szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - koszmar przez cały dzień


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
gabi
2005-10-31
Email
Witam was wszystkie dziewczyny.Znowu mam problem, mój mały za kilka dni kończy 3 miesiące,a wiec nadal jest malutkim dzieciaczkiem,a nie chce wogóle spać w ciągu dnia.Pierwszy miesiąc swojego życia spał bardzo dużo, praktycznie przez cały czas,budził się tylko na karmienie20-25 minut i znowu spał.Później było troche gorzej,ale jeszcze mu się zdarzało przespać dwa razy po 1,5 godziny,a teraz nic.Jak wstanie o 7 rano,tak potrafi do 7 wieczorem być cały czas na czuwaniu,wszystkiego razem co śpi to dwie drzemki po 15 minut przez cały dzień,uważam że to stanowczo za mało.Nie wiem co robić usypiałam go już na wszystkie sposoby:noszac,tuląc,kołysając,zostawiajac samego w łóżeczku,we wózku,przy piersi i nic,jak mi sie uda to 15minut i koniec.Próbowałam już całkowitej ciszy , cichej muzyki,telewizora i dno.Natomiast kiedy tylko wyjdziemy na spacer mały natychmiat zasypia i śpi nawet 4 godziny,więc nic innego mi nie pozostaje jak szykować sie i wychodzic,czy jest zimno czy nie,czy wieje.Aż się boje jak przyjdą deszczowe,pochmurne i wilgne dni,kiedy nie bedzie mozna wyjsć na spacer,nie wiem co zrobie.Wczoraj byliśmy u mojej teściowej na obiedzie,spedzilismy tam kilka godzin i mały kompletnie nic nie spał,chodź teściowa go husiała i bujała bo twierdziła ze to pomoże to nie pomogło.O 17-tej miał strasznie małe, zaczerwienione oczka,ziewało mu sie okropnie i co chwile aż miauczał,wiec znowu poszły w ruch wszystkie próby.Naprawde nie mam siły,widze ze moje dziecko się męczy a nie potrafie nic zrobić,sama bym się zdrzemneła chodź pół godziny w ciągu dnia a tu nic.Poradzie coś,jak Wy usypiacie swoje maluszki?To trwa już ze trzy tygodnie,za chwile zima,nawet nie chce myśleć co dalej,musze obrać jakaś taktyke,przecież on musi spać w ciągu dnia.Pomocy!!!
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum