szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - niespokojny sen


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
nasia
2005-11-16
Email
witam wszystkich serdecznie! moja 4 miesięczna córeczka bardzo niespokojnie śpi. kręci się przez sen, a czasami dosłownie rzuca sie z boku na bok. najgorzej jest nad ranem. wcześniej miała kolki i wiązałam to z tym. ale kolki minęły a noce są coraz gorsze. może ktoś z was ma podobny problem?
bea161
2008-03-08
20:38:23
Email
hej dziewczyny - pozdrawiam wszystkich, znowu mam problem z sapką u Kacperka jest okropna wciąż ma zapchany nosek czy może wiecie do którego miesiąca życia bedziemy z nią się męczyć
eliza
2008-07-11
19:23:48
Email
Cześć dziewczyny mam problem z moim 3,5 miesięcznym synkiem. W nocy jak śpi to rzuca główką na boki tak mocno, że całe łóżko się trzęsie. Może któraś z Was miała taki problem. Nie wiem co mam robić może iść do lekarza? Podpowiedzcie mi.
ismenka22
2008-07-11
21:48:00
Email
Elizo a budzi się przy tym? Bo mój Hubert też tak się rzuca przez sen,przewraca sie z boku na bok, z brzucha na plecy i odwrotnie i tez łózeczko sie przy tym trzesie.Mozesz sie przejsc do lekarza dla wlasnego spokoju ale nie sądze zeby bylo sie czym martwic.Pozdrowienia dla Was.
ciekawa
2008-07-12
09:10:14
Email
Nastka tez ma takie okresy-można wtedy podac do podpijania meliskę ale dla spokoju też radze zbadać maluszka.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum