu znajdę pomoc dla mojego 7 tygodniowego synka. Ma bardzo suchą skórke, wszędzie na buźce, pleckach, główce a najbardziej na uszkach. Skórka jest też szorstka bo mały ma skaze białkową. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Kąpię go w rumianku i krochmalu. Co jeszcze mogę dla niego zrobic. PROSZE O POMOC:)
MAGDA77
2006-01-28
13:25:26
Email
HHH... A MOJA ZUZIA MA SUCHE TYLKO POLICZKI I TO BARDZO ... MAM NADZ ZE TO NIE JEST SKAZA ...CHYBA ZAPYTAM LEKARZA NA NASTEPNYM SZCZEPIENIU , ALE JA MALO MLEKA PIJE ...TYLKO DO KAWY .....JUZ SAMA NIE WIEM

setka
2006-01-28
13:44:05
Email
Ale ta twoja Zuzia jest śliczna:)) A co do skazy to faktycznie zapytaj lekarza bo suche policzki nie zawsze oznaczaja skaze a szkoda oslabiac organizm tymi drastycznymi dietami bez potrzeby. Pozdrawiam twojego dziubka
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum