szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ranking pieluch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-02-11
Email
Co powiecie na to, byśmy się podzieliły uwagami o jednorazowych pieluszkach? Do tej pory używałam oryginalnych Pampersów, ale postanowiłam wypróbować inne, tańsze. Spróbowałam pieluszek z Leader Price - okazały się dość dobre. Nie chłoną tak dobrze jak Pampers, ale moja mała po 3 godzinach noszenia nie miała żadnych podrażnień. Wypróbowałam też pieluszkę z jedynką. I się wkurzyłam. Pół godziny po założeniu mała zrobiła kupkę, chwilę potem pieluszkę zmieniłam - pupa cała czerwona, mokra i szczypiąca - tetra chłonie o wiele lepiej! Pieluszki są czeskiej produkcji, z atestem PZH. Coo sądzicie o Huggies i Happy?
bea1978
2007-09-29
10:53:47
Email
Iffcia z jakiej dzielnicy Piły jesteś? Pierwszy raz spotykam na forum kogoś z mojego miasta hihi
iffcia
2007-09-30
20:28:22
Email
nie wiem coś mi sie nie chce pokazać to co napisałam, wiec profilaktycznie napisze jeszcze raz. Wiec w samej Pile juz nie mieszkamy teraz mieszkamy miedzy Ujściem a Czarnkowem. Mieszkalismy tam 2 lata najpierw na Leśnej koło Poznanskiej a potem na Ludwisarskiej. Ale czsto w Pile bywam.A ty w jakich okolicach mieszkasz?
bea1978
2007-09-30
20:41:04
Email
Ja na zamosciu - roseevelta. Myslalam ze moze sie znamy ale skoro mieszkalas tak krotko w Pile to marne szanse :)Pozdrawiam :)
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum