szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ranking pieluch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-02-11
Email
Co powiecie na to, byśmy się podzieliły uwagami o jednorazowych pieluszkach? Do tej pory używałam oryginalnych Pampersów, ale postanowiłam wypróbować inne, tańsze. Spróbowałam pieluszek z Leader Price - okazały się dość dobre. Nie chłoną tak dobrze jak Pampers, ale moja mała po 3 godzinach noszenia nie miała żadnych podrażnień. Wypróbowałam też pieluszkę z jedynką. I się wkurzyłam. Pół godziny po założeniu mała zrobiła kupkę, chwilę potem pieluszkę zmieniłam - pupa cała czerwona, mokra i szczypiąca - tetra chłonie o wiele lepiej! Pieluszki są czeskiej produkcji, z atestem PZH. Coo sądzicie o Huggies i Happy?
sylwia
2005-02-11
21:04:29
Email
my testowaliśmy wiele pieluch i uzywamy happy, które dobrze chłoną i cena jest konkurencyjna. Raz skusiłam sie na pieluszki z tesco i było tak z pupą małego, jak u Twojej pociechy. Huggies też uwazam za dobre, ale są dwa rodzaje- jedne z ceratą na zewnątrz i te nam nie pasowały. happy rozmiar 8-18, na mojego synka, mozna dostać za 35zl(62szt.)Co ciekawe są większe niż haggies w tym przedziale rozmiarowym. Ortopeda kazał mi przez miesiąc pieluchować małego, ale czy wyobrażacie sobie maleństwo w upale? Ja poprostu kupiłam happy o rozmiar wieksze i nie pieluchowałam, a po miesiącu okazało się, ze jest ok. Mały nie miał wielkich problemów z bioderkami, ale ten ort. zawsze nakazuje profilaktycznie, więc tego sposobu dzidzi, która ma problemy ze stawami raczej nie polecam
punta
2005-02-12
10:09:06
Email
Mój Kacper może niestety stosować tylko orginalne pampersy, bo po innych dostaje wysypkę. Moi rodzice na początku mówili abyśmy używali zwyłkych tetrowych, ale jak poszłam do pracy to Bogu dziękowali, że są jedorazówki, bo nie trzeba ich potem prać!!!
agnieszka74
2005-02-12
10:53:57
Email
KUBA SIUSIAŁ W RÓZNE PIELUSZKI I NIGDY NIE MIAL ODPARZEŃ...UZYWAMY DADA FIRMY BELLA (MOZNA JE DOSTAC W BIEDRONCE I SĄ NAWET NIE DROGIE) TYLKO ZE MNIEJ CHŁONNE NIZ PAMPERSY, ALE MOGA BYC. NA NOC CZY NA SPACER ZAKŁADAM KUBIE PAMPERSA A NA CODZIEŃ DADA. TE Z TESCO TO LIPA FOLIOWANA ....

Mała
2005-02-12
12:47:32
Email
używam pampersy.I jestem bardzo zadowolona.Próbowałam też huggiesów.Są całkiem całkiem, ale zauwazyłam ze są drozsze od pampersów!Aaa i jeszcze próbowałam happy.Nie są najgorsze.Odparzen nie miała po zadnych.Ale ostatnio trafiamy ciągle na promocje pampersów jumbo pack-94 szt po 49,99.Myslę ze to całkiem przyzwoita cena.Jak skonczy się promocja byc moze pomysle powaznie o happy...
agat
2005-02-12
14:18:04
Email
używamy pieluszki Pampers, dostaliśmy od znajomych Happy, spróbowaliśmy i niestety pupa w krostach, wypróbowliśmy też Huggis z podobnym skutkiem, więc póki co nie eksperymentujemy, Zuza taka jest delikatna, nawet żadnego gotowego kremu do pupy używać nie możemy, tylko maść robioną w aptece :)
kyja
2005-02-12
14:18:17
Email
my od poczatku używamy Pampersy-też jumbopack:-))używalismy raz też Huggies-te w różowo-niebieskim opakowaniu-też ok, ale słabiej chłoną mocz od Pampersów, tzn. zostaje na powierzchni pieluszki wilgoć, plus Huggiesów-dodatkowy pasek z tyłu pieluszki-nie przesuwa się, a wraz z nią kupka:-))tego paska brakuje mi w Pampersach.Jak Misio podrośnie zamierzam wypróbować inne, tańsze.Na razie jest ok, chociaż czasem Misio się odparza-zwłaszcza po kupkach po lekach, wtedy idzie w ruch mąka ziemniaczana:-)
sylwia
2005-02-12
14:45:21
Email
Kyja, smaruj przy każdym przewijaniu linomagiem. Mój mały juz rok jest tak smarowany i ma dupkę super:))
agnieszka74
2005-02-12
18:37:42
Email
linomag jest dobry....
Agata
2005-02-12
19:16:08
Email
My używamy oryginalnych pampersów i mała ma pupkę cudeńko...zero podrażnień. Ostatnio przeszliśmy już na 2 bo 1 robiły się ciasne. Za 80 szt. płacimy 42 zł. W szpitalu używałam Happy i też nic się jej nie działo z pupką. A co do kremu to smaruję jej pupkę Sudocremem.
Dorota
2005-02-15
14:35:19
Email
Właśnie się dowiedziałam o promocji w "AUCHAN" na pieluchy "HUGGIES". Dotąd używaliśmy "pampers", nie wiem czy się zdecydować na zakup?? Prosze o rade bo cena jest konkurencyja tj.32,19 za 84 szt. w paczce.

sylwia
2005-02-15
14:38:07
Email
ja też chcę ich spróbować, nawet jak będą takie sobie, to może bedę uzywać na zmianę z happy
kyja
2005-02-15
15:25:23
Email
oo, to gonię męża do Auchana:-))!
Dorota
2005-02-15
15:59:12
Email
Ale pomału promocja dopiero do 17 lutego do 23 lutego:)
sylwia
2005-02-15
16:08:47
Email
w leclerc od dzisiaj
Kamila
2005-02-16
09:23:24
Email
Dziewczyny może zamieścimy nowy temat PROMOCJE? heheh a tak poważnie to dzięki za info o HUGGISach (czy jak to się pisze :) w niedzielę wybieram się do Olsztyna i też chyba kupię. Raz spróbowałam właśnie tych pieluch, mi pasują, wydaje mi się, że mają delikatniejsze wkłady, bo Pampersy śmierdzą sztucznością :((( mąż jednak uparł się na pampersy. Cena naprawdę jest okazyjna. Pozdrawiam!
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum