szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ranking pieluch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-02-11
Email
Co powiecie na to, byśmy się podzieliły uwagami o jednorazowych pieluszkach? Do tej pory używałam oryginalnych Pampersów, ale postanowiłam wypróbować inne, tańsze. Spróbowałam pieluszek z Leader Price - okazały się dość dobre. Nie chłoną tak dobrze jak Pampers, ale moja mała po 3 godzinach noszenia nie miała żadnych podrażnień. Wypróbowałam też pieluszkę z jedynką. I się wkurzyłam. Pół godziny po założeniu mała zrobiła kupkę, chwilę potem pieluszkę zmieniłam - pupa cała czerwona, mokra i szczypiąca - tetra chłonie o wiele lepiej! Pieluszki są czeskiej produkcji, z atestem PZH. Coo sądzicie o Huggies i Happy?
caroline
2005-06-05
18:14:24
Email
Moja córa używa tylko pampersów...w szpitalu również miała happy i wszystko było ok....a kiedy połasiłam się na hugies...czy ja im tam...to Laura płakała i nie wiedzieliśmy co jej jest...chyba ją swędziała pupka...podobno pampersy TESCO ALE TE FIOLETOWE A NIE BIAŁE są teżporównywalne z pampersem....
agusia
2005-06-09
18:55:35
Email
Goraco polecam pieluszki DADA z Biedronki cena nie duza a i chlonnosc podobna do org.Pampersow. No i te sliczne zabki moja corcia je uwielbia. Polecam zwlaszcza gdy dziecko oducza sie sikania w piluszke jedna paczka starcza na miesiac(tylko noce)czyli wydatek rzedu 19zl.
agusia
2005-06-09
18:57:28
Email
Mialo byc oczywiscie pieluszke.
Anula
2005-06-10
00:53:29
Email
Oryginalnych PAMPERSÓW używałam przez pierwszy miesiąc (wiadomo-skóra najbardziej delikatna). Potem spróbowałam DADA (z Biedronki-19 zł za 40 szt.) i powiem Wam że są porównywalne. W porównaniu z PAMPERSAMI różnica na sztuce to niewiele bo 10 groszy, ale kupując całą paczkę Pampersów (MIDI-68 szt) to różnicy robi się już prawie 7 zł.A za tyle ma się już chusteczki. Nikola nie ma żadnych odparzeń, jedyne co, to może gumki się odciskają, ale w oryginalnych tez są po bokach gumki i też się odznaczają. Ale to również nie problem, bo zaczęłam kupować większy rozmiar i jest ok. Próbowałam też HAPPY i są porównywalne.Koleżanka kupuje pieluchy w LIDL-jest zadowolona i wychodzi mniej niż 40 groszy za sztukę (UWAGA!wbrew pozorom bardziej ekonomiczne w LIDL są mniejsze opakowania).
LAMIA
2005-07-21
15:37:19
Email
KIKIK
Asteria
2005-07-21
18:24:30
Email
U nas upaly i maly juz raz sobie pupke uszkodzil. Choc uzywalam pampersow! Ale i papmpers pampersowi nie rowny. Teraz uzywam tylko Papmpersow "New baby, total care" Maja specjalny wklad wiazacy osobno siku osobno kupke. Drogie, ale na pupie swojego slonka nie bede oszczedzac. W nich zaleczylam pupe, a przerobilismy terpaie z speclanymi plynami i masciami. Choc ostatecznie pomogl alantan wyslany przez kochana mamusie z polski. Pupe mial straszna, az sie ranki porobily. Ja tak sie okropnie czulam ze do tego dopuscilam, ale zmienialam mu pieluszke po kazdym nawet popuszczeniu kupki, stosowalam penaten, a jak nie mial kupy, to i tak po kazdym karmieniu. Wiec nie wiem czemu tak sie stalo :(...Moze upaly itp. Teraz jeszcze jedno robie, lekarz polecil. Rano i wieczorem do wozia, ceratka i tetrowki i maly macha gola pupa tak ze dwie do czterech godzinek na dzien :)
mirella
2005-09-01
18:12:37
Email
ja na początku dla mojego maluszka uzywalam tesco i nic mu sie nigdy nie dzialo,a wlasnie zle znosil pampersa.teraz moj michas ma 18 mcy i jestem przy bella happy i tesco tez i jest ok!
Michalina
2005-09-05
11:57:00
Email
Słyszałam, ale jeszcze nie wypróbowałam, że czerwone pieluchy Rossmana sa super i tańsze od pampersów. No właśnie a'propos Pampersów - odkąd mają żywsze kolory (podobne bardziej są nasączone czymś aloesowym) są bardziej uczulające. Usłyszałam o tym przez przypadek i sama stwierdziłam, że Łukasz w niektórych miejscach ma zaczerwienioną skórę (najbardziej na brzuchu, gdzie brzeg obciera o skórę). Gdy przez kilka dni używałam Huggies zaczerwienienia zniknęły. Od wczoraj znowu stosujemy Papmpersy, zobaczymy czy zaczerwienienie powróci.
agaj
2005-09-07
11:31:05
Email
My od niedawna używamy pieluszek z Biedronki i Lidla.,,Żaba" nie ma żadnych odparzeń.Dla nas są OK także cenowo( trzeba tylko zwrócić uwagę żeby nie kupić tych ceratkowych-są do niczego)
,
2006-04-06
14:43:24
Email
,
moni
2006-04-06
15:07:35
Email
Polecam Dadę bardzo podobne do Pampersów i mają gumkę z tyłu co przy chłopczykach jest bardzo przydatne.Pampersy niestety nie sprawdziły się nam bo mały podsikiwał się po pleckach i musiałam go przebierać co chwilkę.Pewnie przez ten brak gumki.Nie kupujcie nigdy pieluszek Reala.Są okropne,rzepy same się odklejają i ta okropna cerata.Fu!
polishgirl
2006-04-06
15:19:05
Email
Moni, a gdzie te dada mozna kupic, w jakim hipermarkecie??
Michalina
2006-04-06
15:41:21
Email
Polishgirl - w Biedronce
21Aneta
2006-04-06
16:23:03
Email
Ja teraz używam orginalne Pampers ale na początku, tj. przez pierwszy miesiąc, używałam pieluszek jednorazowych z Rossmana i byłam bardzo zadowolona!!! Były tanie, mały robił kupkę co chwilkę.. i naprawdę się sprawdziły - żadnych odparzeń. Potem przesżłam na orginalne pampersy, co rusz byly jakieś promocje i nie wychodziły mi drogo. Ale ostatnio zauważyłam że mały ma takie suche zaczerwienione miejsce tam gdzie pampers na brzuszku się kończy. I tak się zastanawiam czy to jest uczulenie... Wprawdzie używam orginalnych pampers już 6 miesiecy i wcześniej tego nie miał a teraz ma. Muszę spróbować mu to alantanem posmarować. I ostatnio zastanawiałam sie żeby wrócić do tych z Rossmana bo są też dobre i dość tanie. Naprawdę je polecam!!!
MAGDA77
2006-04-06
17:48:38
Email
my uzywamy HAPPY ...juz wyprobowalam rozne firmy i jakos wg mnie sa najlepsze- nie maja takich sztywnych rzepow jak pampers - sa szersze i mam wrazenie ze lepiaj sie trzymaja ...BYL CZAS ZE ZUZIA PRZEISKIWALA W NOCY ,PAMPERS TAK SAMO DZIALAL ... ALE JUZ JEST OK !:-)
Eryka
2006-04-06
18:10:03
Email
Początkowo też używałam Pampers New Baby, spróbowałam też Happy, ale tuż od 2 czy 3 miesięcy używam Baby Premium z Rossmana. Nie odparzają Kacperka, też mają z tyłu gumkę. I kosztują przyzwoicie. Teraz używamy rozmiaru 3 i za paczkę 68 szt. płacimy ok 30zł, więc sporo taniej niż pampersy. Pozdrowionka:)
agnieszka74
2006-05-22
16:58:16
Email
Czy ktoś uzywał tych pieluszek >????
http://www.pieluchy.com.pl/index.php?str=wszystko
Jaka jest ich cena i czy się opłaca..??

Goga66
2006-05-22
17:19:56
Email
Aga - ciekawe te pieluszki :) Ja używam głównie tesco - są chłonniejsze i tańsze niż pampersy.
NIECHA
2006-05-23
09:49:59
Email
Doczytałam. Jedna pielucha w zestawie (10 szt) 33 zł. Kupowane osobno-39 zł. Są jeszcze droższe. Pierwszy raz słyszę o tych pieluszkach. Może ktoś ich używa to podzieli się opinią czy warto zainwestować?
Katja
2006-05-24
13:47:04
Email
Ja używam tylko i wyłącznie pieluszek PAMPERS, próbowałam innych lecz niestety niestety musiałam zrezygnować, ponieważ mała ma delikatną skórkę. Najlepsza na odpażenia jest zwykła mąka ziemniaczana. Penatheny i Sudocremy niech się chowają. Żaden z tych specyfików nie pomógł mojej córci w takim stopniu jakbym sobie tego życzyła a po mące - pupka jak marzenie no i w porównaniu do tych wszystkich kremów grosze kosztuje .
polishgirl
2006-05-24
14:16:25
Email
Katja, a Ty kapiesz małą w krochmalu z mąki czy posypujesz pupkę??
Kajka
2006-05-24
14:27:31
Email
my z mezem rozmyslalismy nad zakupem tych pieluszek ale po omowieniu + i - zdecydowalismy ze nie kupujemy. uzywalismy pieluszek TESCO na samym poczatku, sa fajne, niedrogie i chlonne i co najfajniejsze jest w nich ze juz raczej w nich nie trzeba szeroko pieluchowac. Uzywalismy pieluszek HAPPY ale Filipkowi zaczely wyskakiwac jakies czerwone kropki wiec przestalismy. Obecnie uzywamy piekluszek PAMPERS z kilku powodow:) ze zrobilismy zapas ich jak byla promocja jumbo packow po 36.99 a potrzebowalismy kodow, pozatym sa chlonne cieniutkie i praktycznie ich nie czuc:)ja trzyma sie dziecko na raczkach, w dodatku sa bardzo przewiewne. Zdecydowanie odradzam zakupow pieluszek kauflandowych, moj tatus probowal zaoszczedzic i kupil mala paczke pieluszek z kauflanda jakis niebieskich "no name" ktore byly jak z ceraty, nawet ich nie zalozylam dziecku bo odrazu by odpazyla mu sie pupa ...porazka TAK WIEC ZDECYDOWANIE POLECAM TESCO I PAMPERS
Kajka
2006-05-24
14:28:54
Email
oczywiscie ja tez mowie o pieluszkach tesco fioletowych a nie bialych!!!
Katja
2006-05-24
19:01:52
Email
Polishgirl, mąki używałam jako zasypki do pupy ale w chwili obecnej niczego nie używam, bo nie ma takiej potrzeby - mała ma zdrową pupkę :)
OlkaK
2006-08-19
09:15:48
Email
Ja na samym początku używałam pampersów.Wydawało mi się,ze to najlepsza firma itd.Ale...jednak nie dla mojej małej.Dostała strasznego uczulenia.Skóra była zywoczerwona z bąblami-straszne.Zmieniłam pieluchy na huggisy i podrażnienie zeszło.Jednak huggisy nie ma co ukrywać nie są bardzo chłonne.Wydawało mi się, ze mała ma wciąż wilgotną pupcie.Teraz używam heppy i jestem zadowolona. Pisałyscie tez o fioletowych z tesco,musze ich sprobowac. Pozdrawiam
lidiamital
2006-08-21
21:36:05
Email
Ja używam Hagisków z kubusiem rewelacja i Fixis firmy Hartman dla nas najlepsze.
agata.raczynska
2006-08-22
14:35:04
Email
Zauważyłam, że piszecie głównie o chłonności pieluszek a nikt nie zwraca uwagi na ich długość. Przy pierwszym dziecku używałam głownie huggies freedom, czyli te w cenie pampersów zielone opakowanie, huggies standard (te w niebieskim opakowaniu) są do kitu bo mają folie. Za to freedomy są o klasę lepsze od pampersów. Przede wszystkim huggies są dłuższe sięgają dzieciom aż po pierś - to jedyne takie pieluchy na rynku.Kiedyś mojej małej kupiłam pampersy po pierwszej kupie musiałam zmieniać całe ubranie bo pampersy wiszą dzieciom na biodrach!! Większość mam tego nie widzi bo zmienia dziecku pieluszkę już po pierwszym siusiu, ja czekam aż się zapełni.Uważam więc, że hugieesy są bardziej chłonne bo zmieniałam małej 2 pieluchy w ciągu dnia i jedną na noc. Jeśli chodzi o pampersy to wystarczy że dziecko sie raz zsiusia a później zrobi kupę -brudne ubranie gwarantowane. Pampersy robią się tak cięzkie jak dziecko zsika się dwa razy, że taśmy wpijają się w uda dziecka. Huggies freedom nawet po czwartym siusiu trzyma się nadal pod piersią dziecka. Pampersy stanowczo odradzam!!! Jeśli kogoś to przekona to informuję (pracuję w hurtowni kosmetyczno- chemicznej), Pampers i Huggies produkuje ten sam koncern. Pampersy już od dawna produkuje się w Polsce, Pojęcie oryginalny Pampers nie istnieje! Huggies na szczęście jest nadal produkowany w USA i sprowadzany do Polski - dlatego jest ciut droższy. Oryginalne Pampersy kupicie tylko w USA, ale dzieki Bogu mamy jeszcze oryginalne huggiesy w Polsce i na szczęście jeszcze ich tu nie robią bo przecież Polacy zaraz wprowadzją oszczędności i produkują z tańszych materiałów!!
GosiaF
2006-08-23
10:07:22
Email
To ciekawe co napisałaś o Huggisach bo ja moim maluchom nie mogłam ich zakładć.Momentalnie dostawali wysypki.Natomiast Pampersy - rewelacja.Używałam tylko pampersów i jestem z nich najbardziej zadowolona.Teraz jesteśmy na etapie nocnikowania i wydatek jeden mi odpadł. Natomiast zwiększył się na środki piorące bo mała chociaz woła to w najlepszym razie jest juz troche popuszczone i tak od pół roku. Ma 2 lata i 9 m-c. A synek na 2,5 roku praktycznie nie miał juz żadnych wpadek.No coz ale same zobaczycie że z tym oduczaniem od pampersów to jest różnie.Pozdrawiam
pinkie
2006-12-09
10:40:31
Email
podciagam dla motylka
motylek
2006-12-09
10:48:29
Email
bardzo Ci dziękuję pinkie :o) ja szukałam czegoś o pieluszkach, ale nie mogłam znaleźć:) pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum