szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WITAMINA D


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
roma
2005-12-02
Email
Ile kropelek witaminy D podajecie swoim pociechom? Jak je podajecie? Czy najpierw kropelki na łyżeczkę a pózniej mleczko?? Rano czy wieczorem? Ja zawsze mam tę obawę, że Patryczek nie wypił wszystkiego,nie przyjął bo choc mu sie odbije po jedzonku to troche jeszcze ulewa i trudno powiedzieć czy nie"oddał"owej witaminki....Gdzieś w internecie pierwszy raz przeczytałam o tym, że w mleku matki jest wystarczająco dużo tej witaminy a przecież to nieprawda!!! Podajecie też Vigantoletten?
Magda
2006-01-17
16:47:55
Email
Moja Julia tez nie dostaje wit D. Karmie ja mlekiem modyfikowanym Enfamil z zelazem. Pediatra powiedziala ze mleko jest tak mocno nawitaminizowane, ze nie ma potrzeby podawac dodatkwo witamin. Powiedziala tez, ze gdybym karmila dziecko wylacznie piersia, wtedy nalezaloby podawac witamine D, ale przy sztucznym nie ma potrzeby.
Malina
2006-01-17
17:52:30
Email
dzięki za wyjaśnienia:) no tak, mama prosiła, żeby w dziecinstwie uwazać na miękką główkę u siostrzyczki i jej w tym miejscu nie urazić ;) dzięki bardzo
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum